Kıvanç ve Burak
Kıvanç ve Burak
  • 60
  • 25 965 604
  • Katılım 21 Kas 2012
Herkese merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Resmi TRmind sayfamıza hoş geldiniz.
2006 yılında rakip olarak Türkiye’yi temsilen katıldığımız, Avrupa'da düzenlenen bir illüzyon yarışmasında tanıştık. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta birbirinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
İrtibat ve İşbirliği:
[email protected]

Video
KORKARSAN ÇARPILIRSIN ⚡💀 #akıloyunları
KORKARSAN ÇARPILIRSIN ⚡💀 #akıloyunları
5 gün önce
Arkadaşlar merhaba, akıl oyunları korku seansı ile sizlerleyiz. Bugün çok farklı bir akıl oyunu izleyeceksiniz. Çünkü sorulan iddiaya doğru cevap veremeyen çarpılacak! Nasıl mı? Cevabı videoda :) İnanılmaz stres yaşadığımız akıl oyunlarının bu serisini beğendiyseniz videoya yorum yapmayı ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. Sihirle kalın! Horror Fx Studio: www.horrorfxstudio.com/ İrtibat & İşbirliği [email protected] Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Bu ipi çözmek zeka ister: trmind.info/video/taZ_m3fVipWldLs.html TRmindrlar'ı iple bağladık! ( Kafayı yediler) : trmind.info/video/yteF0H7asKmEpNk.html Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trmind.info/video/25iU22ithp6lm5Y.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trmind.info/video/qst5qJyWbIZ9n68.html Zeka kokan 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
İLK ÖPÜCÜĞÜ BİLMEK 💋 #öğretiyoruz
İLK ÖPÜCÜĞÜ BİLMEK 💋 #öğretiyoruz
12 gün önce
Arkadaşlar merhaba, birbirinden güzel iki farklı gösteriyle öğretiyoruz konseptimizde tekrar sizlerleyiz. Bu oyun sayesinde istediğiniz kişinin ilk öpücüğünü, ilk aşkını, reddedilişini yada merak ettiğiniz ne varsa öğrenebileceksiniz. Eğer bu tarzda videoların gelmesini istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve yorum yapmayın unutmayın :) Sihirle kalın! Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Kimlik kartının kesilme riskine girer misin? : trmind.info/video/lpl6x4CjfXudhpo.html Bu ipi çözmek zeka ister: trmind.info/video/taZ_m3fVipWldLs.html TRmindrlar'ı iple bağladık! ( Kafayı yediler) : trmind.info/video/yteF0H7asKmEpNk.html Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trmind.info/video/25iU22ithp6lm5Y.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trmind.info/video/qst5qJyWbIZ9n68.html Zeka kokan 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
KİMLİK KARTININ KESİLME RİSKİNE GİRER MİSİN? #öğretiyoruz
KİMLİK KARTININ KESİLME RİSKİNE GİRER MİSİN? #öğretiyoruz
16 gün önce
Herkese merhaba, defalarca yazdığınız "öğretiyoruz" köşemizin yeni videosu nihayet geldi. Fark ettiyseniz artık daha çalışma gerektiren oyunlar öğretmeye başlıyoruz. Bu videoda gözünüzde bulundurmanız gereken önemli noktalardan biri, seyircileri doğru yönlendirebilmek. Lütfen, lütfen, lütfen çalışmadan kimseye yapmayın. Kafanızda her şeyi çok net bir şekilde oturtun ve devamlı anlatacaklarınızı tekrar edin.. 15 Ocak'ta canlı yayında görüşmek üzere.. Sihirle kalın! Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Yap Kazan videoları için; Bu ipi çözmek zeka ister: trmind.info/video/taZ_m3fVipWldLs.html TRmindrlar'ı iple bağladık! ( Kafayı yediler) : trmind.info/video/yteF0H7asKmEpNk.html Akıl Oyunları videoları için; Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trmind.info/video/25iU22ithp6lm5Y.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trmind.info/video/qst5qJyWbIZ9n68.html Zeka kokan 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
HER YERDE YAPABİLECEĞİNİZ  6 ZEKİCE İDDİA
HER YERDE YAPABİLECEĞİNİZ 6 ZEKİCE İDDİA
26 gün önce
Arkadaşlar merhaba, yeni 6 iddia ile karşınızdayız. Akıl Oyunları en çok sevilen konseptlerimizden biri oldu. Açık konuşmak gerekirse çekim sırasında biz çok eğleniyoruz ve sizlere güzel bir şeyler öğrettiğimize inanıyoruz. Videoların altına yaptığınız güzel yorumlar, sokakta çevirip bizleri motive etmeniz ve 4-5 ay içinde birlikte bu kadar çabuk büyümemiz, hepsi sizlerin sayesinde. Elimizde sabırsızlıkla paylaşmayı beklediğimiz çok güzel içerikler var. Yeri geldikçe hepsini paylaşıyor olacağız. Bu süreçte bizlere takip ederek destek vermeye devam edin. Hep birlikte büyüyerek daha birçok videoya beraber imza atacağız. Her yerde yapabileceğiniz 6 zekice iddia benzeri videoların gelmesi için videoları beğenmeyi ve yorum yapmayı lütfen unutmayın. Sizleri seviyoruz.. Sihirle kalın! Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Yap Kazan videoları için; Bu ipi çözmek zeka ister: trmind.info/video/taZ_m3fVipWldLs.html TRmindrlar'ı iple bağladık! ( Kafayı yediler) : trmind.info/video/yteF0H7asKmEpNk.html Akıl Oyunları videoları için; Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trmind.info/video/25iU22ithp6lm5Y.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trmind.info/video/qst5qJyWbIZ9n68.html Zeka kokan 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
YOUTUBERLAR'I İPLE BAĞLADIK! (KAFAYI YEDİLER) ft. @Meryem Can @Ekin Kollama @Ağır Mimar #yapkazan
YOUTUBERLAR'I İPLE BAĞLADIK! (KAFAYI YEDİLER) ft. @Meryem Can @Ekin Kollama @Ağır Mimar #yapkazan
Aylar önce
Arkadaşlar merhaba, Yap Kazan konseptimizin 2. bölümüne hoşgeldiniz. Birbirinden farklı akıl oyunlarını bu sefer youtuber arkadaşlarımıza yaptık. Meryem Can, Ekin Kollama, Ağır Mimar, İbrahim Akyüz ve Creator Station prodüksiyon ekibi bize eşlik etti. TRmindrlar'ı iple bağladık gibi yap kazan serisinin devamı gelsin istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. Sihirle kalın 😊🎩 Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Meryem Can: trmind.info Ekin Kollama: trmind.info Ağır Mimar: trmind.info İbrahim Akyüz: trmind.info/C1P9NqmLjZMCWMUZ5oOXWow TRmindr Durağı: trmind.info/CYQ1n1BgnLFUG9HGTMawURA Yap Kazan videoları için; Bu ipi çözmek zeka ister: trmind.info/video/taZ_m3fVipWldLs.html Akıl Oyunları videoları için; Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trmind.info/video/25iU22ithp6lm5Y.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trmind.info/video/qst5qJyWbIZ9n68.html Zeka kokan 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
DOLU KİBRİTİ BULMAK İMKANSIZ ft. @Kafalar  #sihirbazınçırağı
DOLU KİBRİTİ BULMAK İMKANSIZ ft. @Kafalar #sihirbazınçırağı
Aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yeni konseptimiz SİHİRBAZIN ÇIRAĞI ile karşınızdayız! Konseptimiz ilk konuğu Kafalar ekibinden Atakan, Fatih ve Bilal oldu. İleride bu konsepte devam edeceğiz ve konseptimiz diğer konukları sizler olacaksınız. Sizi birbirinden farklı maceralar bekleyecek. Bu bölümde kafalar ekibi dolu kibriti bulmaya çalıştı fakat bu çok kolay olmadı :). Bu serinin devamının gelmesini istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. Sihirle kalın 😊🎩 Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Kafalar TRmind : trmind.info/C7Lu-ONZhIM_lvKnZn0F19Q Kafalar Instagram: instagram.com/kafalarresmi Akıl Oyunları videoları için; Akıl durduran 6 zekice iddia ft. Orkun Işıtmak : trmind.info/video/25iU22ithp6lm5Y.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trmind.info/video/qst5qJyWbIZ9n68.html Zeka kokan 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Müzik Epidemic Sound: bit.ly/2b3Hv9A Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
AKIL DURDURAN 6 ZEKİCE İDDİA ft. @Orkun Işıtmak
AKIL DURDURAN 6 ZEKİCE İDDİA ft. @Orkun Işıtmak
Aylar önce
Arkadaşlar Akıl Oyunları serimizin 5. bölümüne hoşgeldiniz. Bugün bize Orkun Işıtmak eşlik ediyor. Zeka kokan 6 iddia ile birbirimize meydan okurken çok eğlendik. Sizler de buradaki akıl oyunlarını kullanarak arkadaşlarınızla beraber keyifli zaman geçirebilir hatta bir çok iddiayı kazanabilirsiniz. Bu serinin devamının gelmesini istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. Sihirle kalın 😊🎩 Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Orkun Işıtmak : trmind.info Instagram: instagram.com/orkunisitmak Akıl Oyunları videoları için; İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trmind.info/video/qst5qJyWbIZ9n68.html Zeka kokan 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
BU İPİ ÇÖZMEK ZEKA İSTER! #yapkazan
BU İPİ ÇÖZMEK ZEKA İSTER! #yapkazan
Aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yeni konseptimizle karşınızdayız. Yap kazan konseptimiz de sokağa çıkıp akıl donduran bilmeceler ve bulmacalar soruyoruz. Çözebilen olursa onları ödüllendiriyoruz. Siz de burada öğrendiğiniz bu bulmaca oyunları arkadaşlarınıza sorabilirsiniz. Bu ipi çözmek zeka ister gibi benzeri videoların devamı gelmesi için videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Burada düz yürümek imkansız! : trmind.info/video/v695tJWopHOlppY.html Starbucks'ta yapabileceğiniz sihirbazlıklar : trmind.info/video/2cFqtoLZf3l3i9U.html El yapımı para basma makinası : trmind.info/video/t616yWPAnH2Gkac.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın : trmind.info/video/p7N6tn64ZJh3aLM.html Kafayı yedirtecek 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/q8emqajLqX6Cptk.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/3NFq1YbZonSpd9k.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
BURADA DÜZ YÜRÜMEK İMKANSIZ!
BURADA DÜZ YÜRÜMEK İMKANSIZ!
2 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, Dünya'nın en büyük illüzyon müzesini sizin için gezdik. İstanbul İllüzyon Müzesi'ne mutlaka uğrayın. İçeride çok farklı illüzyonlara şahit olacaksınız. İnsan beyninin nasıl yanıldığını ve illüzyonu sadece sihirbazların değil kişinin beyninin de yaptığını göreceksiniz. "Burada düz yürümez imkansız!" başlıklı videomuz gibi benzer videoların gelmesi için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Sihirle kalın... Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Starbucks'ta yapabileceğiniz sihirbazlıklar : trmind.info/video/2cFqtoLZf3l3i9U.html El yapımı para basma makinası : trmind.info/video/t616yWPAnH2Gkac.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın : trmind.info/video/p7N6tn64ZJh3aLM.html Kafayı yedirtecek 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/q8emqajLqX6Cptk.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/3NFq1YbZonSpd9k.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
STARBUCKS'TA YAPABİLECEĞİNİZ SİHİRBAZLIKLAR!🎩 #ÖĞRETİYORUZ
STARBUCKS'TA YAPABİLECEĞİNİZ SİHİRBAZLIKLAR!🎩 #ÖĞRETİYORUZ
2 aylar önce
Arkadaşlar merhaba! Bu videomuz da sizlere Starbucks'ta yapabileceğiniz illüzyon oyunlarını öğretiyoruz. Arkadaşlarınızla buluştuğunuz Starbucks'ta bu gösteriler sayesinde onları şaşırtacak ve çok keyifli vakit geçireceksiniz. Gösterileri sergilemeden önce çalışmayı ve ayna karşısında prova almayı lütfen unutmayın. Starbucks’ta yapabileceğiniz sihirbazlılar gibi benzer videoların gelmesi için videoyu beğenmeyi ve kanalımızı abone olmayı unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak El yapımı para basma makinası : trmind.info/video/t616yWPAnH2Gkac.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın : trmind.info/video/p7N6tn64ZJh3aLM.html Kafayı yedirtecek 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/q8emqajLqX6Cptk.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/3NFq1YbZonSpd9k.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
EL YAPIMI PARA BASMA MAKİNESİ (ATM' YE PARA YATIRDIK)
EL YAPIMI PARA BASMA MAKİNESİ (ATM' YE PARA YATIRDIK)
2 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, artık siz de evinizde bir para basma makinesi yapabileceksiniz. Farkındaysanız yavaş yavaş kendi illüzyon malzemelerinizi üretmeye başladınız. Bu illüzyonun en beğendiğimiz kısmı, kağıdı soktuğumuzda tam hizasından gerçek paranın çıkıyor olması. Gerçekten inanılmaz gözükmüyor mu? Bu video sayesinde siz de farklı sunum ve kurgularla arkadaşlarınızı şaşırtabileceksiniz. El yapımı para basma makinesi gibi benzer videoların gelmesi için kanala abone olmayı unutmayın!.. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın :trmind.info/video/p7N6tn64ZJh3aLM.html Kafayı yedirtecek 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/q8emqajLqX6Cptk.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/3NFq1YbZonSpd9k.html Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası: trmind.info/video/2dKNy2ikkYakipY.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
✅ŞİFREYE ULAŞAMAYANLAR İÇİN GİZLİ VİDEO! #ÖĞRETİYORUZ
✅ŞİFREYE ULAŞAMAYANLAR İÇİN GİZLİ VİDEO! #ÖĞRETİYORUZ
4 aylar önce
Arkadaşlar herkese merhaba, önceki videolarımızın birin de videonun içine gizli bir şifre yerleştirmiştik. O şifreyi çözenler bu videoyu ilk olarak izlemeye hak kazandı. Fakat düşündük ve dedik ki, Burak ağabeyin öğrettiği bu güzel oyunu şifreyi çözemeyen arkadaşlarımızda izlesin ve öğrensin. Bu güzel gösteriyi umarız uygular ve bir çok kişiyi şaşırtırsınız. Burak Ünlüer'e bu video da bizimle birlikte olduğu için teşekkür ederiz. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Kafayı yedirtecek 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/q8emqajLqX6Cptk.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/3NFq1YbZonSpd9k.html Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası: trmind.info/video/2dKNy2ikkYakipY.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trmind.info/video/3dyGmmiOqV6epqc.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trmind.info/video/1tKh0nuleXp6hM0.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trmind.info/video/y8Gd26aYg5mBkZY.html Kimsenin bilmediği tv programımız : trmind.info/video/po-jpWi3npaaZZo.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
BEYNİN İKİ BÖLÜMÜNÜ KULLANMAK 🧠🤹‍♂️
BEYNİN İKİ BÖLÜMÜNÜ KULLANMAK 🧠🤹‍♂️
2 aylar önce
Arkadaşlar herkese merhaba, bu videomuzda Kerem Eser arkadaşımızdan jonglörlük eğitimi alıyoruz. Bu işin püf noktası beynin sağ ve sol lobunu ayrı ayrı kullanmaktan geçiyormuş. Bu video sayesinde sizlerde en azından 3 top çevirmeyi öğrenebilirsiniz. Çekimler sırasında biz çok eğlendik. Umarım siz de keyif alırsınız. Beynin iki bölümünü kullanmak gibi benzeri videoların devamı için videoyu beğenmeyi ve kanalımızı takip etmeyi lütfen unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Lastikle beyin yakın : trmind.info/video/3rijyKOVsIufirc.html İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trmind.info/video/qst5qJyWbIZ9n68.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Kesin kazanacağın 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın: trmind.info/video/p7N6tn64ZJh3aLM.html Sihirbazlıkla telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Eline aldığın herseyini kaybetmek : trmind.info/video/rtSq1J-XipB8ibs.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
LASTİKLE BEYİN YAKIN!🤯 #ÖĞRETİYORUZ
LASTİKLE BEYİN YAKIN!🤯 #ÖĞRETİYORUZ
3 aylar önce
Arkadaşlar herkese merhaba, paket lastiğiyle yapabileceğiniz oyunları bu videoda öğretiyoruz. 50.000 like gelirse bu videonun devamını çekmeyi düşünüyoruz. Lastikleri her yerde kolaylıkla bulabileceğiniz için sürekli yapma şansınız var. Yapması basit ama çok etkili oyunlardır. Sormak istediklerinizi yorumlardan gönderebilirsiniz. Bu tür videoların daha fazla gelmesini istiyorsanız videoya yorum yapmayı ve zil butonlarını açmayı lütfen unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trmind.info/video/qst5qJyWbIZ9n68.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Kesin kazanacağın 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın: trmind.info/video/p7N6tn64ZJh3aLM.html Sihirbazlıkla telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Eline aldığın herseyini kaybetmek : trmind.info/video/rtSq1J-XipB8ibs.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
GÖSTERİ GÜNÜMÜZ 🎩 (SAHNE ARKASI)
GÖSTERİ GÜNÜMÜZ 🎩 (SAHNE ARKASI)
3 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yeni konseptimiz Sihirbazın Hayatı'na hoşgeldiniz. Bu konseptte sizlere kendi hayatımızdan görüntüler izleteceğiz. Kurumsal bir firma için Abant da özel bir gösteri yaptık. Gösterinin öncesi ve sonrasında ki her şeyi sizlerle de paylaştık, umarız beğenirsiniz :) Bu tür videoların daha fazla gelmesini istiyorsanız videoya yorum yapmayı ve zil butonlarını açmayı unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia : trmind.info/video/qst5qJyWbIZ9n68.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Kesin kazanacağın 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın :trmind.info/video/p7N6tn64ZJh3aLM.html Sihirbazlıkla telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Eline aldığın herseyini kaybetmek : trmind.info/video/rtSq1J-XipB8ibs.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
İNSANLARI ÇILDIRTMA GARANTİLİ 6 İDDİA
İNSANLARI ÇILDIRTMA GARANTİLİ 6 İDDİA
3 aylar önce
Akıl oyunlarının 4. bölümünde arkadaşlarınızı çıldırtacak 6 iddia ile karşınızdayız. Her ortamda çok rahatlıkla yapabileceğiniz bu iddialar sayesinde bedava yiyecek, içecek kazanabileceksiniz. Bu iddialar sayesinde kazandığınız şeyleri yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz. İnsanları çıldırtma garantili 6 iddia gibi videoların devamı için beğenmeyi ve bildirim zillerini açmayı unutmayın :) 📌 Kerem Eser: instagram.com/keremeser_official Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Kesin kazanacağın 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın :trmind.info/video/p7N6tn64ZJh3aLM.html Sihirbazlıkla telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Eline aldığın herseyini kaybetmek : trmind.info/video/rtSq1J-XipB8ibs.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
DÜNYANIN EN ZEKİCE ÖRÜMCEK ŞAKASI 🕷🕸
DÜNYANIN EN ZEKİCE ÖRÜMCEK ŞAKASI 🕷🕸
3 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yeni konseptimiz 'AKILLARA ZARAR' ile birazda gülüp eğlenmeyelim mi? Yoldan geçen insanları korkuttuğumuz bu videoyu çekelim dedik. Çekerken de hem bizim hem de kurbanlarımızın çok eğlendiği bir video oldu. İşin içinde tabiki el çabukluğu var. Aynı zamanda Türk halkının ne kadar yardım sever ve iyi niyetli insanlar olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Bu arada Ulukan ve Uğur'a da cesaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Korkudan zıplatan örümcek şakası gibi benzer videoların gelmesi için kanalımıza abone olup zilleri açmayı lütfen unutmayın.. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlıkla insanların telefon şifresini kırın :trmind.info/video/p7N6tn64ZJh3aLM.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Sihirbazlıkla telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Eline aldığın herseyini kaybetmek : trmind.info/video/rtSq1J-XipB8ibs.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın. Investigations Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative commons:By Attribution 3.0 creativecommons.org/licenses/by/3.0/
SİHİRBAZLIKLA İNSANLARIN TELEFON ŞİFRESİNİ KIRIN 🔨 📱
SİHİRBAZLIKLA İNSANLARIN TELEFON ŞİFRESİNİ KIRIN 🔨 📱
4 aylar önce
Arkadaşlar merhaba! Bugün çok kral iki oyun öğretiyoruz. Özellikle bunlardan bir tanesi işinize çok yarayacak. Arkadaşlarınızın cep telefonu kilidini sihirbazlık sayesinde nasıl öğreneceğinizi gösteriyoruz. Açıklamaları çok dikkatli dinleyin ve bol bol prova yapın. Bu tip eğlenceli, yararlı ve eğitici videoların devamının gelmesini istiyorsanız ''ZİL BUTONU''na basmayı lütfen unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak 📌 Merve Kutlu : trmind.info/CYMQVZUcItxH7T9MGTzppGQfeatured 📌 Duygu Ekim : trmind.info/CSO9lHv3_UzYA_4U2NgM0Zw 📌 Haber Bombası : trmind.info/C2kffiyU-8F9sZbGu_mOIPQ Eline aldığın herseyini kaybetmek : trmind.info/video/rtSq1J-XipB8ibs.html Kafayı yedirtecek 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Parayla yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/x7ugrImjmoBpYrc.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/q8emqajLqX6Cptk.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/3NFq1YbZonSpd9k.html Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası: trmind.info/video/2dKNy2ikkYakipY.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trmind.info/video/3dyGmmiOqV6epqc.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trmind.info/video/1tKh0nuleXp6hM0.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trmind.info/video/y8Gd26aYg5mBkZY.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
5 TL NASIL 50TL YAPILIR? #ÖĞRETİYORUZ
5 TL NASIL 50TL YAPILIR? #ÖĞRETİYORUZ
4 aylar önce
Arkadaşlar merhaba! Bugün para kullanarak yapabileceğiniz 4 sihirbazlık numarası öğretiyoruz. Öğrenmesi basit ve etkili numaralar. Bu gösterileri yapmak istiyorsanız anlattığımız tüm püf noktaları dikkati bir şekilde dinleyin. Bu tür videoların gelmesini istiyorsanız beğenmeyi unutmayın :) Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Tuvalet kağıdıyla etkilemek : trmind.info/video/rtSq1J-XipB8ibs.html Kafayı yedirtecek 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/q8emqajLqX6Cptk.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/3NFq1YbZonSpd9k.html Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası: trmind.info/video/2dKNy2ikkYakipY.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trmind.info/video/3dyGmmiOqV6epqc.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trmind.info/video/1tKh0nuleXp6hM0.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trmind.info/video/y8Gd26aYg5mBkZY.html Kimsenin bilmediği tv programımız : trmind.info/video/po-jpWi3npaaZZo.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
ELİNE ALDIĞIN HER ŞEYİ KAYBETMEK 🧻 #TROL SİHİR
ELİNE ALDIĞIN HER ŞEYİ KAYBETMEK 🧻 #TROL SİHİR
4 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, bu videomuzda insanları peçete, tuvalet kağıdı ve benzeri objelerle etkileyip nasıl trolleyeceğinizi anlatıyoruz. Bu teknik sayesinde özellikle toplu arkadaş grupları içinde çok eğleneceksiniz. Aslında hem eğlenecek hem de eğlendireceksiniz. Farklı yönlendirme tekniğine videoda yaptığımız gibi çalışmayı unutmayın. Muhakkak yaptığınız kişiler dışındaki herkese "bırakın o bilmeye çalışsın. Siz söylemeyin." demeyi unutmayın. Eline aldığın her şeyi kaybetmek gibi videoların gelmesini istiyorsanız, videoyu beğenmeyi ve bizi takip etmeyi unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Kafayı yedirtecek 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/q8emqajLqX6Cptk.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/3NFq1YbZonSpd9k.html Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası: trmind.info/video/2dKNy2ikkYakipY.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trmind.info/video/3dyGmmiOqV6epqc.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trmind.info/video/1tKh0nuleXp6hM0.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trmind.info/video/y8Gd26aYg5mBkZY.html Kimsenin bilmediği tv programımız : trmind.info/video/po-jpWi3npaaZZo.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
YETENEK SİZSİNİZDEN PARANIZI ALDINIZ MI? 3 HARFLİLERLE BAĞLANTINIZ NE?
YETENEK SİZSİNİZDEN PARANIZI ALDINIZ MI? 3 HARFLİLERLE BAĞLANTINIZ NE?
4 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, sizin için ilginç bir video hazırladık. Bu video Instagram üzerinden gelen soruları yanıtladık. Aynı zamanda bu videonun içinde de bazı şifreler dizini var. Şifrelerin bağlantısını çözüp sıralı bir şekilde www.kivancveburak.com/????? adresine yazdığınız zaman (? işaretli yere şifreyi yazacaksınız) , sizin için hazırladığımız özel videoya ulaşacaksınız. Bol şanslar! :) Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Kafayı yedirtecek 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/q8emqajLqX6Cptk.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/3NFq1YbZonSpd9k.html Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası: trmind.info/video/2dKNy2ikkYakipY.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trmind.info/video/3dyGmmiOqV6epqc.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trmind.info/video/1tKh0nuleXp6hM0.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trmind.info/video/y8Gd26aYg5mBkZY.html Kimsenin bilmediği tv programımız : trmind.info/video/po-jpWi3npaaZZo.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
TAVLA OYNARKEN YAPABİLECEĞİNİZ 3 SİHİRBAZLIK NUMARASI
TAVLA OYNARKEN YAPABİLECEĞİNİZ 3 SİHİRBAZLIK NUMARASI
4 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, yavaş yavaş her ortamda yapabileceğiniz illüzyon numaraları öğreniyorsunuz. Bu videoda da arkadaşlarınızla birlikte tavla oynarken yapabileceğiniz kolay ama etkili oyunlar öğretiyoruz. Ne kadar çok pratik yaparsanız, gösterileriniz o kadar etkili ve başarılı olacaktır. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz. "Tavla oynarken yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası" benzeri videoların gelmesini istiyorsanız, videoyu beğenmeyi ve bizleri takip etmeyi unutmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Kafayı yedirtecek 6 iddia : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/q8emqajLqX6Cptk.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/3NFq1YbZonSpd9k.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trmind.info/video/3dyGmmiOqV6epqc.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trmind.info/video/1tKh0nuleXp6hM0.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trmind.info/video/y8Gd26aYg5mBkZY.html Gösteri sırasında patlayanlar : trmind.info/video/ysGN2562bqqKpNE.html Kimsenin bilmediği tv programımız : trmind.info/video/po-jpWi3npaaZZo.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
ZEKA KOKAN 6 İDDİA
ZEKA KOKAN 6 İDDİA
5 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, çok sevilen bölümlerden biriyle yine karşınızdayız. Dikkat ettiyseniz "İddia Kazanma Taktikleri" her bölüm daha da zorlaşıyor. Bu videoda da işinize çok yarayabilecek 6 iddiayı sizlerle paylaşıyoruz. Kafayı yedirtecek 6 iddia benzeri videoların gelmesini istiyorsanız, videoyu beğenmeyi ve bizleri takip etmeyi unutmayın. 📌 Kerem Eser: instagram.com/keremeser_official Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/q8emqajLqX6Cptk.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/3NFq1YbZonSpd9k.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trmind.info/video/3dyGmmiOqV6epqc.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trmind.info/video/1tKh0nuleXp6hM0.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trmind.info/video/y8Gd26aYg5mBkZY.html Gösteri sırasında patlayanlar : trmind.info/video/ysGN2562bqqKpNE.html Kimsenin bilmediği tv programımız : trmind.info/video/po-jpWi3npaaZZo.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
KİMSENİN BİLMEDİĞİ TV PROGRAMIMIZ #TEPKİ
KİMSENİN BİLMEDİĞİ TV PROGRAMIMIZ #TEPKİ
5 aylar önce
Arkadaşlar bu bölümde kimsenin bilmediği tv programımızdan görüntüleri, programı çekerken başımıza gelenleri ve yayından kaldırılması sırasında yaşadıklarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Çok eğlenceli bir bölüm oldu. Kaçırmamanızı öneririz. Program da emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Yorumlarınızı bekliyoruz. 📌 Kerem Eser: instagram.com/keremeser_official Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/q8emqajLqX6Cptk.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/3NFq1YbZonSpd9k.html Esnaf abilere sihirbazlık yaptık : trmind.info/video/3dyGmmiOqV6epqc.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trmind.info/video/1tKh0nuleXp6hM0.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trmind.info/video/y8Gd26aYg5mBkZY.html Gösteri sırasında patlayanlar : trmind.info/video/ysGN2562bqqKpNE.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
İNSANLARI ETKİLEYECEĞİNİZ 2 KART OYUNU #ÖĞRETİYORUZ
İNSANLARI ETKİLEYECEĞİNİZ 2 KART OYUNU #ÖĞRETİYORUZ
5 aylar önce
Arkadaşlar merhaba! Bugün çok istediğiniz 'Kart Sihirbazlığı' videomuz ile karşınızdayız. Bu kez oyunlarımızı esnaf abilerimize sergileyip, onlar üzerinde test ediyoruz. Biz bu videoyu yaparken inanılmaz eğlendik, umarız siz de eğlenirsiniz :) Yavuz, Kemal ve Selami abiye katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Esnaf abilere sihirbazlık yaptık gibi videoların devamının gelmesini istiyorsanız beğenmeyi ve aşağıda yorumlarda belirtmeyi unutmayın. İyi seyirler! Not: Arkadaşlar lütfen ayna karşında çalışıp prova almadan kimseye yapmayın. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/q8emqajLqX6Cptk.html Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/3NFq1YbZonSpd9k.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trmind.info/video/1tKh0nuleXp6hM0.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trmind.info/video/y8Gd26aYg5mBkZY.html Gösteri sırasında patlayanlar : trmind.info/video/ysGN2562bqqKpNE.html Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com 📌 Kıvanç: instagram.com/kivancozkonu 📌 Burak: instagram.com/buraksnli Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
OKULDA YAPABİLECEĞİNİZ 3 SİHİRBAZLIK NUMARASI
OKULDA YAPABİLECEĞİNİZ 3 SİHİRBAZLIK NUMARASI
6 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, artık yavaş yavaş hızlanıyoruz. İllüzyon sanatını öğrenebilme adına sizlerden gelen talep çok olunca, biz de eğitime biraz ağırlık verelim dedik. Öğretiyoruz konseptinde birbirinden farklı illüzyon numaralarıyla karşınızda olacağız. Unutmayın, bir gösterinin sırrını bilmek yapabilmek anlamına gelmez. Bu nedenle, öğrendiklerinizi çalışarak arkadaşlarınıza sergileyin ve bizleri haberdar edin. Okulda yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası gibi videoların devamı gelsin istiyorsanız beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın. Sayı Tahmininin Taslağı : ibb.co/9t4Y6FX Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/q8emqajLqX6Cptk.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trmind.info/video/1tKh0nuleXp6hM0.html Yazı turada kazanmanın sırrı! : trmind.info/video/y8Gd26aYg5mBkZY.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
YAZI TURA'DA KAZANMANIN SIRRI ! #ÖĞRETİYORUZ
YAZI TURA'DA KAZANMANIN SIRRI ! #ÖĞRETİYORUZ
6 aylar önce
Arkadaşlar merhaba! Sizlere yazı tura attığınızda kazanabileceğiniz 2 oyun öğretiyoruz. (Sürpriz sonlu) Bu video sayesinde artık yazı tura oynadığınızda kaybetmeyeceksiniz. Bütün ayrıntılarına değindiğimiz bu videoda sizlere en büyük önerimiz, iyice çalışıp prova yapmanız. Eliniz alıştığında çok daha rahat ve kolay yapabileceksiniz. Yazı Tura'da kazanmanın sırrı gibi videoların devamı gelsin istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve bizleri takip etmeyi unutmayın! Alper Baytekin instagram.com/alperbaytekin Kerem Eser instagram.com/keremeser_official Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kazanabileceğiniz 6 zekice iddia : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/q8emqajLqX6Cptk.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trmind.info/video/1tKh0nuleXp6hM0.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
KAZANABİLECEĞİNİZ 6 ZEKİCE İDDİA
KAZANABİLECEĞİNİZ 6 ZEKİCE İDDİA
6 aylar önce
Arkadaşlar 'Akıl Oyunları' kaldığı yerden Kerem Eser'le beraber devam ediyor. Sizler için evde, sokakta, gittiğiniz herhangi bir yerde arkadaşlarınıza yapabileceğiniz 6 tane zekice iddia taktiği öğretiyoruz. Onların aklını alabileceğiniz bu taktiklerin devamı gelsin istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve bizleri takip etmeyi unutmayın! Kerem Eser : instagram.com/keremeser_official/ Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/q8emqajLqX6Cptk.html Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? : trmind.info/video/1tKh0nuleXp6hM0.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
MENDİL VE BOZUK PARAYLA ARKADAŞLARINIZI NASIL TROLLERSİNİZ? #TROL SİHİR
MENDİL VE BOZUK PARAYLA ARKADAŞLARINIZI NASIL TROLLERSİNİZ? #TROL SİHİR
6 aylar önce
Arkadaşlar! Yeni konseptimiz ¨TROL SİHİR¨e hoşgeldiniz. Sergilediğinizde inanılmaz eğleneceğiniz ve karşınızdakileri şaşırtacağınız bir numara öğretiyoruz. Sadece bir mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı nasıl trollersiniz? İşte bunu size en eğleceli hale getirerek anlatıyoruz. Tüm arkadaş ortamlarında yapacağınız bu sihire daha doğrusu bu trol sihirine bayılacaklar. Mendil ve bozuk parayla arkadaşlarınızı trolleme gibi videoların gelmesini istiyorsanız videoyu beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın :) Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kafede yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası : trmind.info/video/q8emqajLqX6Cptk.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
KAFEDE YAPABİLECEĞİNİZ 3 SİHİRBAZLIK NUMARASI #ÖĞRETİYORUZ
KAFEDE YAPABİLECEĞİNİZ 3 SİHİRBAZLIK NUMARASI #ÖĞRETİYORUZ
7 aylar önce
Sevgili sihir sever ailemiz, bugün sizlere herhangi bir kafeye gittiğinizde masada bulunan malzemeleri kullanarak yapabileceğiniz 3 sihirbazlık numarası öğretiyoruz. Bu gösterileri sergilemeden önce mutlaka ayna karşısında prova alın, kendi sunumlarınızı yazın ve bol bol pratik yapın. Kendinizi hazır hissetmeden hiçbir sihirbazlık gösterisini başka birisine sergilemeyin. Öğrettiğimiz bu numaraların en önemli özelliği illüzyon üzerine teknik temeliniz olmasa da bu numaraları rahatlıkla yapabilmenizdir. Eğer yaptığımız bu oyunları bir yerde sergileyip videoya çekerseniz ilerleyen günlerde bunları kanalımızda yayınlayıp yorumlayabiliriz. Videolarınızı youtube hesabınıza yükleyip linkini [email protected] adresine gönderebilirsiniz. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Sihirbazlık yaparak telefon numarası almak : trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Bedava içecek, yiyecek kazanmak : trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
BEDAVA YİYECEK İÇECEK KAZANMAK
BEDAVA YİYECEK İÇECEK KAZANMAK
7 aylar önce
Arkadaşlar yeni konseptimiz AKIL OYUNLARI'na hoş geldiniz! Bu bölümde evde, sokakta, gittiğiniz herhangi bir yerde arkadaşlarınıza yapabileceğiniz iddia taktiklerini öğretiyoruz. Onların aklını alabileceğiniz ve bedava yiyecek içecek kazanabileceğiniz bu taktiklerin devamının gelmesi için videoyu beğenmeyi ve bizleri takip etmeyi unutmayın! Bu video da bize Kerem Eser eşlik etti. Kendisine teşekkür ederiz. Kerem Eser'in Instagram hesabını buradan ulaşabilirsiniz; instagram.com/keremeser_official Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak KAZANABİLECEĞİNİZ 6 ZEKİCE İDDİA : trmind.info/video/tpd_lKOUsaN8gtU.html KESİN KAZANACAĞIN 6 İDDİA : trmind.info/video/3LemyWiUjqmZgN0.html SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın.
SİHİRBAZLIKLA TELEFON NUMARASI ALMAK 📱#ÖĞRETİYORUZ
SİHİRBAZLIKLA TELEFON NUMARASI ALMAK 📱#ÖĞRETİYORUZ
7 aylar önce
Arkadaşlar merhaba, bundan sonra her hafta bir birinden farklı içeriklerle karşınızda olacağız. Sizlere sadece gösteri yapmakla kalmayıp artık eğlenceli eğitimler de vereceğiz. Bu video da sihirbazlık yaparak cep telefonu numarasını nasıl alırsınız 2 farklı yöntemle onu öğretiyoruz. Biz yaparken çok eğlendik. Umarım siz de eğlenirsiniz. Yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak BEDAVA YİYECEK İÇECEK KAZANMAK (AKIL OYUNLARI): trmind.info/video/qKp82JKzpXuWq90.html Not: Bu arada telefon numarası Kıvanç&Burak'ın şirket hattı. Telefonu ekip şefi kullanıyor. Aramazsanız seviniriz :) Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com Merhaba ben Kıvanç, ben Burak. Yani Kıvanç ve Burak. Biz profesyonel olarak İllüzyon sanatıyla uğraşan sihirbazlarız. TRmind kanalımızda yılların vermiş olduğu tecrübelerden yola çıkarak, her hafta bir birinden ilginç eğitim, şaka, illüzyon, iddia, vlog, parodi ve kurgusal gösteri videoları çekip paylaşıyoruz. Biz bunları yaparken çok eğleniyoruz. Birbirinden ilginç ve farklı bu videoları izlemek için kanalımızı takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın. Investigations Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative commons:By Attribution 3.0 creativecommons.org/licenses/by/3.0/
ESER'E BIÇAK FIRLATTIK!
ESER'E BIÇAK FIRLATTIK!
8 aylar önce
İnsanları eğlendirmeyi, şaşırtmayı zaman zaman da korkutmayı çok seviyoruz. Bu gösterimizde Eser'i hedef aldık. Aslında bakarsanız hedef tahtamız oldu diyebiliriz. Bu arada bıçak fırlatan sadece biz değildik! SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
MUHTEŞEM DANTON VE GENÇ ARTHUR'UN İNANILMAZ HİKAYESİ
MUHTEŞEM DANTON VE GENÇ ARTHUR'UN İNANILMAZ HİKAYESİ
10 aylar önce
İki sihirbaz, iki oyuncu, sekiz dansçı, dramatik aksiyon ve harika bir show ile sizi sihir dolu bir sahneye çağırıyor. Muhteşem Danton ve Genç Arthur’un İnanılmaz Hikâyesi 30 Mart’ta #DasDas’ta. Detaylar DasDas.com.tr'de, biletler Biletix’te. İnsanların çılgınca alkışlarını kaybetmemek için kendinden vazgeçebilir misin? Yükselmek için, kibrinle ne kadar mücadele edebilirsin? Her şeyi kaybettiğini anladığın anda son tetiği kime çektirirsin? 1800’lü yılların sonunda Budapeşte’de, dönemin ünlü sihirbazlarından Danton’un, adından sıkça bahsettirdiği zamanlarda başlıyor hikâyemiz. Danton, herkesin hayran olduğu, büyük numaraların mucididir! Son zamanlarda anlam veremediği sıkıntılardan sonra, kariyerini kaybetmekle yüz yüze gelmiştir. Danton güzel asistanı Mathilda’nın çarpıcı sözüyle, adını yavaş yavaş tüm Avrupa’ya duyurmaya başlayan Genç Arthur’la sahnesini paylaşmaya karar verir. İçinde bulunduğu durumdan çıkışın tek yolu budur. Genç Arthur, dönemin yükselen yeteneklerindendir, özellikle gençlerin sokağın ve elbette kadınların sevgilisidir. Adını yavaş yavaş duyurmaya başladığı zamanlarda, karşısına çıkan bu fırsatı kabul eder. Sokağın yolu saraylarda çıkacaktır. Tam her şey mükemmel gidiyor derken, bir gizli elin, sesin müdahalesi ikilinin demir aldığı yelkenlisini alevlerle kaplar. Dönemin en ünlü sihirbazı Harry Houdini bu zamanın neresindedir? Sokaklardan imparatorluk sarayına çıkan birlikteliğin sonu hangi sihirle biter? Hikaye: Kıvanç ve Burak Yazan-Yöneten: Volkan Yosunlu - Alper Baytekin Hareket Düzeni ve Koreograf: Ammar Adiloğlu Işık Tasarımı: Mustafa Bal Kostüm Tasarım: Buket Engin Görsel Tasarım: Tutku Bulut Beyaz Müzik Danışmanları: Burak Ergenç, Çağla Şeker Teknik Danışman: Mustafa Tufan Afiş Tasarım: Ethem Onur Bilgiç Oyuncular: Burak Sanlı Kıvanç Özkönü Gürhan Elmalıoğlu Şeyma Gökçe Cengiz Dansçılar: Begüm Canbulatoğlu Emre Karaköse Ertürk Erkek Furkan Tarakçı Gizem Topal Onur Yıldırım Volkan Şafak Zeynep Velidedeoğlu Esin Çamsun Reji Asistanları: Onur Tanyeri Evren Canbulat
ÖLÜMÜ GÖZE ALDIK💀😱 - KIVANÇ VE BURAK
ÖLÜMÜ GÖZE ALDIK💀😱 - KIVANÇ VE BURAK
Yıl önce
İzlediğiniz gösteri zincirlerden kurtulma veya kaçış gösterisi diyebiliriz. Fakat bu tip gösteriler genel illüzyondan çok hüner gösterileri olarak sergilenmektedir ve hepsi büyük risk içermektedir. Bizim amacımız bu riski alırken bile bunu eğlenceli yapabilmek. Bu gösteride de hem belirli riskler alıyoruz hemde bunun üstüne çıkarak izleyenleri şaşırtmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken ilk kez bu gösteriyi "Yetenek Szisiniz" sahnesinde sergilemek bizleri çok mutlu etti. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
YA YANLIŞ YÖNLENDİRİLİYORSAN?
YA YANLIŞ YÖNLENDİRİLİYORSAN?
Yıl önce
İletişim kurarken duyularımızı kullanırız. Algılarımızda bu doğrultuda hareket eder ve zihnimizde anlam kazanır. Bu insanlığın oluşumundan beri hiç değişmedi. İletişim kurarak anlaşan varlıklar olduğumuz için başkaları tarafından yönlendirilmeye de çok açığız. Doğru veya yanlış yönlendirildiğimizi nasıl anlayabiliriz? Bu soruya cevabı en iyi şekilde, illüzyon sanatının penceresinden bakarak verebiliriz. İllüzyon sanatının temelinde yanlış yönlendirme tekniği bulunmaktadır. Bu tekniğe bazen arkadaşlarımız tarafından, bazen iş çevremizden, bazen medya tarafından ve bazen de kitleleri yöneten otoriteler tarafından maruz kalabiliyoruz. Bu manipülasyonlara kanmamak için nasıl hareket etmemiz gerektiğini irdeliyoruz. Çünkü ayrıntılara takılıp kaldığımızda hayatın bize oynadığı illüzyona maruz kalıyoruz. 2006 yılında, ’'International Balkan Magic Convention’’ adlı yarışmadan 2 ödülle beraber ülkelerine döndüler. 2012 yılında, Dünya Sihirbazlar Birliği tarafından Merlin Ödülü'ne layık görülerek "En İyi Büyük Sahne Sihirbazı", 2013 yılında ise, "En İyi Manipülatör” seçildiler. 2014 yılında yayınlanan "Yetenek Sizsiniz Türkiye" programının şampiyonu oldular. 2015 yılında, Türkiye İllüzyonistler Derneği tarafından "En İyi Sahne Sihirbazı" ödülüne layık görüldüler. This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at www.ted.com/tedx SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
PİYANO EŞLİĞİNDE BAŞARI HİKAYEMİZ! 🎹
PİYANO EŞLİĞİNDE BAŞARI HİKAYEMİZ! 🎹
Yıl önce
Şampiyon olduktan sonra özel konuk olarak katıldığımız Yetenek Sizsiniz bölümüdür. İzlediğiniz gösterinin tüm kurgusu ve dizaynı bizlere aittir. Yetenek Sizsiniz sürecinde yaşadıklarımızı anlatmak istedik ve bunu illüzyonu kullanarak yapmak istedik. Umarız keyif alırsınız... PİYANO EŞLİĞİNDE BAŞARI HİKAYEMİZ! gibi yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Not: Bu gösteriyi 2015 yılında sergiledik. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
LİDERİ TAKİP EDİNCE SONUCU BU OLDU! 🙊😱
LİDERİ TAKİP EDİNCE SONUCU BU OLDU! 🙊😱
Yıl önce
Arkadaşlar herkese merhaba! Her geçen gün gösterilerimize yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Bu hafta Şule Zeybek'in programına konuk olduk. Beraber lideri takip et isimli bir oyun oynadık. Yapması gereken tek şey lideri takip etmekti! Bakın sonucu ne oldu. Eğer video hoşunuza gittiyse beğenmeyi unutmayın :) Lideri takip edince sonucu bu oldu gibi yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
HİÇBİR SİHİRBAZ SIRRINI ÇÖZEMEDİ! 😳✋😲
HİÇBİR SİHİRBAZ SIRRINI ÇÖZEMEDİ! 😳✋😲
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Genellikle kart gösterilerini sergilerken iki elimizi kullanırız. Bunu dünyada çok az sayıda sihirbaz tek elini kullanarak yapar. Hiç kimse iki elini kullanmadan yapamıyor. Bu gösteriyi yıllar önce David Berglas buldu ve sırrını hala hiç kimse bilmiyor. Berglas bu gösteriyi serhilerken iki elini kullanıyordu. Bu gösteriyi biz geliştirdik ve kendi versiyonumuzu yarattık. Hiçbir şekilde hiçbir şeye müdahale etmeden, yani ellerimizi dahi kullanmadan yapabiliyoruz! Hiçbir sihirbaz sırrını çözemedi! gibi yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Not: Bu gösteriyi 2014 yılında sergiledik. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
SEYİRCİLERİN YÜZÜKLERİ İÇ İÇE GEÇTİ 😱
SEYİRCİLERİN YÜZÜKLERİ İÇ İÇE GEÇTİ 😱
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Dünyadaki bütün insanların kullandığı evrensel bir aksesuar var. Bu aksesuar manevi bir değer de taşıyabiliyor. İki insanı aynı noktada birleştiren tek simge yani bağlılığın temsilcisi. Tahmin ettiğiniz gibi yüzükten bahsediyoruz. Farklı insanlardan yüzükler aldık. Bu yüzükler arasında kimsenin beklemediği bir bağ oluşturduk. Seyircinin yüzükleri iç içe geçti gibi yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
PATLADIĞIMIZ İLLÜZYON GÖSTERİSİ!!!  😱🙈😂
PATLADIĞIMIZ İLLÜZYON GÖSTERİSİ!!! 😱🙈😂
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Her illüzyon gösterisi ön gördüğün gibi başarılı geçmeyebiliyor. Bu gösterinin de bizde yeri çok ayrı. Oturup aylarca kafa patlatıp, üstünde günlerce çalıştığımız bu gösterimizin her bir anını planlayarak ilerledik. Aksi bir durumda, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasından gerçekten çekilmemiz gerekebilirdi. :) Neyseki, bu sözde patladığımız illüzyon gösterisi herkesin büyük beğenisini kazandı.Patladığımız illüzyon gösterisi gibi yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak Not: Videonun sürprizi finalde! Bu gösteri 2014 yılında yapılmıştır. 👍 SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
LASTİKLE KAFA YAKTIK ✋😱✋
LASTİKLE KAFA YAKTIK ✋😱✋
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Lastik gösterisi şampiyon olduğumuz yıl jürinin ve seyircilerin büyük ilgisini çeken gösterilerin başında geliyordu. İllüzyon camiasında eski bir söz vardır. ¨Basit objeler doğru kullanıldığında etkisi bir fili kaybetmek kadar güçlüdür.¨ Unutmayın gündelik objelerle gerçekten bir mucize yaratabilirsiniz. Bakalım bu gösteri Yetenek sizsiniz yarışmasında Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'i etkilediği kadar sizi de etkileyecek mi? :) Lastikle kafa yaktık gibi yeni videolarımızı kaçırmamak için kanalımıza buradan abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
İLLÜZYON NASIL YAPILIR?
İLLÜZYON NASIL YAPILIR?
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Sıradışı gösterilerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Üç Adam programında Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'un ısrarları ve gösterilerimize gelen ''İllüzyon Nasıl Yapılır?'' sorusu üzerine bir oyun öğretelim istedik ve bu gösteriyi Mustafa Sandal ile birlikte gerçekleştirdik. Sizler de etkileyici illüzyon gösterilerinin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız videomuzu izleyebilir ve kanalımıza abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
BEYİN YAKAN GÖSTERİ
BEYİN YAKAN GÖSTERİ
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Sıradışı gösterilerimize devam ediyoruz. Burası Haftasonu programında Oylum Talu'nun konuğu olduk ve beyin yakan bir gösteri sergiledik! ''Beyin yakan gösteri'' derken neyi kastettiğimizi merak ediyorsanız BEYİN YAKAN GÖSTERİ | Kıvanç ve Burak videomuzu izleyebilir ve kanalımıza abone olabilirsiniz ➡ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
VOODOO’NUN GİZEMİ !!!
VOODOO’NUN GİZEMİ !!!
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! İşimizin en büyük özelliği, GİZEMLİ olması! Bunu düşünerek VOODOO büyüsünün süre gelen ve bir çok filme konu olan sıra dışı güçlerine tanık olmalarını istedik. Tuba Ünsal’ı bu gösteride kendimize kurban olarak seçtik! VOODOO'NUN GİZEMİ'ni merak ediyorsanız VOODOO’NUN GİZEMİ videomuzu izleyebilir ve kanalımıza abone olabilirsiniz ➡️ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
MÜTHİŞ TAHMİN
MÜTHİŞ TAHMİN
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar! Hayatımız, yaptığımız tercihlerden oluşmaktadır. Bazen bu tercihleri mantığımızı kullanarak, bazen duygularımızı kullanarak, bazen de şansımıza güvenerek yapmaya karar veririz! Peki bu tercihleri önceden gören birileri olsa? Şimdi arkanıza yaslanın ve şaşırmaya hazır olun! Müthiş Tahmin gibi yeni performanslarımızı kaçırmamak için videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın ➡️ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
STAND UP MAGIC | GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW
STAND UP MAGIC | GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW
Yıl önce
Merhaba arkadaşlar, bugün GÜLDÜY GÜLDÜY SHOW'da insanları şaşırttık! STAND UP MAGIC olarak sadece illüzyon yapmakla yetinmiyoruz. İllüzyon, yaptığımız gösterilerin temel taşını oluşturuyor. Stand Up Magic gibi yeni performanslarımızı kaçırmamak için videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın ➡️ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
DÜNYANIN EN ZOR KART OYUNU!!
DÜNYANIN EN ZOR KART OYUNU!!
Yıl önce
Herkese merhaba !Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler ile Dünyanın En Zor Kart Oyununu oynadık! Bakalım jüri ve seyirciler, yaptığımız sihirbazlık gösterisine nasıl tepki verdiler. Dünyanın en zor kart oyunu gibi yeni gösterileri kaçırmamak için videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın ➡️ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
CAMDAN ELİMİZİ GEÇİRDİK (HAND THROUGH GLASS)
CAMDAN ELİMİZİ GEÇİRDİK (HAND THROUGH GLASS)
Yıl önce
Herkese merhaba! Bizim için illüzyon olağanüstü gözüken bir durumu olağan bir şekilde yapabilmektir. Sizce şeffaf, katı ve aynı zamanda kırılgan olarak bildiğimiz camın içinden başka katı cisimler geçirmek; ya da camın içinden elinizi geçirmek kulağınıza olağanüstü geliyor mu? Olağanüstü gözüken illüzyonlarımız için videoyu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın ➡️ bit.ly/kivancveburak Arkadaşlar izleyeceğiniz bu gösteri Yetenek Sizsiniz yarışmasını kazanmamızı sağlayan gösterilerden birisi diyebiliriz. 4 tur boyunca büyük bir özveriyle çalışıp final gösterisiyle taçlandırdığımız bu gösteri, tüm izleyenlerin beğenisini kazanmıştı. Üzerinden geçmiş 4 koca yıl. İkimiz de o günden bu güne çok değişmişiz. Saç ve sakalları hiç söylemiyoruz zaten :) Bu arada video hoşunuza gittiyse "beğenmeyi" unutmayın! SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
AKIL SIR ERDİREMEDİLER
AKIL SIR ERDİREMEDİLER
Yıl önce
Herkese merhaba! Berk Oktay, Eda Ece ve Merve Özbey'in konuk olarak katıldığı programda, onlara akıl sır erdiremedikleri bir gösteri sergilemek istedik. Fakat bu gösterinin öyle bir özelliği var ki hepsinin biraz da olsa çocukluğuna iniyoruz. İllüzyon videolarımızı merak ediyorsanız videoyu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın ➡️ bit.ly/kivancveburak SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
ŞAŞIRINCA CANLI YAYINDA KÜFÜR ETTİ
ŞAŞIRINCA CANLI YAYINDA KÜFÜR ETTİ
Yıl önce
Herkese merhaba! ben Kıvanç, ben Burak Onur Atilla ve Ayça Varlıer'e gösteri yapalım dedik. Her şey bizim açımızdan beklenildiği gibi gidiyordu. Taki, Ayça Varlıer, kendisine yapılan gösteri sırasında bir an çok şaşırıp canlı yayında küfürü basana kadar =) işte böyle doğal tepkileri seviyoruz. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
SALATAYA SİHİR KATTIK!
SALATAYA SİHİR KATTIK!
Yıl önce
Herkese merhaba! ben Kıvanç, ben Burak Atalarımız ne demiş? Aç sihirbaz gösteri yapamaz. Sizler için özel bir salata yaptık. Fakat bu salata bize özgün, yani Kıvanç ve Burak salatası. Bu arada salatayı yaparken içine az biraz sihir katmayı da unutmadık! :) SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
SARUMAN'IN HAYALETİ GERİ DÖNDÜ
SARUMAN'IN HAYALETİ GERİ DÖNDÜ
Yıl önce
Herkese merhaba ! ben Kıvanç, ben Burak Yetenek Sizsiniz Türkiye' ye ilk katıldığımızda Saruman'ın hayaleti isimli mizah dolu bir gösteri sergilemiştik. Sahnede bir oda oluşturduk ve bu odada bazı olaylar gerçekleşti. Saruman'ın hayaletini çağırdık ve herkes mistik olaylara tanık oldu. Saruman'a bu sefer 3 Adam stüdyosunda seslendik. Bizler için geri döndü :) SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
MUHTEŞEM SEYİRCİ #1
MUHTEŞEM SEYİRCİ #1
Yıl önce
Herkese merhaba ! ben Kıvanç, ben Burak Sihirbazın dramını anlatan bu skeçler, gerçekten inanmış bir illüzyonistle kendisini poh pohloyan seyircisi arasındaki ilişkiyi konu alır. Video bağımlılık yapabilir aman dikkat :) Bundan 3 yıl önce çektiğimiz 3 bölümlük skeçimizin ilk bölümünü şimdi ilk kez sizler için yayınlıyoruz. Yorumlarınızı bekliyoruz arkadaşlar. Konsepti yaratan Sevgili Cenk Tunalı, illüzyonistimiz Atakan Sezeröz, asistanımız Ebru Kaya ve tüm Kılçık Sahne ekibine teşekkür ederiz :) Muhteşem Seyirci sizlerle. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
BERAT EFE HAVADA ASILI KALDI
BERAT EFE HAVADA ASILI KALDI
Yıl önce
Herkese merhaba ! ben Kıvanç, ben Burak Konuk olduğumuz Güldüy Güldüy programında Berat Efe' yi havada asılı bıraktık. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
SOYUNDUK!
SOYUNDUK!
Yıl önce
Herkese merhaba ! ben Kıvanç, ben Burak Sabah Mesut Yar' ın konuğu bizdik. Sadece illüzyon gösterisi yapacağımızı düşünen Mesut Yar canlı yayında soyunacağımızı düşünemedi. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
ENGELLERİ AŞMAK
ENGELLERİ AŞMAK
2 yıl önce
Herkese merhaba ! ben Kıvanç, ben Burak Sizce nerededir engel? Ayaklarımız var ilerleyebiliyor muyuz? Gözümüzle bakıyoruz peki gerçekten görebiliyor muyuz? Kulağımız işitiyor peki duyabiliyor muyuz? Zihnimiz var gerçekten kullanabiliyor muyuz? Hayatta her şeye sahibiz peki gerektiği gibi yaşayabiliyor muyuz? Acaba biz miyiz engelli yoksa onlar mı? SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
AHMET KURAL VE MURAT CEMCİR UÇAN CİSİM (+18)
AHMET KURAL VE MURAT CEMCİR UÇAN CİSİM (+18)
2 yıl önce
Murat Cemcir : Ben sana sihiri hissetiricem birazdan. Ahmet Kural : Ben biraz bi sıcaklık hissettim. Kıvanç ve Burak olarak uçan cisimi Murat ve Ahmet için sahneledik. SİHİRBAZLIK YAPARAK TELEFON NUMARASINI ALMAK (ÖĞRETİYORUZ!) trmind.info/video/19ZllqamnZujZbs.html Kıvanç ve Burak sosyal medya hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz; 📌 Instagram: instagram.com/kivancveburakk 📌 Facebook: facebook.com/kivancveburak 📌 Twitter: twitter.com/kivancveburak 📌 Web: www.kivancveburak.com
Kıvanç ve Burak
Kıvanç ve Burak
2 yıl önce
Herkese merhaba ! ben Kıvanç, ben Burak 2017 yılında bir araya geldiğimiz firmaların performans kesitleri... Sosyal medya hesaplarımıza buradan ulaşabilirsiniz ; ►Instagram: instagram.com/kivancveburakk ►Facebook: facebook.com/kivancveburak ►Twitter: twitter.com/kivancveburak ►Web: www.kivancveburak.com
SİHİRBAZIN LANETİ KORKU EVİ (Room Escape)
SİHİRBAZIN LANETİ KORKU EVİ (Room Escape)
4 yıl önce
2015 - 2017 tarihleri arasında faaliyette olan kaçış evimiz... Sosyal medya hesaplarımız; ►Web: www.kivancveburak.com ►Instagram: instagram.com/kivancveburakk ►Facebook: facebook.com/kivancveburak ►Twitter: twitter.com/kivancveburak 🎩 İllüzyonist 🎭 Komedyen 📣 Konuşmacı 🏆 Merlin Ödüllü Sihirbaz 📺 Yetenek Sizsiniz Şampiyonu
Ulas Karaoglan
Ulas Karaoglan - Gün önce
Ben buldum
MERT ERDEM
MERT ERDEM - Gün önce
kivanc abi cirkeflik yapmaaa
mantıklı eleman
mantıklı eleman - Gün önce
sol ayak üstüne binebilmen için sağ tarafı dengelemesi için vücudunun ağırlık merkezini sol ayağın kaldırabileceği bir şekilde o tarafa yatman gerekiyor bunu da duvar engellediği için sol ayak üstüne bindiremiyorsun ağırlık merkezini
Brupy
Brupy - Gün önce
13:28 dsgfhjklş
Turgut Kaplan
Turgut Kaplan - Gün önce
Kivanc tam bir yavsaksin
Işık Ailesi
Işık Ailesi - 2 gün önce
Abi sizi çok sefiom çok iyisiniz
Işık Ailesi
Işık Ailesi - 2 gün önce
24:52 ben E deydim hjgjhjhjh
Kaan
Kaan - 2 gün önce
Kıvanç çok mızıttı ya
RABİA KOROL
RABİA KOROL - 2 gün önce
Sizi izlemeye yeni başladım. 1 hafta kadar oldu ama muhteşemsiniz bayılıyorum videolarınıza inşallah en yakın zamanda 1MİLYON olursunuz. Keşke daha önce başlasaymışım.
abdullah ece
abdullah ece - 2 gün önce
bu adamların cinlerle ilişkisi var demiştim
Savaş Acar
Savaş Acar - 2 gün önce
03:19 de aslında tam patlıyorlardı ama Kıvanç soğukkanlı bir şekilde el çabukluğuyla üstte bekleyen kartı itip onu almasını sağladı bravo
video delisi
video delisi - 2 gün önce
#ÖĞRETİYORUZ bence burak daha iyi
DELİ OYUNCU
DELİ OYUNCU - 2 gün önce
Almanlı bıraktı baş parmağını ağır çekimde izledim bırakıyo çakal
Tuvana Ayşe Çekiç
Tuvana Ayşe Çekiç - 2 gün önce
1. De sirasi aynı
Oyun Hikayesi
Oyun Hikayesi - 2 gün önce
7:26 o bağıran kızların sesleri yokmu hep onlar insanı korkutuyor :D ve o sesler asla değişmiyor IAA AAĞĞ İİYYYY :D
Uğur Tanriseven
Uğur Tanriseven - 2 gün önce
Matamatik sınavında ben 5x5=25 kızlar sana beleş
Gülsen Meriç Altuğ
Gülsen Meriç Altuğ - 2 gün önce
Sışenin ağzına balon bağlasak
gürkan efe
gürkan efe - 2 gün önce
23:09 evet kesinlikle ama kesinlikle eli çarptı NOT(yavaşlatıp izleyin)
Ayşenur KILIÇ
Ayşenur KILIÇ - 2 gün önce
Abi sizi yeni keşfettim yani keşfettim derken kanalı yeni gördüm ve 3 gündür sadece sizin videoları izliyorum.
Muhammed Hasan
Muhammed Hasan - 2 gün önce
9:45 sopa var sjsjsjs
ErRor Shx
ErRor Shx - 2 gün önce
Peki ya her şeyi Kıvancın ben bunu söyleyeyim mi diyerek söylemesi. Burak abi doğru düzgün cevap veremedi :)
BU BÖYLE OLUR
BU BÖYLE OLUR - 2 gün önce
Sondaki 2 kare eşit değil
Batuhan Ay
Batuhan Ay - 2 gün önce
10:43 burak'ın çişim geldi demesi 😂😂😂😂
Oğuzcan Demir
Oğuzcan Demir - 2 gün önce
Öğretiyoruz istiyoruz❤🇹🇷
MAVİ ATEŞ
MAVİ ATEŞ - 2 gün önce
Abi geçen haftaya kadar hep oyun videosu izliyodum sonra keşfete siz çıktınız sizin bugüne kadar 9-10 videonuz dışında hepsini izledim
Tolga Aliosman
Tolga Aliosman - 2 gün önce
1:20 😂😂😂
Mehmet Baha KÜÇÜKKAYA
Mehmet Baha KÜÇÜKKAYA - 2 gün önce
Yanlız eserin o bakışı
Sercan Şahinsoy
Sercan Şahinsoy - 2 gün önce
Abi şu aref in yaptığı ışınlanmayida bir videoda gösterir misiniz
recep balcı
recep balcı - 2 gün önce
Çok iyi
Umut Aydın
Umut Aydın - 2 gün önce
15 tatil özel bir uçurma videosu paylaşsaniz
Rodge
Rodge - 2 gün önce
Realy
Julide Topal
Julide Topal - 2 gün önce
Kıvanç ve burak:evet arakadaşlar bugün başkasının telefonunu hack lemeyi anlatcaz Hırsız:heheehehehehe şimdi telefon çalacak bu hack o uygulayıp heheheheheheheeeehehehheheheheheheheheehheheheheheheheeheehheheheheheheh3eeehheehheheehhehehehehehehehhehehehehehehh Telefonu çalınan insan:😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Gizemli Güzel
Gizemli Güzel - 2 gün önce
Abi doğum günümdeymiş canlı sohbet ve ben yeni öğreniyorum
Gülsena Melek Kara
Gülsena Melek Kara - 2 gün önce
🤗🤗
İbrahim Çam
İbrahim Çam - 2 gün önce
Telefonu kaldım
Elif Özkan
Elif Özkan - 2 gün önce
Bir dahaki oyunda elektriği basan aleti başka birine verin haksız yere basıyor kıvanç
İlhami Şeker
İlhami Şeker - 2 gün önce
allah çarpsın sonuncuyu bulmuştum
Uğur Alkurt
Uğur Alkurt - 2 gün önce
Abi çok iyi bir video,eğlenceli olmuş
esad kılıç
esad kılıç - 2 gün önce
🤢🤮🤮🤮
esad kılıç
esad kılıç - 2 gün önce
hello
sudenur gozkonan
sudenur gozkonan - 2 gün önce
Kıvanç çok mızıkçı ya
Isa Cengil
Isa Cengil - 2 gün önce
Kıvanç bokunu çıkardı. Videonun zevki gitti
 - 2 gün önce
8:40 vakti olmayanlar icin
Hasan Yesilkent
Hasan Yesilkent - 2 gün önce
Abi korkunca burak çok tatlı oluyon
berkay kara
berkay kara - 2 gün önce
26:46 Davinci köprüsü
Emrullah Çicek
Emrullah Çicek - 2 gün önce
Abi bu elektriğin adı ne
bahadir tanlak
bahadir tanlak - 2 gün önce
kıvanç çok mızıkçı
ThE`RuSh
ThE`RuSh - 2 gün önce
Kıvanç: bi kere basimmm lan :)
BURAK Kaan YT
BURAK Kaan YT - 2 gün önce
KANALIMA ABONE OLUP LIKE ATAR MISINIZ
sirat sharafi
sirat sharafi - 2 gün önce
cok hilecisin
Neslihan Ozcelik
Neslihan Ozcelik - 2 gün önce
Ama zor yapılı yor
Neslihan Ozcelik
Neslihan Ozcelik - 2 gün önce
Bulan var benim
Aslı Yaşarlar
Aslı Yaşarlar - 2 gün önce
Sadece sihirbazlık değil beni etkileyen, dediklerinizle tüylerim diken diken oldu
MAHŞER GÜNÜ
MAHŞER GÜNÜ - 2 gün önce
BÖYLE HASSAS İŞLERDE HELE TÜRKİYEDE TAŞŞAKK GEÇMEYİNNN
MAHŞER GÜNÜ
MAHŞER GÜNÜ - 2 gün önce
İŞİNİZZZ GÜCÜNÜZ SAÇMAASALIK.... KEŞKE HARBİDEN PARAYA İHTYACI OLAN BİRİ TARAFINDAN DAYAK YESEYDİNİZ
çılgın genç
çılgın genç - 2 gün önce
Ben yapıyorum ve aboneyim
Mahmut ilkay Şef
Mahmut ilkay Şef - 2 gün önce
27:58 31:13 eşit kare??
Oyun Prosu
Oyun Prosu - 2 gün önce
Abi c ve d deyken götürdün
MSTF MEHMET
MSTF MEHMET - 2 gün önce
6:45 tekiler içkimi yoksa kolamı
Jastmarian Gaming
Jastmarian Gaming - 2 gün önce
Mahşerin 2 Atlısı xd
kmlzkn
kmlzkn - 2 gün önce
İlizyon numaralarını öğrettiğiniz için teşekkür ederim gerçekten youtuberlik bu olsa gerek saçma sapan video çeken ergenler gibi seğilsiniz
Hasan Aladağ
Hasan Aladağ - 2 gün önce
Kivanc abi hile yapıo Bu oyunda
olurmu Zng
olurmu Zng - 2 gün önce
Sürekli haksizlik
olurmu Zng
olurmu Zng - 2 gün önce
İnanin hiç olmadı hiccc
ilkay Özdurmus
ilkay Özdurmus - 2 gün önce
dk 11.27 deste paketinin sağ alt kısmı yırtık moruk farkettiyseniz
Bilge Türk
Bilge Türk - 2 gün önce
Burak'ın ikinci oyununda, karşısı bilemediği için bir kez daha basması gerekmiyor muydu?
hcan Bey
hcan Bey - 2 gün önce
04.23 kıvanç kazanan kaybedene bir şey versin ya 😂
Yunus Emre Oruç
Yunus Emre Oruç - 3 gün önce
Kerem Eser abiyi getirinnn
Arda KARATAŞ
Arda KARATAŞ - 3 gün önce
Olm 7:01 De Osuruk Sesi Var lan sdksdjs .d djsnd
Mahsum Şahin
Mahsum Şahin - 3 gün önce
Kesin ip var 😂
gurulturulusu
gurulturulusu - 3 gün önce
Bilerek sğt konuyor ki telefona ne olduğu anlaşılmasın. Telefon cihazın altından çıkarılıyor yerine önceden kırılmış telefon konuyor.
Montaj Krallığı
Montaj Krallığı - 3 gün önce
1 tne vidonuzu izledim artık en sevdiğim youtuberlersiniz
irem
irem - 3 gün önce
Bayılıyorum şu ekibe :D ♡
Edessa Müzik Market
Edessa Müzik Market - 3 gün önce
Olmadı sizin taaa aaa aaa bbbb bbb c ne sallıyon kafadan olmadı yalancı yalancıların önünde gideni giden yalancı çakallar Yalançi
Go12 mini
Go12 mini - 3 gün önce
Siz kardesmisiniz knk mi?????
CENGO KING
CENGO KING - 3 gün önce
BJK
rıza onur oy
rıza onur oy - 3 gün önce
kıvanç ne kadar mızıkçısın bunu da oğrenmiş olduk :DDDD
ماريا
ماريا - 3 gün önce
limon suyu ile balon patlar
Eda Mert
Eda Mert - 3 gün önce
Kıvanç eşit 2 tane kare demişti onun nesi eşit oldu acaba?😂
GG OYUN GAMER
GG OYUN GAMER - 3 gün önce
yalan
Talha Samet Organ
Talha Samet Organ - 3 gün önce
Ben parayı ayağımdan aldım
Berkant ÇINAR
Berkant ÇINAR - 3 gün önce
13:11 ekranda bir nahh 😂😂
oyun ve bilgi
oyun ve bilgi - 3 gün önce
Kapının kullanarak tutup alabildim
SELİM DENİZ
SELİM DENİZ - 3 gün önce
23:05 Burak çarpılınca gülüyorum sürekli çok iyi yaa 😂😂
Eren Mert
Eren Mert - 3 gün önce
Kivanc abinin 7-2=5 de 3 tane oynatiyo
İshak Önçırak
İshak Önçırak - 3 gün önce
neye dayıyosunuz lel.
Emrullah Zorgün
Emrullah Zorgün - 3 gün önce
Kıvanç ağlayıp duruyo
The Cyborg
The Cyborg - 3 gün önce
Kıvanç amma aģladın be
ÖMER EFE İLDİMİ
ÖMER EFE İLDİMİ - 3 gün önce
23:00 dakkalarında sürekli haksızlık haksız yere elektrik çarpılması yaşandı
Toprak Atak
Toprak Atak - 3 gün önce
3
ÖMER EFE İLDİMİ
ÖMER EFE İLDİMİ - 3 gün önce
yaaaaaaaa haksızlık 13:30 larda oldu kumandalar karıştı haksızlığııııııııııı
Ümit Kaya
Ümit Kaya - 3 gün önce
Su ' da ölmeyi düşünüyorsunuz galiba🤔☠💀⁉️ Ama video harika aynı diğer videolarınız gibi
Yusuf Karacan
Yusuf Karacan - 3 gün önce
Reynmenin yeni sarkisi kanalimda izleyin EFSANE
Serkan Kılınç
Serkan Kılınç - 3 gün önce
Kıvanç ne ağladın be 😂
Muhsin Yasir KARATAŞ
Muhsin Yasir KARATAŞ - 3 gün önce
Ulen kıvanç amma mızıkladınn
zeynp busraa
zeynp busraa - 3 gün önce
&&&&&
GIANT
GIANT - 3 gün önce
0:48 yoo öğrenmek benim gibi düşünenleri göreyim 👍
Betül Kaya
Betül Kaya - 3 gün önce
abi elektiriği ben hissettim