KanalD
KanalD
  • 15 992
  • 7 769 972 745
  • Katılım 19 Eyl 2006
Türkiye'nin Kanalı

Video
Gelinim Mutfakta 447. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 447. Bölüm Fragmanı
Gün önce
Gelinim Mutfakta 447. Bölüm Fragmanı yayında! Zübeyde Hanım, oğlunun gönderdiği mesaj ile büyük şaşkınlık yaşıyor! Zübeyde Hanım ve gelini Ayça ile geçmişten beri gelen sıkıntı bu bölümde de kendisini gösteriyor. Gelin-kaynana ilişkisinin aralarında tam oturmadığının göstergesi olan sorun yarışmada daha iyi görülüyor. Aralarındaki sıkıntı üzerine ise, Zübeyde Hanımın oğlu, eşi Ayça'nın yanında olduğunu gösteren bir videoyu programa yolluyor. Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 446. Bölümde gün birincisi kim oldu? 27 Ocak 2020
Gelinim Mutfakta 446. Bölümde gün birincisi kim oldu? 27 Ocak 2020
Gün önce
Gelinim Mutfakta 446. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek ve eşit puanları Burçin Saruhan, Nihan Fevzioğlu ve Dilara Aydoğan aldı! Çeyrek altını ise, kura çekimi sonrası bir gelin kazandı!
Deprem korkusunu nasıl yenebiliriz?
Deprem korkusunu nasıl yenebiliriz?
Gün önce
Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu olan Uzman Psikolog Yeşim Akıncı, deprem korkusuyla başa çıkabilmenin yollarını anlattı. Deprem anında yapılması gerekenler, sonrasında almamız gereken önlemler ve hayat kurtaran yaşam üçgeni hakkında çok önemli bilgiler verdi. İşte o çok önemli açıklamalar... Magazinde son söz yine Kanal D'de söylenecek! Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa, hafta içi her sabah 11.00'de Kanal D'de!
Muzlu Bisküvili Süt (Milkshake) - Arda'nın Mutfağı 52. Bölüm
Muzlu Bisküvili Süt (Milkshake) - Arda'nın Mutfağı 52. Bölüm
Gün önce
Arda'nın Mutfağı programının 25 Ocak 2020 Cumartesi günü yayınlanan 52. Bölümünde Arda Türkmen'in yaptığı "Muzlu Bisküvili Milkshake" tarifi! Arda'nın Mutfağı'da neler mi var? Mevsiminde ürünler, ustasından lezzetler ve tabi ki Arda'nın dokunuşları! Arda'nın Mutfağı hayatınıza, mutfağınıza lezzet katmaya devam ediyor!
Unsuz Pankek - Arda'nın Mutfağı 52.Bölüm
Unsuz Pankek - Arda'nın Mutfağı 52.Bölüm
Gün önce
Arda'nın Mutfağı programının 25 Ocak 2020 Cumartesi günü yayınlanan 52. Bölümünde Arda Türkmen'in yaptığı "Unsuz Pankek" tarifi! Arda'nın Mutfağı'da neler mi var? Mevsiminde ürünler, ustasından lezzetler ve tabi ki Arda'nın dokunuşları! Arda'nın Mutfağı hayatınıza, mutfağınıza lezzet katmaya devam ediyor!
Sebzeli Mini Burgerler - Arda'nın Mutfağı 52.Bölüm
Sebzeli Mini Burgerler - Arda'nın Mutfağı 52.Bölüm
Gün önce
Arda'nın Mutfağı programının 25 Ocak 2020 Cumartesi günü yayınlanan 52. Bölümünde Arda Türkmen'in yaptığı "Sebzeli Mini Burgerler" tarifi! Arda'nın Mutfağı'da neler mi var? Mevsiminde ürünler, ustasından lezzetler ve tabi ki Arda'nın dokunuşları! Arda'nın Mutfağı hayatınıza, mutfağınıza lezzet katmaya devam ediyor!
Fırında Çıtır Patates - Arda'nın Mutfağı 52.Bölüm
Fırında Çıtır Patates - Arda'nın Mutfağı 52.Bölüm
Gün önce
Arda'nın Mutfağı programının 25 Ocak 2020 Cumartesi günü yayınlanan 52. Bölümünde Arda Türkmen'in yaptığı "Fırında Çıtır Patates" tarifi! Arda'nın Mutfağı'da neler mi var? Mevsiminde ürünler, ustasından lezzetler ve tabi ki Arda'nın dokunuşları! Arda'nın Mutfağı hayatınıza, mutfağınıza lezzet katmaya devam ediyor!
Arka Sokaklar 540. Bölüm Fragmanı
Arka Sokaklar 540. Bölüm Fragmanı
4 gün önce
Arka Sokaklar 540. Bölüm Fragmanı yayında! Engin Müdür, kaçırılan Nadya'nın vurulmasının şokunu yaşıyor! Nadya'nın, Kurye'nin peşindeki ekibimize büyük katkıları olmuştu. Engin Müdür ile de duygusal bir yakınlığa girmişti. Bu yüzden Nadya'nın ekipteki değeri büyüktü. Ekip, Hüsnü'yü, Kurye'nin elinden kurtarmak için illegal bir plan yapmıştı. Bu plana göre fidye parasını Nevres'ten alabilmek için kaçma planı tezgahlamışlardı. Nevres'in peşine de Nadya'yı göndermişlerdi. Nevres ise, saklandığı yerden Nadya ve ekibin baskınından önce çıkmış, kayıplara karışmıştı. Hal böyleyken Nevres'in adamı Abdülbaki, intikam alabilmek için Nadya'yı kaçırır. Engin Müdür ve ekip hemen harekete geçer. Nadya'nın esir tutulduğu mekana operasyon düzenlerler. İki taraf arasında çatışma çıkar. Abdülbaki, zaman kazanabilmek için Nadya'yı vurur. Bu olay hem Engin Müdürü, hem de ekibimizi üzüntüye boğar. Arka Sokaklar yeni bölümüyle 24 Ocak Cuma 20.00'da Kanal D'de! GENEL HİKAYE Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz… İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır. Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar. Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu Yönetmen: Orhan Oğuz Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem öz (Şule), Elvan Dişli (Pınar), Efe Günay (Haydarberk), Ada Baykan (Zeyno Bebek), Garip Kont
Tekin, Zeliş'e öfkesini kusuyor! - Arka Sokaklar 539. Bölüm
Tekin, Zeliş'e öfkesini kusuyor! - Arka Sokaklar 539. Bölüm
4 gün önce
Arka Sokaklar 539. Bölümde Tekin, babası Hüsnü'yü düşürdüğü durumdan dolayı ablası Zeliş'i suçluyor! Tekin, Hüsnü'ye ulaşamadığı için ablası Zeliş'i arar. Zeliş kendisine çok açıklamalı olarak bilgi vermez. Tedirginlikleri artan Nazike ve Tekin emniyete gelirler. Bu sırada Rıza Baba, Hüsnü'nün vurulup, rehin alındığı güvenlik kamerası görüntülerini izlemektedir. Onun fark etmediği noktada aynı görüntüleri bizimkiler de izlemektedir. Hüsnü'nün vurulduğunu ve esir alındığını gören Çoban Ailesi, Rıza Babadan yanıt almaya çalışırlar. Net bir cevap alamadıklarını düşünen Tekin, babasının hayatından büyük endişe duyar. Bu olanlara sebep olduğunu düşündüğü Zeliş'e karşı öfkeyle yaklaşır ve onu suçlar. Her fırsatta da bu öfkesini ona yansıtır...
Engin ve Mesut birbirine girdi! - Arka Sokaklar 539. Bölüm
Engin ve Mesut birbirine girdi! - Arka Sokaklar 539. Bölüm
4 gün önce
Arka Sokaklar 539. Bölümde Mesut, Hüsnü'nün kaçırılmasından dolayı çok öfkelidir ve hıncını operasyonun başındaki Engin Müdürden çıkarır! Mesut, can kardeşi Hüsnü'nün Kurye tarafından kaçırıldığını öğrenince şoke olur. Olayın nasıl olduğunu anlamak için Rıza Baba ile konuşur. Operasyonun yanlış giden taraflarını sorgularken Engin Müdürün suçu olduğunu düşünür. Hala Kurye'nin kaçtığı aracı bulamadıklarından dolayı daha da öfkelenir. Engin Müdürlerin olduğu yere gelen Mesut'u kimse tutamıyordur. Suçlu olduğunu düşündüğü Engin Müdüre karşı saygısızca davranır ve üzerine yürür. Engin Müdür de bu saldırılara kayıtsız kalmaz. O da Mesut'a karşı öfkeyle yaklaşır. Aralarında çıkacak olan büyük kavgayı ise, ekip arkadaşları zorlukla önlerler.
Hüsnü ölürse yanına bir mezar da bana kazın! - Arka Sokaklar 539. Bölüm
Hüsnü ölürse yanına bir mezar da bana kazın! - Arka Sokaklar 539. Bölüm
4 gün önce
Arka Sokaklar 539. Bölümde Mesut, Hüsnü'den dolayı duygusal boşalma yaşıyor! Hüsnü'nün kaçırıldığı andan itibaren Mesut kendinde değildir. Can arkadaşının hayatının kiralık katilin elinde olması onu rahatlatmıyordur. Patladı patlayacak derken Selin imdadına yetişir. Mesut, sevdiği kadının yanında duygularını rahat bir şekilde dile getirir. Hüsnü'nün ölmesi demek, kendi ölümü demek olduğunu söyler. Selin, Mesut'tan duyduğu bu sözler üzerine onun koca yüreğini bir kez daha görür. Gözleri dolmaya başlar. Mesut ise, anlattıkça rahatlamaya başlar.
Zeliş, Hüsnü için kendini feda etti! - Arka Sokaklar 539. Bölüm
Zeliş, Hüsnü için kendini feda etti! - Arka Sokaklar 539. Bölüm
4 gün önce
Arka Sokaklar 539. Bölümde kendisine kurulan tuzağı fark eden Kurye, Hüsnü'ye ateş eder; fakat Zeliş, kurşunun önüne atlayarak babasını kurtarır! Kurye, Hüsnü için 10 Milyon Lira fidye parası ister. Rıza Baba, savcılıktan eli boş dönünce bir plan yapar. Terörist Nevres'ten alınacaktır bu para. Plan dahilinde Mesut, Nevres ile bir anlaşma yapar. Ekip parayı aldıktan sonra Kurye ile irtibata geçer. Parayı Zeliş götürecektir. Kurye, Hüsnü'yü tuttuğu dağ evinin adresini verir. Zeliş para dolu çanta ile eve gelir. Ekibimizde evin çevresinde sotede Kurye'yi yakalamak için beklemektedir. Babasını bağlı olarak gören Zeliş hemen yanına gider. Hüsnü, durumun bir tuzak olduğunu söylemesine rağmen Zeliş babasından ayrılmaz. Kurye, olayı uzaktan izlerken ekibin kendisini yakalamak için beklediğini görür. Zeliş'i arar ve kendisine tuzak kuran ekipten bahseder. Keskin nişancı tüfeği ile Hüsnü'yü hedef alır. Zeliş babasının üzerindeki kırmızı noktayı görür ve hemen önüne geçer. Kurye ateş eder ve Zeliş vurulur!
Hekimoğlu 5. Bölüm Fragmanı - 2
Hekimoğlu 5. Bölüm Fragmanı - 2
4 gün önce
Hekimoğlu 5. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Ateş yine riskli bir durumun içine girer ancak bu defa karşısında Memoli'yi bulur! Hekimoğlu 5. Bölüm Fragmanında hastanede işler karışıyor. Hekimoğlu ve Memoli karşı karşıya geliyor. Tedavi olmamak için direnen hasta, Hekimoğlu'na zorluk çıkarır. Onun göz göre göre ölmesine izin veremeyen Ateş, yine olayı kendi yöntemleriyle çözmeye soyunur. Bu defa duruma Memoli müdahil olur ve yapılacak olan işlemi onaylamaz. Öte yandan Memoli'ye Amerika'da çalışma imkanı doğruyor. Bu teklife sıcak bakan Memoli nasıl bir tercih yapacak? Hastanede kalıp Hekimoğlu ile mücadele etmeye devam mı edecek yoksa kendine yeni bir yol mu çizecek? Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'de Kanal D'de! ---------------------------------------------------- Hekimoglu Episode 5 Trailer - 2 is streaming! Ates takes a risk again, Mehmet Ali stands up to him! In Hekimoglu’s fifth episode trailer, things get complicated in the hospital. Hekimoglu and Mehmet Ali go against each other. The patient who resists being resuscitated gives Hekimoglu a hard time. He cannot simply let him die, so he attempts to settle it on his own. Mehmet Ali stands up to Ates. On the other hand, Mehmet Ali gets an opportunity to work in the USA. What will be his decision? Will he stay in the hospital and keep dealing with Hekimoglu or will he follow a new path? Hekimoglu returns on Tuesday at 20.00 on Kanal D!
Afili Aşk 31. Bölüm Fragmanı - 2
Afili Aşk 31. Bölüm Fragmanı - 2
4 gün önce
Afili Aşk 31. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Ayşe'nin Kerem için hazırladığı plan suya düşüyor! Ayşe ve Kerem boşanmasına boşanırlar ancak işler aynı şekilde sarpa sarmaya devam eder. Boşanmanın ardından Ayşe'ye talip çıkar. Ayşe Kerem'in kendisi için savaş vereceğinden oldukça emin olduğu için görücüyü kabul eder. Ayşe'ye göre Kerem isteme akşamı kapılarında bitecektir. Fakat işler Ayşe'nin düşündüğü gibi gitmez. Kerem, Ayşe yerine bir başkasının kapısını çalar! Kerem yeni bir ilişkiye mi başlayacak? Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'da Kanal D'de!
Zalim İstanbul 28. Bölüm Fragmanı - 2
Zalim İstanbul 28. Bölüm Fragmanı - 2
4 gün önce
Zalim İstanbul 28. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Nedim sorguya alınıyor! Nedim, Şeniz'i öldürmekle suçlanır. Agah, nezarethaneye alınan Nedim ile konuşmaya gider. Ona bunu yaptıysa söylemesini rica eder. Ancak Nedim tüm sert tavrıyla Agah'ın karşısında durur. Damla ve Cenk annelerinin ölümünden Nedim'i sorumlu tutmaktadır. Agah'a karşı cephe alırlar. Cemre ise sonuna kadar Nedim'i savunur. Nedim'in bilerek böyle bir şey yapmayacağına emindir. Ceren bir teklif ile Nedim'i görmeye gider. Bu görüşmenin sonunda bütün dengeler değişecektir. Zira Nedim o yokken şirketin başına geçmesi için Ceren'e vekalet verir. Agah şok geçirir. Eline güç geçen Ceren ne yapacak? Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de! Genel hikaye Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak. Yapım: Avşar Film Yapımcı: Şükrü Avşar Yönetmen: Cevdet Mercan Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten) #zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #zalimistanbulceren #zalimistanbulcemre #zalimistanbulcenk #zalimistanbulnedim
Diyanet'ten estetik açıklaması!
Diyanet'ten estetik açıklaması!
4 gün önce
Vatandaşlar "Botoks yaptırmak caiz mi?" diye Diyanet İşleri Başkanlığı'na sordu. Peki Diyanet İşleri Başkanlığı buna ne dedi? Detaylarıyla Kanal D Haber'de! Buket Aydın'la Kanal D Haber, hafta içi her akşam Kanal D'de!
Bağ-Kur'luya erken emeklilik fırsatı!
Bağ-Kur'luya erken emeklilik fırsatı!
4 gün önce
Bağ-Kur'lu esnaf erken emekli olabilir! Eğer prim ödemelerinin başladığı tarih dükkanın açıldığı tarihe çekilirse erken emekli olunabiliyor! Anca üç dönem şartı var. Detaylarıyla Kanal D Haber'de! Buket Aydın'la Kanal D Haber, hafta içi her akşam Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 446. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 446. Bölüm Fragmanı
4 gün önce
Gelinim Mutfakta 446. Bölüm Fragmanı yayında! Elif ve Çiğdem Hanımın yarışmada olmaması kafalarda soru işaretleri bırakıyor! Fatih Bey, yarışmaya yeni katılan gelin ve kaynanaları açıklarken bir durum gözlere çarptı. Elif'in yarıştığı masa boştu. Yerlerine yeni gelin ve kaynana yarışmaya girdi. Nedeni ise, pazartesi günü yayınlanacak haftanın ilk gün bölümünde ortaya çıkacak. Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta'da 89. Hafta kim elendi? 24 Ocak 2020
Gelinim Mutfakta'da 89. Hafta kim elendi? 24 Ocak 2020
4 gün önce
Gelinim Mutfakta'nın hafta finali olan 445. Bölümünde elenen yarışmacı belli oldu! Hafta toplamında en düşük puanları Özden-Burçin Saruhan ve Gönül-Dilara Aydoğan aldı. Gelinim Mutfakta'nın 89. hafta finalinde yarışmaya veda eden gelin-kaynana belli oldu; fakat, sürpriz bir gelişme yaşandı!
Gelinim Mutfakta'da 89. Hafta kim birinci oldu? 24 Ocak 2020
Gelinim Mutfakta'da 89. Hafta kim birinci oldu? 24 Ocak 2020
4 gün önce
Gelinim Mutfakta'nın hafta finali olan 445. Bölümünde en çok puanı toplayan gelin beş altın bileziğin sahibi oldu! Gelinim Mutfakta'nın 89. hafta finalinde birinci olan çiftler belli oldu! Beş altın bileziği hafta toplamında en yüksek puanları alan Çiğdem-Elif Akçam ve Macide-Aleyna Pırlak çiftinden birisi kazandı!
Gelinim Mutfakta 445. Bölümde gün birincisi kim oldu? 24 Ocak 2020
Gelinim Mutfakta 445. Bölümde gün birincisi kim oldu? 24 Ocak 2020
4 gün önce
Gelinim Mutfakta 445. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Elif Akçam ve Dilara Aydoğan aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!
Çiğdem Hanım neden çığlık attı? Gelinim Mutfakta 445. Bölüm
Çiğdem Hanım neden çığlık attı? Gelinim Mutfakta 445. Bölüm
4 gün önce
Gelinim Mutfakta 445. Bölümde Çiğdem Hanım, yaşam koçu Serpil Hanımın direktifleriyle içindeki "Özden Hanım Sıkıntısı"nı çığlıkla dışarı attı! Çiğdem Hanım, yaşam koçu ile konuşarak sıkıntılarını anlatmaya başladı. Özden Hanım ile yarışma sırasında yaşadığı sıkıntılardan söz etti. Aralarındaki sorunlardan dolayı patlama noktasına geldiğini ve çığlık atmak istediğini söyleyince Serpil Hanım kendisini rahat bırakmasını istedi. Bunun üzerine Çiğdem Hanım çığlık atmaya başladı. Bu durum gün sonu değerlendirmesine taşındı. Bu konu ile ilgili Özden Hanım kendi görüşlerini söyledi. İkili arasındaki gerginliğin ise, devam ettiği görüldü..
Arda ile Omuz Omuza 46. Bölüm Fragmanı - Emre Kınay
Arda ile Omuz Omuza 46. Bölüm Fragmanı - Emre Kınay
4 gün önce
Arda ile Omuz Omuza 46. Bölüm Fragmanı yayında! Arda ile Omuz Omuza'nın bu hafta konuğu Emre Kınay oluyor! Arda ile Omuz Omuza’nın bu haftaki konuğu Emre Kınay... Türkiye’nin sevilen şeflerinden Arda Türkmen’in, her hafta pazar günü mutfağında ünlü bir konuğu ağırladığı program "Arda ile Omuz Omuza" yeni bölümü ile ekrana geliyor. Ünlü şef bu hafta Emre Kınay’ı konuk ediyor. Türkmen’in sesli şekilde vereceği direktifleri uygulamaya çalışacak olan Kınay, "Ev Yapımı Beef Welington" yapmaya çalışacak. Ünlü isimlerin, Arda Türkmen’in yardımıyla mutfak performanslarını sergilediği program Arda ile Omuz Omuza yeni bölümü ile pazar günü saat 13.00’te Kanal D’de!
Dilara sesi ile herkesi şaşırttı! Gelinim Mutfakta 445. Bölüm
Dilara sesi ile herkesi şaşırttı! Gelinim Mutfakta 445. Bölüm
4 gün önce
Gelinim Mutfakta 445. Bölümde Dilara, söylediği Türkü ile sesinin güzelliğini herkese gösterdi! Dilara, gelinlere motivasyon olsun diye şarkı söylemek istediğini söyledi. Mikrofonu eline alan Dilara bir Türküye başladı. Dinleyenler sesi ile ilgili şaşkınlıklarını gizleyemediler; fakat, kendini göstermek için şarkı söylüyor diye de eleştirmekten geri kalmadılar. Bu tartışma kaynanalar odasında da devam etti. İşte Dilara'nın performansı...
Yasin suresinde neler anlatılmaktadır? M. Fatih Çıtlak ile Huzur Vakti
Yasin suresinde neler anlatılmaktadır? M. Fatih Çıtlak ile Huzur Vakti
5 gün önce
M. Fatih Çıtlak ile Huzur Vakti programının 44. Bölümünde, Araştırmacı Yazar M. Fatih Çıtlak, "Yasin suresinde neler anlatılmaktadır?" sorusunu yanıtladı. M. Fatih Çıtlak ile Huzur Vakti programının bu bölümünde, sizlerden gelen sorulardan "Yasin suresinde neler anlatılmaktadır?" sorunu yanıtlayarak yapılması gerekenleri söyledi.
Çocukların uyku düzenine karışmalı mıyız? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 59. Bölüm
Çocukların uyku düzenine karışmalı mıyız? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 59. Bölüm
5 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 59. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Derya Karadeniz, "Çocukların uyku düzenine karışılmalı mı? Ergenlik dönemi uyku düzenini nasıl etkiliyor?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program Kanal D'de!
Sağlıklı uyku için nelere dikkat etmeliyiz? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 59. Bölüm
Sağlıklı uyku için nelere dikkat etmeliyiz? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 59. Bölüm
5 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 59. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Derya Karadeniz, "Uyku hijyeni nedir? Sağlıklı uyku için nelere dikkat etmeliyiz? Uyku saati nasıl belirlenir?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program Kanal D'de!
Uykunun beden sağlığımız için önemi nedir? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 59. Bölüm
Uykunun beden sağlığımız için önemi nedir? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 59. Bölüm
5 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 59. Bölümde konuk olan Prof. Dr. Derya Karadeniz, "Uyku evreleri nelerdir? Sağlığımız için ne kadar uyumamız lazım? Düzenli uyku hormonlarımızı nasıl etkiliyor?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program Kanal D'de!
Tüketiciyi aldatan indirime ceza geliyor!
Tüketiciyi aldatan indirime ceza geliyor!
5 gün önce
Tüketiciyi aldatan yalan indirimlere yakın takip geliyor! Bunu yapanlara ceza yolda! Detaylarıyla Kanal D Haber'de! Buket Aydın'la Kanal D Haber, hafta içi her akşam Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 445. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 445. Bölüm Fragmanı
5 gün önce
Gelinim Mutfakta 445. Bölüm Fragmanı yayında! Hafta finalinde Fatih Ürek'in de haberi olmayan sürpriz bir gelişme yaşanıyor! Dilara'nın eline mikrofon alıp şarkı söyleme isteği Çiğdem Hanımın eleştirilerine neden oluyor. Burçin, yemek tadımı sonrası yanlış puanlama yaptığını düşündüğü kaynanaya sitem ediyor. Çiğdem Hanım, Özden Hanımla yaşadığı sıkıntıları terapiste giderek atmaya çalışıyor. 89. Haftanın final gününde herkesi şaşırtan bir gelişme yaşanıyor. Fatih Beyin ve yarışma ekibinin de haberi olmadığı sürpriz gelişme ne? Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 444. Bölümde gün birincisi kim oldu? 23 Ocak 2020
Gelinim Mutfakta 444. Bölümde gün birincisi kim oldu? 23 Ocak 2020
5 gün önce
Gelinim Mutfakta 444. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Elif Akçam ve Aleyna Pırlak aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!
Son Moda 44. Bölüm Fragmanı
Son Moda 44. Bölüm Fragmanı
5 gün önce
En yeniler, en trendler ve en iyilerin yer aldığı program Son Moda yine modanın nabzını tutacak. Aslı Turanlı'nın sunacağı Son Moda cumartesi günü 14.00'te Kanal D'de! Son trendleri öğrenmek artık çok kolay! Son Moda, yeni bölümüyle cumartesi 14.00'da Kanal D'de!
Dilara çıldırdı! Gelinim Mutfakta 444. Bölüm
Dilara çıldırdı! Gelinim Mutfakta 444. Bölüm
5 gün önce
Gelinim Mutfakta 444. Bölümde Dilara, yemeğini kötüleyen kaynanalar veryansın etti! Yemek tadımından sonra kendisine gelen düşük puanlar Dilara'yı biraz üzdü. Tam bu esnada Burçin'in diğer yemeklerle kendi tabağını kıyaslaması Dilara'nın öfkelenmesine neden oldu. Tadım masasına giderek tabaklardaki yiyecekleri kendi değerlendirmeye başladı. Gelinler de yanına gelince tartışma hararetlenmeye başladı. Yerine geçtiği sırada Macide Hanıma tabağı ile ilgili yorumunu hatırlatıp sert bir şekilde tartışmaya başladı. Dilara'nın sesinin fazla yükseldiğini düşünen Aleyna tartışmanın içine sert bir şekilde dahil oldu.
Afili Aşk 30. Bölüm Kamera Arkası
Afili Aşk 30. Bölüm Kamera Arkası
5 gün önce
Afili Aşk 30. Bölümden kamera arkası görüntüler yayında! Sevilen dizi Afili Aşk'ın kamera arkasında neler yaşanıyor? işte cevabı... Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!
Güven testinden kimler geçti? Gelinim Mutfakta 444. Bölüm
Güven testinden kimler geçti? Gelinim Mutfakta 444. Bölüm
5 gün önce
Gelinim Mutfakta 444. Bölümde Fatih Ürek, gelin ve kaynanalara güven testi uyguladı ve bakın kimler testten geçemedi! Fatih Bey, gelinler yemeklerini yaptıkları sırada stüdyoya girdi ve süreyi durdurdu. Stüdyonun ortasına kalın bir mat getirtti. Kaynanaları bir bir odadan çağırarak gelinleriyle uyguladığı güven testini gerçekleştirdi. Test anı eğlenceli geçti; ama, bakın kimler testte başarılı ve başarısız oldu?
Mahkemeden çıkan zor karar! - Afili Aşk 30. Bölüm
Mahkemeden çıkan zor karar! - Afili Aşk 30. Bölüm
5 gün önce
Afili Aşk 30. Bölümde boşanmak üzere hakim karşısına çıkan ikili için karar veriliyor! Afili Aşk 22 Ocak Çarşamba yayınlanan son bölümde Kerem ve Ayşe'nin boşanma davası için beklenen gün gelmiştir. Artık karar mahkemededir. Mahkemede bir araya gelen ikili tek tek hakim karşısında ifade verir. Onların ayrılmasını istemeyen arkadaşları ve aileler, mahkemede onların birbirlerine olan aşklarından bahseder. Herkes bu ayrılığın karşısında dururken Kerem'den gelen hamle Ayşe'yi yerle bir eder. Karar için Kerem'e sorulur ve Kerem boşanmak istediğini söyler. Onun bu kararlı duruşu Ayşe'nin de kararını etkiler ve ikili hem fikir olur. Ve karar çıkar! İşte o anlar...
Biz Atilla'yla çıkıyoruz Erkut! - Afili Aşk 30. Bölüm
Biz Atilla'yla çıkıyoruz Erkut! - Afili Aşk 30. Bölüm
5 gün önce
Afili Aşk 30. Bölümde Erkut, Atilla ve Feza'yı el ele görünce büyük bir hayal kırıklığına uğrar! Afili Aşk 22 Ocak Çarşamba yayınlanan son bölümde gördüğü ilk günden beri Feza'ya aşık olan Erkut, hayatının şokunu yaşar. Feza'ya yakın olabilmek için her şeyi yapan Erkut'un en büyük rakibi Atilla olur. Erkut ve Atilla arasındaki didişmeler sürekli tekrarlanır. Feza ise ortada kalmıştır. Ancak bu uzun sürmez. Şirkette Feza ve Atilla'yı el ele göz göze gören Erkut şaşkınlık içinde kalır ve durumu anlamaya çalışır. Tam kavga edecekken Feza devreye girer ve Atilla ile sevgili olduklarını açıklar. Erkut için hayatının en kötü anları o anlardır...
Ayşe ve Kerem odada kilitli kaldı! - Afili Aşk 30. Bölüm
Ayşe ve Kerem odada kilitli kaldı! - Afili Aşk 30. Bölüm
5 gün önce
Afili Aşk 30. Bölümde Ayşe, eşyalarını almak için eve gelir ancak onu bir sürpriz beklemektedir! Afili Aşk 22 Ocak Çarşamba yayınlanan son bölümde Kerem, Ayşe'nin eşyalarını toplatıp bir odaya taşıtır. Ayşe ise kalan eşyalarını almak için Sabri'yle birlikte eve gelir. Onları birlikte gören Kerem deliye döner. O sinirle Ayşe'yi eşyalarının olduğu odaya götürür. İkili arasında tartışma çıkar ve sesleri duyan Muhsin odayı onların üstüne kitler. Kapının kitlendiğini gören ikili çaresizce baş başa kalır. Birbirlerine karşı duyguları devam eden Kerem ve Ayşe yakınlaşmamak için zor dururlar. Tam aşkları alev alacakken içeri giren Sabri ise her şeyi berbat eder!
Siz birbirinizi seviyorsunuz! - Afili Aşk 30. Bölüm
Siz birbirinizi seviyorsunuz! - Afili Aşk 30. Bölüm
5 gün önce
Afili Aşk 30. Bölümde Kerem ve Ayşe'nin arkadaşları onları barıştırmak için bir araya geliyor! Afili Aşk 22 Ocak Çarşamba yayınlanan son bölümde Kerem ve Ayşe'nin ayrılık kararı herkesi çok üzer. Yakın arkadaşları da onların ayrılığını kabullenemez. Hem Kerem'in hem de Ayşe'nin arkadaşları bir araya gelip onları tekrar barıştırmanın yollarını arar. Onları birbirlerine aşık olduklarını bilen arkadaşları, tek tek konuşur ve kararlarını tekrar sorgulamalarına neden olurlar. Ancak ikisi de inatlarından vazgeçmez. Böyle olmayacağını anlayan arkadaşları onları buluşturur. Kerem'le karşı karşıya gelen Ayşe duygularına karşı koyamaz ancak bir barışma da gerçekleşmez...
Ayrılık haberi ortalığı karıştırdı! - Afili Aşk 30. Bölüm
Ayrılık haberi ortalığı karıştırdı! - Afili Aşk 30. Bölüm
5 gün önce
Afili Aşk 30. Bölümde Kerem ve Ayşe, boşanacaklarını ailelerine açıklıyor! Afili Aşk 22 Ocak Çarşamba yayınlanan son bölümde Kerem ve Ayşe boşanma konusunda artık netleşirler. Birbirlerini hala seven ikili, yine de geri adım atmazlar. Bu konuyu kısa sürede ailelerine de açıklamak zorunda kalırlar. Kerem ve Ayşe ailelerini karşılarına alıp bu konu hakkında kararlarını açıklarlar. Onların aşkına inanan aileler ise bu ayrılık haberine şaşırırlar ve ani alınmış bir karar olarak değerlendirirler. Her iki taraf da bu haberle üzüntüye kapılır. Onların yeniden barışacağını düşünürler. Peki Kerem ve Ayşe onları bu konuda haklı çıkaracak mı?
Samet hipnozdan çıkamadı! - Afili Aşk 30. Bölüm
Samet hipnozdan çıkamadı! - Afili Aşk 30. Bölüm
5 gün önce
Afili Aşk 30. Bölümde Samet'in sürekli kabus görmesi başına olmadık işler açıyor! Afili Aşk 22 Ocak Çarşamba yayınlanan son bölümde Samet'in kabus görmesi üzerine devreye Hülya giriyor. Bu konularda bir uzman yardımı almak istiyorlar. Hülya'nın eve çağırdığı hipnoterapist Samet'i hipnoz ederek, kabuslarının asıl sebebini öğrenmeye çalışıyor. Hipnoz sırasında bir anda rüyaya dalan Samet kendini hep olmak istediği ancak olamadığı bir şekilde görüyor. Samet'in bu halleri sırasında söylediği sözler Hülya'yı sinirlendirince ise hipnoz yarım kalıyor. Samet aniden uyanıyor ve bir süre daha hipnozun etkisinde kalıyor. İşte ne oluyorsa tam da o anlarda oluyor!
Hangi ünlü damat adayının hesap kavgası mahkemede bitti? Neler Oluyor Hayatta?
Hangi ünlü damat adayının hesap kavgası mahkemede bitti? Neler Oluyor Hayatta?
5 gün önce
Neler Oluyor Hayatta? programında bugün sosyetik bir kebapçıda çıkan hesap kavgası gündeme geldi. Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu'nun bir süredir birlikte olduğu Alaattin Kadayıfçıoğlu ve arkadaşının sosyetik bir kebapçıda gelen hesaba karşı itiraz etmesi sonucu kavga çıktı. Kebapçıda yaşanan hesap krizinin ardından çıkan kavgada, mekan sahibinin burnunun kırıldığı iddialar arasında! Tarafların birbirlerinden şikayetçi olmaları üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. İşte o iddialar! Neler Oluyor Hayatta? hafta içi her gün canlı yayınla 09.00'da Kanal D'de!
Emrah ve Sibel Erdoğan'dan şok eden boşanma haberi! - ÖZEL HABER
Emrah ve Sibel Erdoğan'dan şok eden boşanma haberi! - ÖZEL HABER
5 gün önce
Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın özel haberi güne damgasını vurdu. 6 yıl önce nikah masasına oturan ve son 1 yılda ayrılık dedikoduları çıkan şarkıcı Emrah ve eşi ayrılma kararı aldı. İkilinin bir süredir evliliklerinde sorunlar yaşadığı ve son olarak evlilik terapistine gittikleri öğrenildi. Bu evlilikten 2 çocukları olan çiftin tüm çabalarına rağmen evliliklerini kurtaramadıkları ortaya çıktı! Peki Emrah ve büyük aşkı olan eşi Sibel Erdoğan'ı bu noktaya getiren asıl sebepler nelerdi? Ayrılığın perde arkası ve tüm detayları ilk kez 2. Sayfa'da! Magazinde son söz yine Kanal D'de söylenecek! Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa, hafta içi her sabah 11.00'de Kanal D'de!
Arda'nın Mutfağı 52. Bölüm Fragmanı
Arda'nın Mutfağı 52. Bölüm Fragmanı
5 gün önce
Arda'nın Mutfağı 52. Bölüm Fragmanı yayında! Arda Türkmen bu hafta sonu "Sebzeli Mini Burgerler", "Fırında Çıtır Patates", "Unsuz Pankek" ve "Muzlu Süt" ile şahane lezzetleri ekranlara taşıyor! Arda’nın Mutfağı bu hafta nefis lezzetlerle karşınızda... Menüde bu hafta, "Sebzeli Mini Burgerler", "Fırında Çıtır Patates", "Unsuz Pankek" ve "Muzlu Süt" var. Arda’nın Mutfağı Cumartesi saat 13.00’da yeni bölümüyle Kanal D’de.
Böbreğini bağışlayan kişi sağlık sıkıntısı yaşıyor mu? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 58. Bölüm
Böbreğini bağışlayan kişi sağlık sıkıntısı yaşıyor mu? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 58. Bölüm
6 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 58. Bölümde konuk olan Prof.Dr. Barış Akın, "Böbrek nakli sonrası neler yaşanıyor? Çapraz böbrek nakli nedir ve nasıl yapılır?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program Kanal D'de!
Böbrek hastası olduğumuzu nasıl anlarız? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 58. Bölüm
Böbrek hastası olduğumuzu nasıl anlarız? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 58. Bölüm
6 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 58. Bölümde konuk olan Prof.Dr. Barış Akın, "Böbrek hastalıklarının sebepleri nelerdir? Ülkemizde böbrek hastalığının görülme sıklığı nedir? Tek böbrekle yaşamaya devam edebilir miyiz?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program Kanal D'de!
Çocukların erken büyümesine neden olan faktörler neler? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 58. Bölüm
Çocukların erken büyümesine neden olan faktörler neler? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 58. Bölüm
6 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 58. Bölümde konuk olan Prof. Dr Atilla Büyükgebiz, "Erken ergenlik çağımızın bir hastalığı mı? Çocuklar artık erken mi büyüyor?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program Kanal D'de!
Ergenlik döneminde ortaya çıkan hastalıklar neler? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 58. Bölüm
Ergenlik döneminde ortaya çıkan hastalıklar neler? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 58. Bölüm
6 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 58. Bölümde konuk olan Prof. Dr Atilla Büyükgebiz, "Ergenlik dönemi çocukların psikolojisini nasıl etkiliyor? Ergenlik döneminde ortaya çıkan hastalıklar neler?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program Kanal D'de!
Afili Aşk 31. Bölüm Fragmanı
Afili Aşk 31. Bölüm Fragmanı
6 gün önce
Afili Aşk 31. Bölüm Fragmanı yayında! Kerem'den boşanan Ayşe'ye görücü geliyor! Afili Aşk 29 Ocak Çarşamba yayınlanacak olan yeni bölümde Ayşe ve Kerem arasında ipler geriliyor. Mahkemeden çıkan karar sonucu boşanan ikili artık yollarını ayırıyor. İş ortaklıkları devam eden ikili arasında şimdi de başka sorunlar çıkıyor. Modamu'nun yüzü olan Ayşe, şirkete gelmeye devam ediyor. Bu durumdan rahatsız olan Kerem ise onunla yaptıkları sözleşmeyi fesh etme kararı alıyor. İşten ayrılmayacağını söyleyen Ayşe ise kısasa kısas yapıyor ve liderlik savaşları başlıyor. Peki Ayşe'ye görücü geleceğini duyan Kerem ne yapacak? Afili Aşk yeni bölümüyle 29 Ocak Çarşamba 20.00'de Kanal D'de! ---------------------------------------- Afili Ask Episode 31 Trailer is streaming! Ayse has suitors after the divorce! In Afili Ask’s new episode which is going to be broadcast on 29 January Wednesday, the tension is increasing between Ayse and Kerem. The duo part ways after the verdict in the court. There are now other problems between them since they are still business partners. Being the face of Modamu, Ayse keeps coming to the company. Kerem is irritated by this and decides to cancel her contract. Ayse challenges them by saying that she is not going to quit her job. What will Kerem do hearing there are suitors for Ayse? Afili Ask returns on 29 January Wednesday at 20.00 on Kanal D!
Afili Aşk 29. Bölüm Kamera Arkası
Afili Aşk 29. Bölüm Kamera Arkası
6 gün önce
Afili Aşk 29. Bölümden kamera arkası görüntüler yayında! Sevilen dizi Afili Aşk'ın kamera arkasında neler yaşanıyor? işte cevabı... Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 444. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 444. Bölüm Fragmanı
6 gün önce
Gelinim Mutfakta 444. Bölüm Fragmanı yayında! Fatih Ürek'in gelin ve kaynanalara uyguladığı güven testi eğlenceli anlara neden oluyor! Fatih Bey, güven testi ile gelin ve kaynanaları sınıyor. Hangi gelin kaynanasına, hangi kaynana gelinine güvenmiyor ortaya çıkıyor. Gelinler, Aleyna'nın bir görüntüsü üzerine onu eleştiri yağmuruna tutuyorlar. Çiğdem Hanımın yemek tadımı yüne olay oluyor. Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 443. Bölümde gün birincisi kim oldu? 22 Ocak 2020
Gelinim Mutfakta 443. Bölümde gün birincisi kim oldu? 22 Ocak 2020
6 gün önce
Gelinim Mutfakta 443. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan eşit ve yüksek puanları Elif Akçam ve Aleyna Pırlak aldı! Çeyrek altını ise, kura çekimi sonrası bir gelin kazandı!
Hekimoğlu'nun genç hayranı! - Hekimoğlu 4. Bölüm
Hekimoğlu'nun genç hayranı! - Hekimoğlu 4. Bölüm
6 gün önce
Hekimoğlu 4. Bölümde Ateş'e gelen hasta bu defa onun için şiirler yazmaya başlayınca, hastanede dedikodular ayyuka çıkar! Hekimoğlu 21 Ocak Salı yayınlanan son bölümde poliklinikte de hasta görmek zorunda olan Hekimoğlu’nun artık ona şiirler yazan bir hasta hayranı vardır. Hekimoğlu bunu da bir semptom olarak değerlendirir ve hayranlığın altında yatan sebebi araştırır. Tabii bu sırada başına beklenmedik olaylar da gelir. Yaşlı kadın Hekimoğlu'na ilgi duymaya başlar ve ona bir mektup yazar. Bu mektubu ona vermek için hastaneye gelir ve burada Dr. Orhan'la karşılaşır. Orhan, mektubu alır ve okur. Sonrasında ise yaşananlar herkesi güldürür. Hekimoğlu genç hayranı yüzünden dillere düşer...
Memoli zılgıtı yedi! - Hekimoğlu 4. Bölüm
Memoli zılgıtı yedi! - Hekimoğlu 4. Bölüm
6 gün önce
Hekimoğlu 4. Bölümde Memoli, Hekimoğlu'ndan habersiz iş yapmaya kalkınca olanlar oluyor! Hekimoğlu 21 Ocak Salı yayınlanan son bölümde Memoli, hastadan kan alma sırasında beklenmedik bir tepkiyle karşılaşıyor. Durumu kolaylaştırmak için de hastaya sakinleştirici verilmesini istiyor. Ancak verilen ilaç kısa sürede yan etki yapınca ortalık karışıyor. Ateş Hekimoğlu olanları öğreniyor ve Memoli'yi odasına çağırıyor. İkili arasında sert bir konuşma geçiyor. Memoli kendini savunurken, Ateş ona olan öfkesini giderek daha da belli ediyor. Memoli ve Ateş arasında geçen bu sürtüşme iplerin iyice gerilmesine neden oluyor. Ateş, kendi ekibinden birinin böyle bir hata yapmasını kabullenemiyor ve Memoli'yi adeta yerin dibine sokuyor!
Sizin evin alkoliği kimdi? - Hekimoğlu 4. Bölüm
Sizin evin alkoliği kimdi? - Hekimoğlu 4. Bölüm
6 gün önce
Hekimoğlu 4. Bölümde Emre'nin son zamanlardaki duygusal halleri onun geçmişinden bir sırrı da gün yüzüne çıkarıyor! Hekimoğlu 21 Ocak Salı yayınlanan son bölümde şizofreni hastası Gülay ve oğlu Kerem'in hikayesinden çok etkilenen Emre, kendi geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Çocukluğunda yaşadığı travmayı bir kez daha hatırlayan Emre'nin bu halleri dikkatlerden kaçmaz. Kerem'de kendini gören Emre onunla duygusal bir bağ kurar ve olanlardan çok etkilenir. Hekimoğlu bu durumu es geçmez ve onu karşısına alıp konuşur. Emre, küçükken annesinin alkol aldığını ve o sıkıntılı süreçte neler yaşadığını anlatır. Emre'nin dramatik hikayesi herkesi duygulandırır...
Zeynep'in acı dolu geçmişi! - Hekimoğlu 4. Bölüm
Zeynep'in acı dolu geçmişi! - Hekimoğlu 4. Bölüm
6 gün önce
Hekimoğlu 4. Bölümde Zeynep'i ağlarken gören Ateş, onun geçmişinde yaşadığı bir acının ortağı oluyor! Hekimoğlu 21 Ocak Salı yayınlanan son bölümde Zeynep, kanser olan bir hastadan etkilenince gözyaşlarını tutamaz. Bu durumu gören Ateş onunla konuşur. Zeynep, üniversite yıllarında birine aşık olduğunu ve onunla evlendiğini söyler. Evliliklerinin altıncı ayında ise eşini kanserden kaybettiğini anlatır. Ateş, Zeynep'in geçmişi hakkında duyduklarından sonra epeyce şaşkınlık yaşar. Gözyaşlarını tutamayan Zeynep, eşinin hasta olduğunu aslında evlenmeden önce bildiğini ve buna rağmen onunla evlendiğini söyler. Zeynep'in bu büyük fedakarlığı Ateş'i çok etkiler.
Hekimoğlu'ndan doğum günü fiyaskosu! - Hekimoğlu 4. Bölüm
Hekimoğlu'ndan doğum günü fiyaskosu! - Hekimoğlu 4. Bölüm
6 gün önce
Hekimoğlu 4. Bölümde İpek, Ateş için bir doğum günü partisi organize eder ancak gecenin sonunda beklenmedik bir şey olur! Hekimoğlu 21 Ocak Salı yayınlanan son bölümde İpek’in Hekimoğlu’na bir sürprizi vardır. Ateş'in doğum günü yaklaşmıştır ve İpek kolları sıvar. Orhan'la birlikte organize olan İpek tüm özeniyle geceye katılır. Orhan ve genç uzmanlar için artık bir mola verip hep birlikte eğlenip, yemek yeme zamanı gelmişken Hekimoğlu da onlara katılacak mıdır? Gecenin sonunda Hekimoğlu beklenirken masaya gelen hediye herkesi şaşırtır. İpek için gönderilen bu hediye kutusundan ne çıkacaktır?
Oğlum beni bağışla! - Hekimoğlu 4. Bölüm
Oğlum beni bağışla! - Hekimoğlu 4. Bölüm
6 gün önce
Hekimoğlu 4. Bölümde Gülay, oğlu Kerem'i sosyal hizmetlere ihbar ediyor ve hastanede duygusal anlar yaşanıyor! Hekimoğlu 21 Ocak Salı yayınlanan son bölümde babasını erken yaşta kaybeden ve annesine büyük bir disiplinle bakan Kerem, Ateş'in dikkatini çeker. Şizofreni hastası olan annesiyle ilgilenen Kerem henüz 15 yaşında olmasına rağmen herkese yalan söyler ve yaşının 18 olduğunu belirtir. Durumun farkına varan Ateş, küçük bir oyunla bu yalanını ortaya çıkarır. Bu küçük yaşta böylesine ağır bir sorumluluğun altına giren Kerem'in sosyal hizmetlere verilmesi gerektiğini söyler. Bu konuşmadan kısa bir süre sonra Kerem'i almaya gelirler. Ancak onu ihbar eden kişi Ateş değildir... Kerem'i annesi Gülay ihbar etmiştir.
Erkekler tuvaletinde bir kız! - Hekimoğlu 4. Bölüm
Erkekler tuvaletinde bir kız! - Hekimoğlu 4. Bölüm
6 gün önce
Hekimoğlu 4. Bölümde İpek, Ateş'in ondan izinsiz iş çevirdiğini anlayınca deliye döner! Hekimoğlu 21 Ocak Salı yayınlanan son bölümde İpek ve Ateş arasındaki atışmaların boyutu değişiyor. Ateş'in başına buyruk halleri İpek'i hem kızdırırken bir yandan da hoşuna gidiyor. Ne yapsa da Ateş'e kızamayan İpek, onu uyarmaya devam ediyor. Hastanede İpek'ten izinsiz işler yapan Ateş, onun hışmından kaçamıyor. Ateş'i gördüğü ilk yerde sorguya çeken İpek erkekler tuvaletine girince ise komik anlar yaşanıyor...
Çiğdem Hanımın ortalığı karıştıran puanlaması! Gelinim Mutfakta 443. Bölüm
Çiğdem Hanımın ortalığı karıştıran puanlaması! Gelinim Mutfakta 443. Bölüm
6 gün önce
Gelinim Mutfakta 443. Bölümde Çiğdem Hanım, sorun yaşadığı Özden Hanımı göndermek istemesinden dolayı riskli bir puanlama yaptı ve tartışmaları da beraberinde getirdi! Çiğdem Hanım, günün yarışma yemeği konusu olan "Yufkada Tavuklu Pilav"ı tattıktan sonra puanlamaya geçti. Yeni yarışmacı Dilara'nın yemeğini bulduğunu söyleyip ona 4 puanı verdi. Bunun amacını ise, bir kişinin mutfaktan elenmesini istediği için olduğunu söyledi. Sorun yaşadığı Özden Hanım yüzünden Burçin 1 puan aldı. Çiğdem Hanıma ilk tepki gelinin Elif'ten geldi. Girdiği riskin kendisini de etkileyebileceğini söyleyerek ona karşı serzenişlerde bulundu. Çiğdem Hanım verdiği puanların arkasında olduğunu söyleyerek Elif'e karşı sert bir tavır takındı. Sonrasında ise Burçin ve Aleyna, Çiğdem Hanıma tepkilerini dile getirdiler...
Elif ve Burçin arasında soğan savaşı! Gelinim Mutfakta 443. Bölüm
Elif ve Burçin arasında soğan savaşı! Gelinim Mutfakta 443. Bölüm
6 gün önce
Gelinim Mutfakta 443. Bölümde, Elif ve Burçin arasında soğan doğrama sorunu yaşandı! Burçin, annesinden aldığı soğan doğrama dersinin videosunu gelinlerle paylaştı. Büyük büyük doğradığı için annesinden nasıl küçük doğraması gerektiğini öğreniyordu. Video sonrası Burçin, gelinler tarafından eleştirilmeye başlandı. Özellikle Elif ile sert bir polemiğe girdi. Elif, mutfağından getirdiği soğanı Burçin'in önünde doğrayarak dersi kendisinden alması gerektiğini ironik bir şekilde ona gösterdi. Burçin, Elif'in bu davranışına çok sinirlendi. Onu mutfağından kovdu. Arkasından ikili tartışmaya başladı. Onların bu tartışmasına ise, Dilara çok öfkelendi. Sesinin yükselterek onları uyardı..
Dilara'nın dğününden özel anlar! Gelinim Mutfakta 443. Bölüm
Dilara'nın dğününden özel anlar! Gelinim Mutfakta 443. Bölüm
6 gün önce
Gelinim Mutfakta 443. Bölümde gelinlere, Dilara'nın nasıl evlenme teklifi aldığı ve düğününde neler yaşandığı izlettirildi! Gelinler yemeklerini yaptıkları sırada bir video izlettirildi. Videoda Dilara'nın eşinin romantik evlilik teklifi ve düğününden önemli anlar vardı. Dilara o anlara geri dönerken gözleri sulandı. Onun bu mutlu anına diğer gelinler de eşlik etti...
Hakan Ural'dan Barık ailesine yardım! Neler Oluyor Hayatta?
Hakan Ural'dan Barık ailesine yardım! Neler Oluyor Hayatta?
6 gün önce
Neler Oluyor Hayatta? programında gündeme gelen Barık ailesinin yaşadığı dram herkesi derinden etkiledi. Adana'da yaşayan İbrahim ve Sevda Barık çifti, dalak ve karaciğer büyümesi rahatsızlığı bulunan çocukları İbrahim ve Şule Barık'ı, tedavi için götürdükleri Ankara'dan döndüklerinde evin duvarlarının yıkılmak üzere olduğunu görünce şoke oldu. 2007 yılında bir kızını aynı rahatsızlık nedeniyle kaybeden çift, evlerinin onarılması için yardım çağrısında bulundu. Program yorumcularından Hakan Ural bu çağrıya kayıtsız kalamamış, bir önceki gün canlı yayında Barık ailesine yardım edeceğinin sözünü vermişti. Ural, Barık ailesinin hikayesinde sevindiren bir gelişmeyi daha bugün canlı yayında duyurdu. İşte o anlar! Neler Oluyor Hayatta? hafta içi her gün canlı yayınla 09.00'da Kanal D'de!
Çin'de ortaya çıkan ölümcül virüse dikkat! Neler Oluyor Hayatta?
Çin'de ortaya çıkan ölümcül virüse dikkat! Neler Oluyor Hayatta?
6 gün önce
Neler Oluyor Hayatta? programının bu bölümünde Çin'de başlayan ve neredeyse bütün Çin'i etkisi altına alan ölümcül Corona virüsü gündeme geldi. Virüsün ABD'nin Seattle kentinde de tespit edildiğini doğruladı. Çin'in Wuhan kentinde rastlanan ve kısa süre içerisinde 6 kişinin öldüğü yüzlerce insanın da hastanelik olduğu salgından etkilenenlerin 2 bine ulaşabileceği açıklanmıştı. Dünya Sağlık Örgütü de salgın uyarısında bulundu. Program yorumcuları Hakan Ural ve Seda Akgül vatandaşları nasıl uyardı? İşte detaylar! Neler Oluyor Hayatta? hafta içi her gün canlı yayınla 09.00'da Kanal D'de!
Tok tutan salata tarifi! Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 57. Bölüm
Tok tutan salata tarifi! Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 57. Bölüm
7 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 57. Bölümde konuk olan diyet uzmanı Berrin Yiğit, öğün içinde tok tutacak olan bir salata tarifi verdi! Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program Kanal D'de!
Tok tutan atıştırmalık tarifleri! Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 57. Bölüm
Tok tutan atıştırmalık tarifleri! Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 57. Bölüm
7 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 57. Bölümde konuk olan diyet uzmanı Berrin Yiğit, öğle yemeğinden sonra yenilecek atıştırmalık tarifleri verdi! Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program Kanal D'de!
Gece için sağlıklı atıştırmalıklar neler? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 57. Bölüm
Gece için sağlıklı atıştırmalıklar neler? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 57. Bölüm
7 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 57. Bölümde konuk olan diyet uzmanı Berrin Yiğit, "Kilo aldıran hatalı davranışlar neler? Gece nasıl bir yeme alışkanlığımız olmalı? Sağlıklı gece atıştırmalıkları neler?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program Kanal D'de!
Kahvaltı yapmamak doğru mu? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 57. Bölüm
Kahvaltı yapmamak doğru mu? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 57. Bölüm
7 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 57. Bölümde konuk olan diyet uzmanı Berrin Yiğit, "Nasıl sağlıklı beslenebiliriz? Kahvaltı kimler için ideal bir öğün? Kahvaltı önemli bir öğün mü?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program Kanal D'de!
Estetik opearasyonlarda yaş sınırı nedir? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 57. Bölüm
Estetik opearasyonlarda yaş sınırı nedir? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 57. Bölüm
7 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 57. Bölümde konuk olan Op.Dr. Hasan Fındık, "Ayak bileği estetiği nedir? Ayak bileği inceltmenin tedavi yöntemleri nelerdir? İdeal bacak nasıl olmalıdır?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program Kanal D'de!
Jennifer Lopez kalçası estetiğinin riskleri neler? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 57. Bölüm
Jennifer Lopez kalçası estetiğinin riskleri neler? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 57. Bölüm
7 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 57. Bölümde konuk olan Op.Dr. Hasan Fındık, "Kalça estetiği için uygulanan yöntemler neler? Kalça estetiği için spor yapmak çözüm mü? Brezilya kalçası neden iedal ölçü olarak görülüyor?" gibi sorulara çok önemli bilgiler verdi! Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program Kanal D'de!
Hekimoğlu 5. Bölüm Fragmanı
Hekimoğlu 5. Bölüm Fragmanı
7 gün önce
Hekimoğlu 5. Bölüm Fragmanı yayında! Mehmet Ali ile Hekimoğlu arasında soğuk savaş başlıyor! Hekimoğlu polikliniğe gelen hastaların saçma sebeplerinden bıkmıştır. Bu yüzden hastalara ters davranır. Dr. İpek ise Hekimoğlu'nu çalıştırmanın yollarını ararken aklına bir fikir gelir. Hastaya dokunmadan koyacağı her teşhis için Hekimoğlu'na 50 lira vermeyi teklif eder. Böylece ikili arasında bir iddia başlamış olur. Bu iddianın sonucunda hastalarıyla Hekimoğlu arasında komik diyaloglar yaşanır. Diğer taraftan bir müzisyen rahatsızlanır. Bu vakayı almak isteyen Hekimoğlu hiç beklemediği bir yanıt ile karşılaşır. Zira hasta kendisiyle Dr. Mehmet Ali'nin ilgilenmesini istemektedir. Duyduğu cevapla şoke olan Hekimoğlu ile Mehmet Ali arasında bir soğuk savaş başlar. Hekimoğlu yeni bölümüyle 28 Ocak Salı 20.00'da Kanal D'de!
İşte tatlı krizini yenmenin yolları!
İşte tatlı krizini yenmenin yolları!
7 gün önce
Kış aylarıyla birlikte tatlı isteği de arttı. Çünkü soğuk havada daha çok enerjiye ihtiyaç duyuluyor kişinin canı tatlı istiyor! Ancak tatlı krizini önlemenin ve kışı kilo almadan atlatmanın basit ve etkili yöntemleri var! Peki bu yöntemler neler? Detaylarıyla Kanal D Haber'de! Buket Aydın'la Kanal D Haber, hafta içi her akşam Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 443. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 443. Bölüm Fragmanı
7 gün önce
Gelinim Mutfakta 443. Bölüm Fragmanı yayında! Elif, Burçin'e soğan doğrama dersi veriyor! Elif, annesinden soğan doğrama dersi alan Burçin'e uygulamalı olarak kendi dersini veriyor! Fatih Beyin kaynanalara sorduğu sorunun cevabı gelinleri şaşırtıyor! Çiğdem Hanımın, tadım sonrası bilinçli olarak verdiği puan Burçin'i sinirlendiriyor! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta 442. Bölümde gün birincisi kim oldu? 21 Ocak 2020
Gelinim Mutfakta 442. Bölümde gün birincisi kim oldu? 21 Ocak 2020
7 gün önce
Gelinim Mutfakta 442. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Burçin Saruhan, Dilara Aydoğan ve Aleyna Pırlak aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!
Nedim, Şeniz'i bıçakladı mı? - Zalim İstanbul 27. Bölüm
Nedim, Şeniz'i bıçakladı mı? - Zalim İstanbul 27. Bölüm
7 gün önce
Zalim İstanbul 27. Bölümde Nedim, elleri kanlı bir şekilde Şeniz'in otel odasından dışarı çıkıyor! Şeniz, Nedim'i konuşmak için otel odasına çağırıyor. Nedim geldiğinde Şeniz ile büyük bir kavga ediyor. Babası ve Şeniz'in gizli aşkını konuştukları sırada Şeniz satın aldığı bıçakla Nedim'e saldırıyor. Nedim son anda fark ediyor ve bıçağı Şeniz'in elinden almaya çalışıyor. İkili arasında boğuşmadan sonra Nedim kapıdan elleri kanlı bir şekilde dışarı çıkıyor. Arkada ise, Şeniz'in yere yığılan görüntüsü kalıyor.
Aşk kuşları nezarette! - Zalim İstanbul 27. Bölüm
Aşk kuşları nezarette! - Zalim İstanbul 27. Bölüm
7 gün önce
Zalim İstanbul 27. Bölümde Damla ve Civan, kavga sonrası nezarete düşüyorlar! Damla ve Civan, kafede oturdukları sırada içeri Meriç ve adamları girer. Meriç, eğlence mekanında yediği dayağın öcünü almak için Civan'ın başında dikilir. Civan ayağa kalkar ve ortamı yumuşatmak için sözler söyler; ama, nafiledir. Meriç, Civan'ın beklemediği bir anda kafa atar. Civan, Meriç ve arkadaşlarını bir güzel döver. Sonuç karakolda biter. Meriç, Civan'dan şikayetçi olmuştur. Karakola gelen Seher, oğlunu çıkartmakta başarılı olamaz. Damla'dan şikayetçi olmadıkları için o çıkar. Karakola gelen Agah, Civan'ı çıkartmayı başarır.
Elimi tut! - Zalim İstanbul 27. Bölüm
Elimi tut! - Zalim İstanbul 27. Bölüm
7 gün önce
Zalim İstanbul 27. Bölümde Cemre, zor bir karar veriyor! Agah Bey, Cemre'yi odasına çağırıyor. Odada Cemre'ye Cenk ve Nedim arasındaki sıkıntının kendisinden kaynaklandığını hatırlıyor. Ondan kesin bir karar vermesini istiyor. Cemre, bu istek karşısında cenderede kalıyor. Sahile gidip karar için muhakeme yapıyor. Bu sırada Nedim sahilden geçtiği sırada onu görüyor ve yanına geliyor. Cemre, karşısında Nedim'i görünce şaşırıyor; fakat, durumun hızlanacağını bildiği için mutlu oluyor. Nedim, elini ona uzatarak seçiminin kedisi olduğunu söylüyor. Cemre göz yaşları arasında Nedim'e olumsuz yanıt veriyor ve karşısında dikilip kendilerini izleyen Cenk'in elini tutarak oradan uzaklaşıyor.
Şeniz'e köşkün kapıları kapandı! - Zalim İstanbul 27. Bölüm
Şeniz'e köşkün kapıları kapandı! - Zalim İstanbul 27. Bölüm
7 gün önce
Zalim İstanbul 27. Bölümde Agah Bey, Damla'nın engel olmasına izin vermeden Şeniz'i köşkten atıyor! Damla, babası Agah'ın neden annesini köşkten attığını anlamaya çalışır. Geride kalanlara nedenini sorar; fakat, kimse konuşamaz. Bu sırada Şeniz, müştemilata sığınmıştır. Seher olayı anlamamıştır; ama, düşene yardım etmek kanında vardır. Agah, Şeniz'in hala köşk sınırlarında olduğunu öğrenince daha da öfkelenir. O müştemilata gittiği sırada Ceren, Damla'ya Nedim ile ilgili Şeniz'in yaptıklarını anlatır. Belgeleri gösterir. Damla gördüklerine inanmaz ve annesi Şeniz'in haksızlığa uğradığın düşünmeye devam eder. Bu olayın sebebi olduğunu düşündüğü Nedim'e yüklenir. Sonrasında Agah, Şeniz'i müştemilattan aldığı gibi sokağa atar.
Damla, Civan'ı öperken Seher'e yakalanıyorlar! - Zalim İstanbul 27. Bölüm
Damla, Civan'ı öperken Seher'e yakalanıyorlar! - Zalim İstanbul 27. Bölüm
7 gün önce
Zalim İstanbul 27. Bölümde Seher, Damla'yı oğlu Civan'ı öperken görüyor! Damla ve Civan köşkten çıkmaya hazırlanırlarken Seher görmemesi gereken bir şey görür. Damla, Civan'ı yanağından öper. Seher bu manzara karşısında şoke olur; çünkü Civan'ı, bu ilişki konusunda önceden uyarmıştı. Acı çekeceğini gayet iyi bildiği bu ilişkiye başından karşı olduğunu ona defalarca anlatmıştı. Şimdi görüyor ki oğlu kendisini dinlemeyerek ilişkisini gizli gizli yürütmüş. Hemen olaya el atarak Damla'yı bu konu karşısında uyarır. Ona konumlarını hatırlatarak Civan'dan uzak durmasını nasihatler. Damla, iki arada bir derede kalır. Bir tarafta aşkı, diğer tarafta Seher'in söylediği doğrular..
Arka Sokaklar 539. Bölüm Fragmanı - 2
Arka Sokaklar 539. Bölüm Fragmanı - 2
7 gün önce
Arka Sokaklar 539. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Kurye, keskin nişancı tüfeği ile Hüsnü'yü hedef alıyor! Kurye, Hüsnü'yü rehin aldıktan sonra ekibe işkence ettiği videoyu yollar. Hüsnü'nün düştüğü durumu gören ekip arkadaşları onunla birlikte aynı acıyı çekerler. Kurye, Hüsnü'yü salmak için onlardan 10 Milyon Lira fidye parası ister. Ekip ne yapacaklarını şaşırır. İstediği meblağ çok büyüktür. Mesut arkadaşını kurtarabilmk için illegal bir yola başvurur. Yakaladıkları teröristten fidye parasını ister. Bunu duyan Engin Müdür ve Mesut arasında büyük kavga yaşanır. Sonunda para bulunur; fakat, Kurye anlaşmaya uymadıklarını düşündüğü ekibe karşı cezasını kesmeye karar verir. Hüsnü'ye doğrulttuğu keskin nişancı tüfeğini ateşler... Arka Sokaklar yeni bölümüyle 24 Ocak Cuma 20.00'da Kanal D'de! GENEL HİKAYE Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz… İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır. Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar. Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu Yönetmen: Orhan Oğuz Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem öz (Şule), Elvan Dişli (Pınar), Efe Günay (Haydarberk), Ada Baykan (Zeyno Bebek), Garip Kont
Bebekleri ve çocukları virüslerden nasıl koruruz? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 56. Bölüm
Bebekleri ve çocukları virüslerden nasıl koruruz? Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 56. Bölüm
7 gün önce
Balçiçek ile Dr. Cankurtaran 56. Bölümde konuk olan Uzm. Dr. Dicle Çelik, yeni doğan bebekleri ve çocukları virüslerden korumanın ve tedavi sırasında neler yapılması gerektiği hakkında çok önemli bilgiler verdi! Balçiçek İlter ve Dr. Özlem Cankurtaran'ın birlikte sundukları "Balçiçek ile Dr. Cankurtaran" adlı program Kanal D'de!
Zalim İstanbul 28. Bölüm Fragmanı
Zalim İstanbul 28. Bölüm Fragmanı
8 gün önce
Zalim İstanbul 28. Bölüm Fragmanı yayında! Nedim, Şeniz'e saldırmakla suçlanıyor! Şeniz, Nedim ile konuşmak istediğini söyleyip onu kaldığı otele çağırır. Ancak Şeniz'in başka bir planı vardır, Nedim'i öldürmek. Bıçakla Nedim'e saldıran Şeniz, Nedim'in karşı koyması ile cam sehpanın üzerine düşünce boynundan yaralanır. Olay Nedim'in üzerine kalır. Tüm deliller onu işaret etmektedir. Nedim yakalanıp mahkemeye çıkarılır. Nedim ne yapacak? Zalim İstanbul yeni bölümüyle 27 Ocak Pazartesi 20.00'da Kanal D'de! Genel hikaye Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak. Yapım: Avşar Film Yapımcı: Şükrü Avşar Yönetmen: Cevdet Mercan Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten) #zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #zalimistanbulceren #zalimistanbulcemre #zalimistanbulcenk #zalimistanbulnedim
Gelinim Mutfakta 441. Bölümde gün birincisi kim oldu? 20 Ocak 2020
Gelinim Mutfakta 441. Bölümde gün birincisi kim oldu? 20 Ocak 2020
8 gün önce
Gelinim Mutfakta 441. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Elif Akçam ve Aleyna Pırlak aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!
Gelinim Mutfakta 442. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 442. Bölüm Fragmanı
8 gün önce
Gelinim Mutfakta 442. Bölüm Fragmanı yayında! Kayınvalidelerden Özden Hanım'ın roman havası oynadığı anlar krize neden oldu! Burçin'in kaynanasının ettiği dans diğer gelin adaylarının tepkisine neden oldu. Stüdyoda gergin anlar yaşandı. Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Çikolatalı Pizza - Arda'nın Mutfağı 51.Bölüm
Çikolatalı Pizza - Arda'nın Mutfağı 51.Bölüm
8 gün önce
Arda'nın Mutfağı programının 18 Ocak 2020 Cumartesi günü yayınlanan 51. Bölümünde Arda Türkmen'in yaptığı "Çikolatalı Pizza" tarifi! Arda'nın Mutfağı'da neler mi var? Mevsiminde ürünler, ustasından lezzetler ve tabi ki Arda'nın dokunuşları! Arda'nın Mutfağı hayatınıza, mutfağınıza lezzet katmaya devam ediyor!
Pazılı Kroket - Arda'nın Mutfağı 51.Bölüm
Pazılı Kroket - Arda'nın Mutfağı 51.Bölüm
8 gün önce
Arda'nın Mutfağı programının 18 Ocak 2020 Cumartesi günü yayınlanan 51. Bölümünde Arda Türkmen'in yaptığı "Pazılı Kroket" tarifi! Arda'nın Mutfağı'da neler mi var? Mevsiminde ürünler, ustasından lezzetler ve tabi ki Arda'nın dokunuşları! Arda'nın Mutfağı hayatınıza, mutfağınıza lezzet katmaya devam ediyor!
Mantarlı Sucuklu Pizza  - Arda'nın Mutfağı 51.Bölüm
Mantarlı Sucuklu Pizza - Arda'nın Mutfağı 51.Bölüm
8 gün önce
Arda'nın Mutfağı programının 18 Ocak 2020 Cumartesi günü yayınlanan 51. Bölümünde Arda Türkmen'in yaptığı "Mantarlı Sucuklu Pizza" tarifi! Arda'nın Mutfağı'da neler mi var? Mevsiminde ürünler, ustasından lezzetler ve tabi ki Arda'nın dokunuşları! Arda'nın Mutfağı hayatınıza, mutfağınıza lezzet katmaya devam ediyor!
İzzet Yıldızhan'dan Demet Akalın hakkında şok sözler!
İzzet Yıldızhan'dan Demet Akalın hakkında şok sözler!
8 gün önce
Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa canlı yayınına bağlanan İzzet Yıldızhan, Demet Akalın'le ilgili öyle bir iddia ortaya attı ki yeni bir polemiğin de fitilini ateşledi. Demet Akalın'ın geçtiğimiz günlerde Pınar Aylin hakkında söyledikleri, İzzet Yıldızhan'ın eski defterleri açmasına sebep oldu. Demet Akalın'ın masum biri olmadığını ve zamanında "İzzet varsa o programa gelmem" dediğini de sözlerine ekledi. Bu çarpıcı açıklamalardan sonra ise söz hakkı doğan Demet Akalın'ın ne cevap vereceği merak konusu... Magazinde son söz yine Kanal D'de söylenecek! Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa, hafta içi her sabah 11.00'de Kanal D'de!
Gönül Yazar, Rüzgar Mağden'le evlendi mi? Canlı yayında açıkladı!
Gönül Yazar, Rüzgar Mağden'le evlendi mi? Canlı yayında açıkladı!
8 gün önce
Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa canlı yayınına bağlanan Gönül Yazar, hakkında çıkan evlilik haberlerine ilk kez açıklık getirdi. Yazar, sevgilisi Rüzgar Mağden'le evlenmediğini ancak her şey yolunda giderse evlenebileceğini söyledi. Çarpıcı açıklamalarda bulunan Gönül Yazar, Rüzgar'ın çok egolu ve kibirli olduğunu, bu yüzden de sık sık kavga ettiklerini de sözlerine ekledi. İşte o açıklama... Magazinde son söz yine Kanal D'de söylenecek! Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa, hafta içi her sabah 11.00'de Kanal D'de!
Arka Sokaklar 539. Bölüm Fragmanı
Arka Sokaklar 539. Bölüm Fragmanı
11 gün önce
Arka Sokaklar 539. Bölüm Fragmanı yayında! Kurye, Hüsnü'yü kaçırıyor. Hüsnü kendini zor bir kararın ortasında buluyor! Ekibin peşinde olduğu Kurye bu sefer Hüsnü'yü kaçırıyor. Rehin alınan Hüsnü hızlı bir hamle ile kurtulmanın eşiğine gelse de Kurye tarafından alt ediliyor. Arkadaşlarını kurtarmaya gelen ekip, Kurye'nin tuzağına düşünce Hüsnü bir seçim yapmak zorunda kalıyor! Diğer taraftan Tekin, Zeliha'ya olan öfkesini bastıramıyor! Hüsnü kurtulacak mı? Arka Sokaklar yeni bölümüyle 24 Ocak Cuma 20.00'da Kanal D'de! GENEL HİKAYE Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz… İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır. Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar. Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu Yönetmen: Orhan Oğuz Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem öz (Şule), Elvan Dişli (Pınar), Efe Günay (Haydarberk), Ada Baykan (Zeyno Bebek), Garip Kont
Kurye, Hüsnü'yü rehin alıyor! - Arka Sokaklar 538. Bölüm
Kurye, Hüsnü'yü rehin alıyor! - Arka Sokaklar 538. Bölüm
11 gün önce
Arka Sokaklar 538. Bölümde Hüsnü, Kurye tarafından yakalanıyor! Kurye, hastanede yatan küçük Arap kızın peşine düşmüştür. Amacı ise, onu kaçırıp babasından fidye almak istemesidir. Kızın babası da, Arap topraklarındaki teröristlerin liderlerinden bir tanesidir. Bu yüzden ekibimiz onu yakalamıştır. Kız ve kendisi korum altındadır. Kurye kıza ulaşabilmek için Zeliş'i kullanmak ister. Onu arayarak gizli odasının numarasını öğrenmesini ister. Zeliş cesaretli davranır ve Selin'e durumdan bahseder. Ekip, Hüsnü'ye haber vermeden operasyon hazırlıklarına başlar. Hastanede Kurye'ye pusu kurarlar. Hüsnü, evden aldığı bilgiyle hastanenin yolunu tuttuğu sırada operasyon başlar. Kurye, hastane camından kaçtığı sırada Hüsnü ile karşı karşıya kalır. Ondan önce davranır ve onu vurarak esir alır. Telefondan da hem Zeliş'e, hem de ekibe rehine aldığı Hüsnü'yü izlettirir...
Doğum günü Selfie'si Mesut'u çıldırttı! - Arka Sokaklar 538. Bölüm
Doğum günü Selfie'si Mesut'u çıldırttı! - Arka Sokaklar 538. Bölüm
11 gün önce
Arka Sokaklar 538. Bölümde Mesut, Selin, Dr. Mehmet ve Kerem'in samimi doğum günü Selfie'sini görünce küplere biniyor! Dr. Mehmet, Selin'i arayarak oğlu Kerem'in kendisini doğum gününe çağırdığını söyler. Selin bu davetten mutlu olur ve hediyesini alarak Kerem'in doğum gününe gider. Bu arada Mesut, Selin'i kahvaltı yapmak için "Gazi'nin Yeri"ne çağırır. Selin, doğum gününe gittiğini söyler. Mesut, hem üzülür hem de çok öfkelenir. Doğum günü keyifli geçer ve Selfie çekilerek bu anı ölümsüzleştirirler. Daha sonrasında Dr. Mehmet bu Selfie'yi Selin'e gönderir. Selin telefona baktığı sırada resmi Mesut da görür ve kötü olur. Selin'in anlatmasına izin vermeden yanından ayrılır.
Ciciş'in belalısı Cemal'le kapıştı! - Arka Sokaklar 538. Bölüm
Ciciş'in belalısı Cemal'le kapıştı! - Arka Sokaklar 538. Bölüm
11 gün önce
Arka Sokaklar 538. Bölümde Cemal ve Ciciş'in saplantılı sevgilisi karşı karşıya kalıyor! Bir genç Cemallerin apartmanının önünde bağıra çağıra Ciciş'e aşkını haykırmaktadır. Etraftakiler ve Cicişlerimiz de bu durumdan rahatsız olurlar. Bu sırada olay yerine gelen Ezgi ile Cemal olaya el koyarlar ve genci oradan uzaklaştırmayı başarırlar. Fakat, Ezgi'yi sinirlendiren ve Cemal'i şoke eden bir durum yaşanır. Ciciş, genci uzaklaştırabilmek için Cemal ile sevgili olduklarını söyler. Daha sonrasında ise genç, arkadaşları ile apartmanın önünde alkollü bir şekilde takılıyorlardır. Cemal'i gören genç, arkadaşları ile birlikte onun önünü keser ve ortalık bir anda karışır.
Hakan, Bahar'ı ölümden kurtardı! - Arka Sokaklar 538. Bölüm
Hakan, Bahar'ı ölümden kurtardı! - Arka Sokaklar 538. Bölüm
11 gün önce
Arka Sokaklar 538. Bölümde Hakan, seri katil tarafından bayıltılıp yanan ahırda bırakılan Bahar'ı kurtarıyor! Ekibimiz, peşinde oldukları seri katilin köydeki evini tespit eder ve yakalamak için olay yerine gider. Adam onları fark etmiştir ve saklanır. Ekip, adamı bulamayınca geri döner. Bahar polis otosuna binip evden ayrılacakken bir şey dikkatini çeker. Ahırlardan birinin kapısı hareket etmiştir. Silahını çıkartarak ahıra yönelir. Ahıra girer ve ekibe telsizle ulaşır. Söyleyeceklerini tamamlayamadan adam arkasında belirir ve Bahar'ın kafasına vurarak onu bayıltır. Adam arkada delil bırakmamak için de ahıra benzin dökerek ateşe verir. Ekip, Bahar'ın ne söylediğini anlamaz; fakat, başının tehlikede olduğunu anlar. Köy evinden çok uzaklaşan ekip ona yetişemeyeceklerini anlayarak telaşa kapılırlar. Bu sırada Hakan, narkotik ekipleriyle o köy evinin yakınlarında operasyondadır. Dron ile köyü tararlarken ahırın yandığı görür. Telsiz frekansını ayarlayıp ekibe ulaşır. Onlar da durumu anlatıp Bahar'a ulaşamadıklarını söyleyince Hakan,+ hemen arabasına atlar ve ahıra girerek Bahar'ı ölümden kurtarır. Bu kurtarmanın da bir mükafatı vardır...
Ezgi, Cemal'i özür öpücüklerine boğdu! - Arka Sokaklar 538. Bölüm
Ezgi, Cemal'i özür öpücüklerine boğdu! - Arka Sokaklar 538. Bölüm
11 gün önce
Arka Sokaklar 538. Bölümde Ezgi, cicişlerle Cemal'in bir alakası olmadığını gördü ve özrünü de öpücüklerle diledi! Ezgi, Cemal'in dairesinde cicişleri bornozla görünce yanlış anlamış ve Cemal'e okkalı bir tokat atmıştı. Cemal, ne yaptıysa cicişlerin kombisinin bozuk olduğunu anlatamamıştı. Kombi tamircisi gelip durumu anlatana kadar Ezgi'nin öfkesi dinmez. Ezgi, tamircinin söylediklerinden sonra yaptığı kıskançlıktan dolayı utanır; fakat, iş işten geçmiştir artık. Cemal, yediği tokattan ve kendisine güvenmemesinden dolayı Ezgi'ye çok kızgındır. Ezgi ise, onun gönlünü almak ve özür dilemek ister; ama, çabaları nafiledir. Ezgi son çare olarak öpücüklerine başvurur. Emniyette olduklarını hatırlayan Cemal yakalanma korkusu yaşasa da Ezgi umursamaz ve öpmeye devam eder. Ta ki Cemal özrünü kabul edene kadar.
Hekimoğlu 4. Bölüm Fragmanı - 2
Hekimoğlu 4. Bölüm Fragmanı - 2
11 gün önce
Hekimoğlu 4. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Hekimoğlu büyük bir risk alıyor! Hekimoğlu ilk etapta şizofreni hastası olduğundan şüphelendikleri hastaya odaklanıyor. Beynindeki tümör hastayı oldukça zorlamaktadır. Riskli bir operasyon olacağı için herkes tetiktedir. Bu operasyonun Dr. İpek'ten gizli gerçekleşmesi gerekmektedir. Hekimoğlu sorumluluğu üstlenerek bu operasyona karar verir. Zeynep'in kederli davranışları Hekimoğlu'nun dikkatini çeker. Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı 20.00'da Kanal D'de!
Zalim İstanbul 27. Bölüm Fragmanı - 2
Zalim İstanbul 27. Bölüm Fragmanı - 2
11 gün önce
Zalim İstanbul 27. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Nedim'den Cemre'ye zeytin dalı! Agah, Nedim'e olan için çok üzgündür. Gözlerinin önünde yeğenine olanları fark etmemiş olması onu kahırdan kahıra sürükler. Bu üzüntüsünü de Nedim ile paylaşır. Nedim'in ise başka planları vardır. Öncelikle Cemre'nin yanına gider. Cemre'ye uzatılan el başta Cenk olmak üzere herkesin kafasını karıştırır. Cenk, Cemre'yi kaybedeceği düşüncesine dayanamaz. Bir kez daha Nedim'in ondan hayallerini çalacağını düşünür. Şeniz ise oldukça zor bir durumdadır. Sokakta kalan Şeniz'e hiç ummadığı biri tarafından yardım eli uzanır. Bu kişi Civan'dan başkası değildir. Bir taraftan da Cenk'i yanına çekmeye çalışan Şeniz için işler iyi gitmez. Cenk ve Şeniz büyük bir kaosa doğru sürüklenir. Zalim İstanbul yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'da Kanal D'de! Genel hikaye Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak. Yapım: Avşar Film Yapımcı: Şükrü Avşar Yönetmen: Cevdet Mercan Öykü ve Senaryo: Sırma Yanık Görüntü Yönetmeni: Volkan Aslan Genel Sanat Yönetmeni: Naz Erayda Oyuncular: Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Nermin), Gamze Demirbilek (Nurten) #zalimistanbul #ozandolunay #simaybarlas #berkergüven #serakutlubey #baharşahin #zalimistanbulceren #zalimistanbulcemre #zalimistanbulcenk #zalimistanbulnedim
Gelinim Mutfakta 441. Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta 441. Bölüm Fragmanı
11 gün önce
Gelinim Mutfakta 441. Bölüm Fragmanı yayında! Yarışmaya yeni katılan Gönül Hanımın, kaynanalar odasında hakimiyet kurma isteği Özden Hanıma tosluyor! Kaynanalar odasını resimlerle kaplayan Gönül Hanıma, Özden Hanım sert tepki gösteriyor! Aleyna'nın, kaynanası Macide Hanımı kendisine hizmet ederken çektiği video programda bomba etkisi yaratıyor! Burçin'in yemeğini yaparken yaptığı yanlışlık Çiğdem Hanımın diline düşüyor! Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30'da Kanal D'de!
Gelinim Mutfakta'da 88. Hafta kim elendi? 17 Ocak 2020
Gelinim Mutfakta'da 88. Hafta kim elendi? 17 Ocak 2020
11 gün önce
Gelinim Mutfakta'nın hafta finali olan 440. Bölümünde elenen yarışmacı belli oldu! Hafta toplamında en düşük puanları Habibe-Betül Sarıboya ve Macide-Aleyna Pırlak aldı. Gelinim Mutfakta'nın 88. hafta finalinde yarışmaya veda eden gelin-kaynana belli oldu; fakat, sürpriz bir gelişme yaşandı!
Afili Aşk 30. Bölüm Fragmanı - 2
Afili Aşk 30. Bölüm Fragmanı - 2
11 gün önce
Afili Aşk 30. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Mahkemede Kerem'in aldığı karar şok etkisi yaratıyor! Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Kerem ve Ayşe için karar zamanı gelmiştir. Çift boşanmak için başvurdukları mahkemede hakim karşısına çıkar. Bundan sonraki hayatlarını, alacakları karar belirleyecektir. Mahkemede tüm şahitler onları aşkına tanıklık eder ve boşanmamaları için ellerinden geleni yaparlar. Duydukları karşısında mutlu olan Ayşe, henüz Kerem'in kararından habersizdir... Kerem, boşanma konusunda kararlı olduğunu ve artık aşklarının bittiğini söyler. Bu sözlerden sonra mahkeme salonunda bir anda soğuk rüzgarlar eser ve Ayşe büyük bir şok yaşar. Peki Ayşe'nin kararı ne olacaktır? Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu evleniyor mu? Neler Oluyor Hayatta?
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu evleniyor mu? Neler Oluyor Hayatta?
11 gün önce
Neler Oluyor Hayatta? Programında Hülya Avşar'ın muhabirlerin "evlilik" sorusuna verdiği cevap konuşuldu. Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu, kızları Zehra'nın doğum gününde şaşırtıcı bir açıklamada bulundu. Kaya Çilingiroğlu ile yeniden evlenebileceği esprilerini yapan Avşar, muhabirlerin “Bu yılki projeleriniz arasında tekrar evlenmek var mı?” sorusunu yanıtsız bırakırken, bir arkadaşının ise “Evlilik için yazı bekleyin” demesi ise kafaları karıştırdı. Hakan Ural ve Seda Akgül, Hülya Avşar'ın bu evlilik çıkışını nasıl yorumladı? İşte detaylar! Neler Oluyor Hayatta? hafta içi her gün canlı yayınla 09.00'da Kanal D'de!
hazam hazam
hazam hazam - Gün önce
يوجد ست من مصر محرومه جد01022532043
Gölgeli kizla Moda
Gölgeli kizla Moda - Gün önce
Adelaide Monteiro
Adelaide Monteiro - Gün önce
Gostaria muito que mandasse Capítulo por ordem completo da novela obrigado
Ülkü Karaköse
Ülkü Karaköse - Gün önce
1:8 Nedim:telefon bu Damla: ay bebeğim bide küfretseydin
Bengisu Arıkan
Bengisu Arıkan - Gün önce
9 3’ün küpü derken ? Cidden baya zeki
Ali Öztekin
Ali Öztekin - Gün önce
nedir bu oyuncuların hali her hafta birisi vuruluyor artı yoğun bakımı tadıyor
tuana kiper
tuana kiper - Gün önce
tabi baharcım kesinlkle dokuz üçün küpü ne diyelim biz senin matematiğine , zaten kök üçün derecesi 2 değil üç orda dimi ? Allah aşkına biri şu kıza zeka bağışlasın...
Ayca Kızıltoprak
Ayca Kızıltoprak - Gün önce
Elif neden yok
Orxan Memmedov
Orxan Memmedov - Gün önce
Ne kadar doru söylemis sac çirkin olsun amma allah salık versin
oflu insafsizakysey
oflu insafsizakysey - Gün önce
Tarik nerde.
gamze Türkmen
gamze Türkmen - Gün önce
Niye turkiyedekine katilmamis ki
Guler Yol
Guler Yol - Gün önce
Mesuttttttt❤
Hacer Karaaslan
Hacer Karaaslan - Gün önce
Elif niye yok
Muhammed Ali
Muhammed Ali - Gün önce
lan tiksindim su Edadan
Satılmış Parlak
Satılmış Parlak - Gün önce
Niye bu bölümün tamamını izleyemiyoruz
gizli oyuncu
gizli oyuncu - Gün önce
Kızların çoğu böyle kendilerini seveni görmeyip sevmeyene gidiyo sonra erkekler kötü erkekler aldatıyo bilmem ne
Ayush Mahadik
Ayush Mahadik - Gün önce
9827907781दीपक xx
Zübeyde Harputlu
Zübeyde Harputlu - Gün önce
Elif ayrılma nedenini editöre video gönderdim diye açıklama yapmış ama kanal yayınlamamış demek ki orada olupta kanalın dışarı sızmasını istemediği bir şey var. Ayrıca demek ki istenildiğinde iki yarışmacı bulunup getirilebiliyor muş neden iki defa elenen Burçin birileri ayrılıyor diye orada tutuluyor onuda anlayabilmiş değilim
Ömer Öz
Ömer Öz - Gün önce
Logan diziye dahil olmuş
Ayush Mahadik
Ayush Mahadik - Gün önce
आटीयां फोन करें 9827907781पुरूष फोन ना करें
Ataberk Toça
Ataberk Toça - Gün önce
Paylanço pennywise ye benziyor
Xoxo Xoxo
Xoxo Xoxo - Gün önce
Elif Yok hayatta izlemem artik
Ayush Mahadik
Ayush Mahadik - Gün önce
भाभी आटीयां फोन करें 9827907781पुरूष फोन ना करें
semiha özcan
semiha özcan - Gün önce
Aşkın yaşı yoktur diyenleri görelim
Cemre Savas
Cemre Savas - Gün önce
Kemal dudağını çek de video yı izliyelim sjjsjs
Derya Kuşcu
Derya Kuşcu - Gün önce
🦅**ANKA DUASI **🦅 Ol deyince olduran Rabbim Denizleri ikiye bölen Rabbim Firavunu dize getiren Rabbim Gönüllere huzur veren Rabbim Sesimizi duyan Rabbim Ankalara mucizeleri gösteren Rabbim Ya Vedud ya Cami ile sevgiyi coşkuyu bize ve tüm sevdiklerimize yaşat ya Rabbim 💜MUCİZE ÖTESİYİM 💜 Ben mucize ötesiyim Ben durdurulamazım Ben başaranım Ben güçlüyüm Ben şanslıyım Ben fitim Ben Parayım Ben Ankayım Hayat bana mucizelerle gelir. Bolluk bereketle gelir, engüzel en doyurucu ilişkilerle gelir, kalbim sevgiye açılır, Bende fark ederim detayları görürüm. SEVGİYLE TEBESSÜMLE ALIR KABUL EDERİM. @muratbasaranresmi 💜MUCİZEYİM💜 Önümde Mucizeler. Arkamda mucizeler Çevremde Mucizeler Ben mucizelere sarılıyım Mucizeler içerisinde yaşıyorum Anka frekansındayım Küllerinden heran yeniden dogarım. Spil yolundayım. MURAT BAŞARAN'N BİKOD Enerjisine Uyumluyum. Öz fakındalığımın keyfini yasiyoruz💜💜💜💜💜💜💜💜🌹🌹🌹🇹🇷🇹🇷🇹🇷🦚
Gulfiya Haytmuradova
Gulfiya Haytmuradova - Gün önce
Dizinin ismi ne
Elif Onr
Elif Onr - Gün önce
Kalanlar beş para etmez, elif gelsin
Elif Onr
Elif Onr - Gün önce
Elif neden gitti
Cafer Can Yüksel
Cafer Can Yüksel - Gün önce
Zelişin gaza getirmesi komikti
Mehmed Fahriev
Mehmed Fahriev - Gün önce
yesss be
Elif Onr
Elif Onr - Gün önce
Bence de yaa niye Elif gitti .😔
Damla S
Damla S - Gün önce
Ilk beğenmediğim beyaz show bölümü . Adamı küçük düşürmüşsünüz yazık , ama size
ahsen yilmaz
ahsen yilmaz - Gün önce
Elif neden yok
Humay Ehmedova
Humay Ehmedova - Gün önce
Salak kiskanclar
Mubina Muhammad
Mubina Muhammad - Gün önce
Ya ben Elif ile Çiğdem hanım verken yorumlara bakıyordum çoğu neredeyse hepsi Elif gitsin kayinvalidesi defolsundu şimdi bakıyorum tam tersi gelsin niye gitti falan filan anlamadım ya
Nisa Küpeli
Nisa Küpeli - Gün önce
Ceyda ayırıyım derken onları geri bağlıyo
Fatma Arslantürk
Fatma Arslantürk - Gün önce
Seni okuluma bekliyorum bahar abla gerçekten bu zamana kadar öğrendiğim matematik hiç bir seymis😂
Azer Cavadov
Azer Cavadov - Gün önce
Elif cıxdı bu proqrama baxmaq istəmirik artıg🇦🇿🇹🇷
Melena Ilieva
Melena Ilieva - Gün önce
Dogru Allah size inizede saglik ve beraber yasamak kismet etsin
Yildiz Yildiz
Yildiz Yildiz - Gün önce
Elef nerdesen 😥😥😥
Minecraft katili İbrahimli
Minecraft katili İbrahimli - Gün önce
INŞALLAH Kerem vaktinde gelir 2 ci fraqmandaki gibi olmaz
Yusuf Şenlik
Yusuf Şenlik - Gün önce
Elif icin acıklama yapılmadı galıba neden gitti
UNKNOWN EDUCATİON
UNKNOWN EDUCATİON - Gün önce
eqwehğoıfoh ulan ne güldüm beee oepjfwefpoewf çelik yelek e bak sniper dan çıkan mermiyi tutuyo kwejfewgınpk hala gülüyorum çelik yelekler anca pistollerden berattalardan çıkan 1 km menzi olan silahları mermisini tutar ohıwqjfewğıofwekg ulan bu kadar şaçma bi sahne olabilir geçmiş bölümlerdede mesutun revolverı aldığı mermi 6 iken sıktığı mermi 13 tü saymıştım qıijwfıwpqnfeowjveowvjewoge
Eltac Mamedov
Eltac Mamedov - Gün önce
tolqa sarıtasa aşıq olun
gizli kullanıcı
gizli kullanıcı - Gün önce
Bu gün benim de doğum günüm:)
Huseyn Memmedov
Huseyn Memmedov - Gün önce
Doktora nasil ulasa biliriz?
ibrahim tomris
ibrahim tomris - Gün önce
Harika oynuyorsun komserrrrrrrrr çok güzel sahne hele ölme sahnesi efsane sizleri coook beğendim öyle devam edin tam gaz devam başarılar allah sizleri korusun hele şevket çoruğu korusun dualarım sizinle başarılar
Azerbaijan YouTuber
Azerbaijan YouTuber - Gün önce
👹👹
Abdi Sahan
Abdi Sahan - Gün önce
Bu film final olamaz
S Humbetova
S Humbetova - Gün önce
Akilli cocuk yaaa😂😂😂😂😂
Nakhcivan 085
Nakhcivan 085 - Gün önce
Dilara ve Burçin çok itici.dilara düşük puanlar aldığını ne tez unutmuş.burcin yüz qarasi qürursuz utanmadan şanslıyım deyir.insallah bu hafda elenirsin.haqiqeten ciğdemsiz elifsiz praqram Cox keyifssiz .ben kendi adıma vallah baxmadım bilə .açıqlama yaparlar deyə başlığına baxdım sonra kapatdim
Miraç Can Ünal
Miraç Can Ünal - Gün önce
Böyle şeylerin olması nedeniyle dünya kötüye gidiyor
birgül günalan
birgül günalan - Gün önce
Lütfen ekranlara çıkmadan önce bi aynaya bakin ya lütfen.Kimse demiyormu bu insanlara bu kıyafet ne yakismamiş diye
ruff ane
ruff ane - Gün önce
Sanki kamyon capmis kiyamam agirlik yapmiyormu su dudak
ereke ems
ereke ems - Gün önce
وتە كەرەمەت سۇلەيمەن اتامىز ناعىز جىگىت ەكەن ، اكەلىك مەيىرىم قانداي تەرەڭ
Zehra Işık
Zehra Işık - Gün önce
Abi beni bu bataklıktan kurtarın
Rip
Rip - Gün önce
Nadya ölür ben size söyleyeyim
Neci Mino
Neci Mino - Gün önce
They wasted a very good series. I hope another channel will continue to run the show.
swotch '
swotch ' - Gün önce
XjsjhAo Ne
Muhammed emin Şener
Muhammed emin Şener - Gün önce
Agladim ya izlerken😢
Nazile Ceferzade
Nazile Ceferzade - Gün önce
Elif gitti tammamen tadı kaçdı artık bence daha fazla sürməz bu
vkook un haşmetli kızı
vkook un haşmetli kızı - Gün önce
2 gün önce elif gitsin diyenler şimdi of ya elif gelsin diyor tuhaf👌
Göktuğ Sağlam
Göktuğ Sağlam - Gün önce
Tarık Mesut odun vermeden ölmemeli
Handan Songür
Handan Songür - Gün önce
Türkiye'nin sosyolojik durumu ,gelinini oğluna eş değil evine temizlikçi aldığını zanneden , mutsuzluktan patatesa dönmüş ,tek hobisi temizlik yapmak olan ,kitap okuma alışkanlığı cin Ali de kalmış kaynanalar .....😂😂😂😂😂
ayten karadaşlı
ayten karadaşlı - Gün önce
Aç gözlü Çiğdem..bir daha dönmeyin. ..Güle güle. ..
hondaşk jdm
hondaşk jdm - Gün önce
Karının uçkuru yüzünden hüsnümün başına gelmeyen kalmadı
Önder Dereli
Önder Dereli - Gün önce
Elif neden gitti ya çok sıkıcı hiç güzel değil artık
Gulsun Altunkilic
Gulsun Altunkilic - Gün önce
O
Ali Ulu
Ali Ulu - Gün önce
Şaka yapıolar bnce
Laura Tocaci
Laura Tocaci - Gün önce
Cum voi nu veți înțelege ce scriu nici eu nu înțeleg acest film care nici măcar nu e filmul întreg
Zeko Memo
Zeko Memo - Gün önce
Gerçektende çok sıkıcı artık bitmeden pazara bile gitmiyordum ama şimdi öyle değil oranın en dopra kaynanası gelini gitti programın reytingleri düşer
ayten karadaşlı
ayten karadaşlı - Gün önce
Nihayet cigdemsiz bir program...çok şükür. ..
Çisem Sabuncuoğlu
Çisem Sabuncuoğlu - Gün önce
Ben doğru mu duydum 9 üçün kupu bu zamana kadar karesi diye hep yanlis öğrendik
Gul Gul
Gul Gul - Gün önce
İfrite şeniz
Хатира Ахмедова
Хатира Ахмедова - Gün önce
Ya neden Eliften Ciydem hanim gelmediler ya
Nakhcivan 085
Nakhcivan 085 - Gün önce
Elif Çiğdem hanım yeriniz coooook məlum.
Sabiha Doğanbatır
Sabiha Doğanbatır - Gün önce
Lütfen şu kayinvalidelere tadım yapmasını öğretsin ağızlarından tabaklara yemek düşüyor iğrençler bakarken midem bulaniyor
Talha Yucel
Talha Yucel - Gün önce
embesil zelişin mallığı :D
Hamza Cicek
Hamza Cicek - Gün önce
Bu dizide zalim olmayan tek şey İstanbul.
Xeyale Qasimova
Xeyale Qasimova - Gün önce
ELIF CIGDEM HANIM.YOK.RETINQDE YOX PROQRAM NECE.MARAQSIZ.IDI ELIF YOKSA BENDE.IZLEMEM.ELIF ICIN IZLEYIRDIM COK TATSIZ BI PROQRAM OLDU ELIFFF GERI DONNNNNNN 😥
hiç kimse
hiç kimse - Gün önce
Bir yar sevdim el aldı el aldı(。ŏ_ŏ)
Alparslan Duran
Alparslan Duran - Gün önce
Bunlar abi kardeş gibi mi duruyo ya
Alparslan Duran
Alparslan Duran - Gün önce
2020
Sibel Cay
Sibel Cay - Gün önce
Eski tadı kalmadı artık.
Feruza Umutlu
Feruza Umutlu - Gün önce
Ay inanmıyorum çok şükür elif ve Çiğdem deffff öldüler. Allahım buyuk
Ayxman
Ayxman - Gün önce
Nadya kursunmu yedi başka biseymi belli değil o nasıl bagirma
Arzu Matsar
Arzu Matsar - Gün önce
Elif yokluğu Burçin yarıyor oraların ağası olmusta masa masa geziyor
Selimcan AYDIN
Selimcan AYDIN - Gün önce
Dublaja mı başladıniz la
Arzu Matsar
Arzu Matsar - Gün önce
Elif'i istiyoruz ya çok sıkıcı artık sewkle izleyemiyorum walla
Аска Ава
Аска Ава - Gün önce
Elif neden ayrildi?
ilknur Karabulut
ilknur Karabulut - Gün önce
Ghhhyyyyy
sosyalist Düsünce
sosyalist Düsünce - Gün önce
Nefs-i müdafaa
beste çınar
beste çınar - Gün önce
elif yokken çok sıkıcı
Fatmanur Mert
Fatmanur Mert - Gün önce
Ablası kapalı ????
Ilker çelik
Ilker çelik - Gün önce
Bu diziyi hala izleyenler var mı mq çok saçma bir dizi lan çok
Züleyha Kaxyl
Züleyha Kaxyl - Gün önce
Olamaz ya kerem agzina sicim senin bugümkilerde Böyle TFÜÜ
Yalin Helvacikara
Yalin Helvacikara - Gün önce
5.13 nebakıyon bee ezgi😚😙😍😚😚😚☺😚☺☺☺☺
Buse Erçoban
Buse Erçoban - Gün önce
Dilara haketmişti ama hayırlısı buymuş😊
Řôķõ Mãrõķõ
Řôķõ Mãrõķõ - Gün önce
غديز ا حلوف وش راك دير هنا