Kaya Giray
Kaya Giray
  • 35
  • 114 351 296
  • Katılım 13 Eyl 2014
Kaya Giray farklı müzik ve video tarzı ile bir çok milyonluk işe imza atmıştır. 2014 senesinde TRmind kanalında müzikal içerikler yaparak tanınmış ve Türkiye'de internet müzisyenliğinin ilk ve en büyük öncüsü olmuştur. 10 Ocak 2020 tarihinde hiphop, trap, soul, r&b deneysel sentez çalışması olan "Yarınım Yok" teklisini yayınlamıştır.

Video
Kaya Giray - Yarınım Yok (Official Video)
Kaya Giray - Yarınım Yok (Official Video)
8 gün önce
Kaya Giray Yarınım Yok teklisi, klibiyle youtube ve tüm dijital platformlarda! Spotify: spoti.fi/37TKGMJ Apple Music: apple.co/2FDhUUs Söz - Müzik: Kaya Giray Düzenleme: Arda Gezer Mix - Mastering: Buğra Kunt Kayıt: Arın Baykurt instagram: instagram.com/kayagiray twitter: twitter.com/kayagrayy "Yarınım Yok" şarkı sözleri: Yarınım yok ama geriye dönemem bu yoldan asla Sanırım çok sona yürüdüm kalbimde koca bi yasla Umudum yok yeni bi hayal kuramam bu kadar fazla Sevgiye muhtaçtım ne geçti elime yetinip azla Geriye dönemem o eski ben artık burdan uzakta Yarını göremem hislerim yok olmuş kalbim tuzakta Eğer ki olur da gün gelir bi gün ben düşersem akla Değerim kaldıysa kalbinde üşüdüm ruhunda sakla Habbini bi ruhek Ğattini bi elbek Deffini bi hubbek Ena valla bi hıbbek Yarınım yok ama geriye dönemem bu yoldan asla Sanırım çok sona yürüdüm kalbimde koca bi yasla Umudum yok yeni bi hayal kuramam bu kadar fazla Sevgiye muhtaçtım ne geçti elime yetinip azla Geriye dönemem Yarını göremem Yerini veremem Ahh, Kimselere Habbini bi ruhek Ğattini bi elbek Deffini bi hubbek Ena valla bi hıbbek Kaya Giray - Yarınım Yok Klip: Director: Zahit Kahveci Cinematographer: Yusuf Can Güneş Color: Ercan Küçük (The Post Brothers) Producer: Kaya Giray Steadicam: Gökhan Uçar 1st Ac: Muhammet Okur Gaffer: Uğur Karaca Focus Puller: Ersin Ertürk Clapper Loader: Yılmaz Çetinkaya Senaryo: Kaya Giray Art Director: Umutcan Hocalar VFX: Kaya Giray Kurgu Yönetmeni: Kaya Giray Kurgu: Burak Baki Görsel Tasarım: Doğukan Sarıtaş, Kerem Ciğerci Dit: Çiço Make Up: Dilek Zeliha Özyazgan Hair Stylist: Ahmet Aşkın Güzeller Costume Designer: Cansu Tabak Costume Standby: Begüm Tabak Catering: Hasan Usta Kebap Cast: Enes Batur Ozan Akgün - Lane Hunters Deniz Arda Kanatlı Emre Çamlı İbrahim Eren Kilisli Ozan Göçmen Mert Efe Demir Enbiya Yaşaroğlu Özel Teşekkür: Fırat Özdemir Muhammed Ali Özer Ulukan Adil Ulubay Kadir Alkan Onur Çapkın Abdulhak Taka Melih Karagöz Halil Tan Mustafa Kılıç Servet Deniz Photography Emrah Akman Photography © 2020 ILS Vision Music ℗ 2020 ILS Vision Music
LAMBORGHİNİM VAR ! - Parodi
LAMBORGHİNİM VAR ! - Parodi
Yıl önce
Fortnite Ücretsiz İndir - pixly.go2cloud.org/SHtN Bu video'ya sponsor olduğu için Epic Games'e teşekkür ederim. Enes Batur ' un lamborghini videosu için 5 dakikada hazırladığım 10 saniyelik bir şarkı idi ancak çok fazla kişi beğendi ve uzun versiyonunu çıkarmamı istedi, ben de ısrarlarınız üzerine yaptım. İşte karşınızda. Şimdiden iyi seyirler. Bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı, abone değilseniz abone olmayı son olarak da videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray , küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma, düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodiler, Şarkılar yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli , Komik , Hit , Duygusal , her tarzda Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
ENES BATUR ile RAP ŞARKI YAPMAK #fenosong
ENES BATUR ile RAP ŞARKI YAPMAK #fenosong
Yıl önce
Enes Batur ile başladığım bu yeni konseptimin her bölümünde bir fenomen / fenomenler ile bolca şarkı yapacağız, onların istediği tarzda ve onların yardımıyla olacak ki onlara özgün olsun. Şimdiden iyi seyirler. Bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı, abone değilseniz abone olmayı son olarak da videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ Enes Batur - trmind.info ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray , küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma, düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodiler, Şarkılar yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli , Komik , Hit , Duygusal , her tarzda Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
KERTENKELE EĞİTEN ADAM ( Gecko )
KERTENKELE EĞİTEN ADAM ( Gecko )
Yıl önce
Evcil hayvan olarak alışılan kedi köpek gibi hayvan dostlarımızın dışına çıktım bu video da sizin tabirinizle kertenkele bilenlerin tabiriyle de gecko dünyasına gidiyoruz leopard gecko ve crested gecko türlerini keşfedip onlarla oyun oynayacağız hatta onlarla iletişim kurup onları eğitmeye çalışacağız. Şimdiden iyi seyirler. Bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı, abone değilseniz abone olmayı son olarak videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma ve düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodi yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan çok eğlenceli, müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
SİZİNLE ŞARKI YAPTIM
SİZİNLE ŞARKI YAPTIM
Yıl önce
Yorumlarla şarkı yaptım video'sundan sonra bir akım daha başlatıyorum ve sizinle şarkı yapıyorum bu videomda bana verdiğiniz kelimeler ile müziği bana sözü size ait bir şarkı yaptım. Şimdiden iyi seyirler. Bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı, abone değilseniz abone olmayı son olarak videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. Söz - Sizler Müzik - Kaya Giray ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma ve düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodi yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan çok eğlenceli, müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
SAÇIMI KESTİRİRKEN ŞARKI YAPMAK!
SAÇIMI KESTİRİRKEN ŞARKI YAPMAK!
Yıl önce
Saçımı kestirirken şarkı yapmak nasıl olur diye merak ettim ve denemeye karar verdim. Daha önce Yorumlarla Şarkı diye bir akım başlatmıştım şimdi de böyle bir konsept yapmaya ve bir çok iş yaparken aynı anda şarkı yapmaya karar verdim. Şimdiden iyi seyirler. Bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı, abone değilseniz abone olmayı son olarak videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. Kadir Alkan - goo.gl/vVqQ7M ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma ve düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodi yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan çok eğlenceli, müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
İNTİKAM! - "Parodi"
İNTİKAM! - "Parodi"
2 yıl önce
Bu şarkı ve parodi video su bilgisayar oyunları nı çok seven bir genç in küçük bir çocuk iken zorba kişiler tarafından laptop unun çalınması ve çocuk un büyüyüp kendini geliştirip hırsızlara karşı intikam almasını anlatmaktadır. Şimdiden iyi seyirler. Bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı, abone değilseniz abone olmayı son olarak videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma ve düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodi yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan çok eğlenceli, müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
iPhone 8 BÜYÜK ÇEKİLİŞ ve YENİ ŞARKIM
iPhone 8 BÜYÜK ÇEKİLİŞ ve YENİ ŞARKIM
2 yıl önce
YENİ ŞARKIM: trmind.info/video/mNqq0Wa0iXyoqKs.html Geçtiğimiz haftalarda çıkan iPhone 8 ve iPhone X telefonları biliyorsunuz, bir çok büyük kanal bu telefonların tanıtımlarını yaptılar ancak hiçbir kanal şimdiye kadar bir iPhone 8 Çekiliş videosu ya da Çekilişi yapmadı, ben bir ilk yapmak istedim ve sizin için bu videoda bir Çekiliş yapıyorum. Ek olarak Yeni çıkardığım şarkım Kaya - Huuu ile ilgili bir kaç açıklama yaptım. Şarkım müzik kanalımda yayınlandı gidip dinlemenizi öneririm. Şimdiden iyi seyirler. Bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı, abone değilseniz abone olmayı son olarak videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma ve düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodi yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan çok eğlenceli, müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
Enes'in Gerçek Sesi (YOUTUBERLARIN DÜŞÜŞÜ TEPKİ)
Enes'in Gerçek Sesi (YOUTUBERLARIN DÜŞÜŞÜ TEPKİ)
2 yıl önce
YENİ ŞARKIM: trmind.info/video/mNqq0Wa0iXyoqKs.html Discord Sunucum: discord.gg/kaya Son haftalarda Enes Batur un TRmindrların Düşüşü adında youtuber arkadaşlarımıza çektiği diss ile ilgili çok tepki videosu geldi ancak bu tepki videoları tam olarak tepki değildi. Ben hem bu konuyu eleştirmek hem de Enes'in kendi hazırladığımız videoda bana da diss atmasına tepki göstermek amacı ile böyle bir video hazırladım. Şimdiden iyi seyirler. Bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı, abone değilseniz abone olmayı son olarak videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma ve düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodi yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan çok eğlenceli, müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
KAYA GİRAY İFŞA !
KAYA GİRAY İFŞA !
2 yıl önce
Diğer Kanalım: goo.gl/yYGxK1 Yaklaşık 1 ay gibi bir süredir video atmama sebebimi ve daha merak ettiğiniz bir çok soruyu İfşa ettiğim bir video yapmak bir taraftan da söz ve müzik i bana ait olan şarkımın teaser videosunu yayınlayacağım saati haber vermek şarkımın yayınlanacağı tarihi öğrenmeniz için bir video çekmek istedim. Şimdiden iyi seyirler. Bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı, abone değilseniz abone olmayı son olarak videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma ve düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodi yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan çok eğlenceli, müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
YORUMLARLA ŞARKI NASIL YAPILIR?
YORUMLARLA ŞARKI NASIL YAPILIR?
2 yıl önce
3 Eylül 2016 tarihinde yaptığım ve benden sonra Türkiye'de başlayan Yorumlarla şarkı akımından sonra bir çok büyük ve kaliteli kanal da bu akıma katıldı ve Yorum Şarkısı yapmaya başladı. Başlattığım bir akımın bu şekilde yayılması beni çok mutlu etti ve ben de daha çok kişi yapabilsin diye bir kaç ipucu vermek, nasıl yapıldığını göstermek istedim. Şimdiden iyi seyirler.. Ha bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı ayrıca videoyu paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Video'da bahsettiğim Müzik Yazılımları; Cubase (Vokal kayıtlarda kullandığım) Pro Tools (Aranjede kullandığım) Ableton Live (Remix'lerde kullandığım) Adobe Audition 1.5 (Başlangıç için Öneririm) FL Studio (Kolay bir arayüzü var) Reason 5 (Kaliteli enstruman sesleri var) Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, küçük yaşlarımdan beri Müzik ve Video yapma ve düzenleme ile uğraşırken kendime neden bu ikisini birleştirip Parodi yapmıyorum dedim ve size Eğlenceli Müzik Videoları sunmak için bir kanal açtım. Eğer videolarımı beğendiyseniz ileride gelecek olan çok eğlenceli, müzik, şarkı ile dolu videolarım için kanalıma abone olmayı unutmayın.
POPPY İLE TANIŞTIM (İlluminati Ajanı Kız)
POPPY İLE TANIŞTIM (İlluminati Ajanı Kız)
2 yıl önce
Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, son zamanlarda herkes tarafından ifşa videoları çıkan illuminati ajanı şeytan kız Poppy ile tanışsam nasıl olurdu konulu troll bir video yapmak istedim.. Şimdiden iyi seyirler.. Ha bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi yazmayı ayrıca video paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com
SARHOŞ GÖZLÜĞÜ İLE 24 SAAT GEÇİRMEK!
SARHOŞ GÖZLÜĞÜ İLE 24 SAAT GEÇİRMEK!
2 yıl önce
Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, bu videoda NDNG - Baturay, ForeverGamers - Mervan ve Oğuz Atalay kanal sahipleri Baturay, Mervan ve Oğuz ile her yeri Sarhoş insanlar gibi görmenizi sağlayan özel bir gözlük kullanarak bir çok aksiyon ve eğlence dolu şey denedik ve çok eğlendik.. Şimdiden iyi seyirler.. Ha bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi, paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com Baturay'ın Kanalı - goo.gl/lFCXIg Mervan'ın Kanalı - goo.gl/hRvclU Oğuz'un Kanalı - goo.gl/A42MC7
BEN BATMAN OLUCAM! - ŞARKI
BEN BATMAN OLUCAM! - ŞARKI
2 yıl önce
Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, bu videoda popüler mobil oyun Strike Of Kings oyunundaki karakterleri kullanarak bir şarkı yaptım.. Şimdiden iyi seyirler.. Ha bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi, paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com
HAVADA DURAN STRES ÇARKI !
HAVADA DURAN STRES ÇARKI !
2 yıl önce
Merhaba abonem olan veya olmayan izleyici. Ben Kaya Giray, bu videoda Havada Duran Stres Çarkı ile stres çarkı hareketleri yaptım ayrıca kendimi de stres çarkına dönüştürdüm.. Şimdiden iyi seyirler.. Ha bu arada iyi ya da kötü yorum ve eleştirilerinizi, paylaşmayı unutmazsanız çok mutlu olurum. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com
SEVGİLİME AYRILMA ŞAKASI (AYRILDIK)
SEVGİLİME AYRILMA ŞAKASI (AYRILDIK)
2 yıl önce
Muazzez su'ya ayrılma şakası yaptım, tepkisi böyle oldu... ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Justin Bieber - Sorry Parodi (Cover) ve NASIL ŞARKI YAPIYORUM!
Justin Bieber - Sorry Parodi (Cover) ve NASIL ŞARKI YAPIYORUM!
2 yıl önce
▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy -Kullandığım Yazılımlar: Wondershare Filmora Adobe Premiere Adobe After Effects Adobe Photoshopa Adobe Audition FL Studio Bandicam -Ekipmanlar: Akustik Gitar - Yamaha Bass Gitar - Ibanez Ses Kartı - M-Audio Bilgisayar - MSI Softbox Referans Kulaklık - AKG Kamera - Canon Dslr
EV ARKADAŞIM AŞIK OLDU - "PARODI"
EV ARKADAŞIM AŞIK OLDU - "PARODI"
2 yıl önce
▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy Cast: Tayfun ve Şevval - goo.gl/yPUxxb Mervan - goo.gl/i9o0fR
YORUMLARINIZLA ŞARKI YAPTIM! #2
YORUMLARINIZLA ŞARKI YAPTIM! #2
2 yıl önce
Yorumlarınızla bir şarkı yapıp size sunmuştum, değerli takipçilerim ve takipçim olmayan da bir çok değerli insan beğenip 2. yorumlarla şarkı'yı yapmamı istediler, siz istediniz. Bende sizi kıramayıp bunu bir seri haline getirmeye karar verdim. Bundan sonraki yorumlarla şarkıyı instagram yorumlarıyla yapmayı düşünüyorum. Bu kanal var oldukça Yorumlarla Şarkılar arada sırada çok sık olmasa da gelecek.. ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
YILBAŞI ŞARKISI YAPTIM! - "2017"
YILBAŞI ŞARKISI YAPTIM! - "2017"
3 yıl önce
2017 yılbaşı için yaptığım yeniyıl şarkısı karşınızda.. Her bir enstrumanını kendim çaldım.. Bestesi "Json Mraz - I'm Yours" şarkısına aittir... iyi dinlemeler... ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Teoman - "Serseri" PARODİ
Teoman - "Serseri" PARODİ
3 yıl önce
▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
YORUMLARINIZLA ŞARKI YAPTIM!
YORUMLARINIZLA ŞARKI YAPTIM!
3 yıl önce
Siz güzel yorumlarınızla beni mutlu ederken ben neden sizin Yorumlarınızla bir şarkı yapıp sizi mutlu etmeyim diye düşündüm ve yaklaşık 70-75 tane yorum ile bir şarkı yaptım, iyi seyirler... ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Pokemon Go "PARODİ"
Pokemon Go "PARODİ"
3 yıl önce
Son zamanlarda çok Popüler olan Pokemon Go oyununun Şarkısı ile Parodi yaptım beğenmeniz dileği ile. ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
ARABESK RAPÇİNİN DİNOZORA AŞKI - "Expo 2016 Antalya"
ARABESK RAPÇİNİN DİNOZORA AŞKI - "Expo 2016 Antalya"
3 yıl önce
▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ KAMERA ARKASI - "goo.gl/S30RHS" ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
VLOG#1 - "SURİYELİ ZORLA KOLUMU SİLDİ" Çok Önemli Duyuru
VLOG#1 - "SURİYELİ ZORLA KOLUMU SİLDİ" Çok Önemli Duyuru
3 yıl önce
▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ KAMERA ARKASI - "goo.gl/S30RHS" ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
İLGİNÇ YORUMLAR - "Sorry"
İLGİNÇ YORUMLAR - "Sorry"
3 yıl önce
▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray Justin Bieber - "Sorry" Parodisinin En İLGİNÇ YORUMLAR'ını sizin için derledim, iyi seyirler... ▶ KAMERA ARKASI - "goo.gl/S30RHS" ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
"Sorry" Parodi KAMERA ARKASI
"Sorry" Parodi KAMERA ARKASI
3 yıl önce
Justin Bieber - "Sorry" Parodisinin çok eğlenceli Kamera Arkası'nı izlemenizi tavsiye ederim, konuk oyuncu olarak Enes Batur, Baturay, İsmetcan, HotBro's Fırat, Oğuz Atalay yer almakta. iyi seyirler... ▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ SORRY PARODİ - "goo.gl/8YYeOg" ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Justin Bieber - "Sorry" PARODİ ft. Enes Batur & Baturay
Justin Bieber - "Sorry" PARODİ ft. Enes Batur & Baturay
3 yıl önce
▶ KANALIMA ABONE OL - goo.gl/7OTRBp ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy ▶ KAMERA ARKASI - "goo.gl/S30RHS"
İLK ÇEKTİĞİM PARODİ - "Allah Belanı Versin" - ARABESK RAP PARODİ (2009)
İLK ÇEKTİĞİM PARODİ - "Allah Belanı Versin" - ARABESK RAP PARODİ (2009)
3 yıl önce
Aslında ilk çektiğim parodi değil ama arşivimde bulabildiğim en eski parodi bu, klipteki Mc Façasız ben oluyorum ve 2009 yılında çekilip yayınlanmış bir parodidir bu iyi seyirler. ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Shawn Mendes - "Stitches" PARODİ ft. Ekin Soyak
Shawn Mendes - "Stitches" PARODİ ft. Ekin Soyak
3 yıl önce
▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Yılbaşı Özel "Parodi" KAMERA ARKASI | Enes Batur, Meryem Can, Elif Yalçın, Baturay Anar içerir
Yılbaşı Özel "Parodi" KAMERA ARKASI | Enes Batur, Meryem Can, Elif Yalçın, Baturay Anar içerir
4 yıl önce
▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray Konuklar: Enes Batur, Meryem Can, Baturay Anar, Elif Yalçın ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ OYUN KANALIM - goo.gl/QeUKAn ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Yılbaşı Özel "PARODI"
Yılbaşı Özel "PARODI"
4 yıl önce
▶ KAMERA ARKASI - goo.gl/qkLDBx Konuklar: Enes Batur, Meryem Can, Baturay Anar, Elif Yalçın ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ OYUN KANALIM - goo.gl/QeUKAn ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Kurban Bayramı Özel "PARODİ"
Kurban Bayramı Özel "PARODİ"
4 yıl önce
Kurban Bayramına özel Parodi'dir. Hepimizin Kurban Bayramı Kutlu Olsun... ▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Salatalık ve Ekin "Rud" Parodi KAMERA ARKASI
Salatalık ve Ekin "Rud" Parodi KAMERA ARKASI
4 yıl önce
▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
Magic! - "Rude" PARODI
Magic! - "Rude" PARODI
4 yıl önce
▶ INSTAGRAM HESABIM - instagram.com/kayagiray ▶ DİĞER PARODİLER - goo.gl/3ga6UE ▶ FACEBOOK SAYFAM - fb.com/KayaGrayy ▶ WEB SİTEM - www.kayagiraymusic.com ▶ TWITTER HESABIM - twitter.com/kayagrayy
nigar uras Yağcilar
nigar uras Yağcilar - Saatler önce
Abi çok güzel olmuş ağzına sağlık
GırGır Dayı
GırGır Dayı - Saatler önce
OLMUŞ OLMUŞ
Numan Serhan Can
Numan Serhan Can - Saatler önce
Bunu dinlerken sen sevdin kişiyi düşüsüyorsun buraya kadar normal ama o başka birini düşünüyo..
Emir İğne
Emir İğne - Saatler önce
Çalışma:💯 Emek:💯 Söz:kendisine ait 💯 Adam orjinal abi
Emre Dağ
Emre Dağ - Saatler önce
Güzel olmuş ama alt yapısı sanki biraz daha iyi olabilirmiş
Yiğit Akpınar
Yiğit Akpınar - Saatler önce
kamera arkası gelsin +1
Mustafa Şahin
Mustafa Şahin - 2 saatler önce
0:17 telefonumun şarjı bitince ben 😁
bilgihanem Pro
bilgihanem Pro - 2 saatler önce
Vaybe yarınım yokdan buraya .aga yak yak
Nihat Yücel
Nihat Yücel - 2 saatler önce
bu kadar güzel bir şarkı neden az izlenirki <3
Dilek Sakiz çiçeği
Dilek Sakiz çiçeği - 2 saatler önce
BİR SARKIYIDA ÇIRKIN SOYLE AMA
Abone Olmayacaksın Biliyorum D:
Abone Olmayacaksın Biliyorum D: - 2 saatler önce
Zamanında Söylenmiş Bir kızıl derilinin sözüdür bu "Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık tutulduğunda; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak."
Emirhan Kuran
Emirhan Kuran - 2 saatler önce
Ellerine sağlık çok güzel şarkı👍👍👍👍
No Name
No Name - 2 saatler önce
Mertcan Allah belanı versin it herif
Yunus Demirsoy
Yunus Demirsoy - 2 saatler önce
Nargile içmeyin
Feride Yalçın
Feride Yalçın - 2 saatler önce
Çok gzl yaa ❤
Selim Ekiz
Selim Ekiz - 2 saatler önce
Mükemmel
Freshta. Sanjer
Freshta. Sanjer - 2 saatler önce
Plum böyle Gülen bir şarkıya nasıl dişliler gelir ayıptır be
Duygu Muslu
Duygu Muslu - 2 saatler önce
Bukadar güzel bir ses duymadım harika bir insansın hayatımda duyduğum en ilham verici ses cok güzel bir şarkı cokmgüzel sesin ❤️❤️❤️😻😘😍😍😍🤗🤗🤗😘😘
Edanur Haymana
Edanur Haymana - 2 saatler önce
1:10 enes batur youtubeyi birakabilecegini soyliyor 😂😂😂😂
Fatmagül Solak
Fatmagül Solak - 2 saatler önce
Bi anda bi yerlerden özür dilerim diyerek atletli mankenler ve kayanın çıkmasını bekledim tüm klip boyunca
HAZAR DAĞ
HAZAR DAĞ - 2 saatler önce
Abi şarkıda arap kelimeler var ben arapça biliyorum
Serra ile herşey
Serra ile herşey - 2 saatler önce
Yaaaa şarkı baya baya iyi olmuş çok güzel agaaa
Erol Bahsi
Erol Bahsi - 2 saatler önce
Kaya abi çok iyi
Özcan Özkan
Özcan Özkan - 3 saatler önce
Neden Enes batur kısmı Kamera arkasında yok
Fulya Yucedag
Fulya Yucedag - 3 saatler önce
Olum 2020 burdayım
ARD-Oyun
ARD-Oyun - 3 saatler önce
abi varya tam sonumuzu anlatıyo baya iyi olmuş Allah Sonumuzu Hayır etsin
Ulus Soylu
Ulus Soylu - 3 saatler önce
Abi 2 yıl geçti hadi at artık
uygar bilgic
uygar bilgic - 3 saatler önce
Annen:Yarın okul var yat çabuk! Sen: Yarınım yok
`Swamp!e
`Swamp!e - 3 saatler önce
Dünyanın Sonu Geliyo :(
Harun Guldemir
Harun Guldemir - 3 saatler önce
😍
Efekan Belikırık
Efekan Belikırık - 3 saatler önce
Enes Batur var lan orda
Harun Guldemir
Harun Guldemir - 3 saatler önce
Helal kaya giray abime
SenKirin
SenKirin - 3 saatler önce
izliyom
Raci Erdoğan
Raci Erdoğan - 3 saatler önce
Bunu 2020 de izleyenler var mı
AIR Arda Yiğitx
AIR Arda Yiğitx - 3 saatler önce
Olmaz
AIR Arda Yiğitx
AIR Arda Yiğitx - 3 saatler önce
*olmazz*
msp ve sarki
msp ve sarki - 3 saatler önce
abiiiiiiiiiiiiiiiiii seni cok seviyom
Smih Dever
Smih Dever - 3 saatler önce
Sonunda bi müziği patladı emeklerinin karşılığını alman dileğiyle
Smih Dever
Smih Dever - 3 saatler önce
Efsoo
Mirek Kostov
Mirek Kostov - 3 saatler önce
Yine yapacaını yaptın adamsın🖤❤😎🤩🥰
Ela Bera Dalkic
Ela Bera Dalkic - 3 saatler önce
Kaya abi milletin resmen karnını doyuruyo
Salih Y.
Salih Y. - 3 saatler önce
abi hasta mısın
Hazar Dinç
Hazar Dinç - 3 saatler önce
Klipte grindelwald ve mad Max teki elemandan esinlenilmiş
Mehmet özcan
Mehmet özcan - 3 saatler önce
YARINIM YOK AMA DÖNEMEM BU YOLDAN ASLAAA ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
youtuber kings brother
youtuber kings brother - 3 saatler önce
Gülme krizine girenler
lalisam arslan
lalisam arslan - 3 saatler önce
yeter lan bağımlı oldum hergün 18 defa falan dinliyorum
GACHA GÜNEŞ ş
GACHA GÜNEŞ ş - 3 saatler önce
Kanalım şifresini ne zaman hatırladın özlerdik be
Metin Cebeci
Metin Cebeci - 3 saatler önce
Allah bu şarkıyı tiktok tan korusun dicem ama yine TİKTOKA düşmüş,😭😭
Gravity PK
Gravity PK - 3 saatler önce
7 ay sonra
Ela Bera Dalkic
Ela Bera Dalkic - 3 saatler önce
Arkadaşlar siz anlamadiniz adam sevgilinizden en hızlı nasıl ayrilirsiniz onu gösterdi
barışerdembarış
barışerdembarış - 3 saatler önce
2.4 milyon ne aq kıymet bilmemiş en az 25 milyon olması lazımdı
Cevizsiz Lokum
Cevizsiz Lokum - 4 saatler önce
Karneler alındığında ortalamaya göre söylenen şarkılar 100-80: gt olanabyok dost yada arkadaş 80-70: kızgın güllerin üstüne düşmüş dolunayım ben 70 ve altı: yarınım yok😓
Ela Bera Dalkic
Ela Bera Dalkic - 4 saatler önce
Muhteşem olmuş abi her zaman ki gibi
can ahmet
can ahmet - 4 saatler önce
kaya abi olmasa neşede olmz
Zula Ghoster
Zula Ghoster - 4 saatler önce
Trend için beğenin herkes anlamını kavrasın yoksa sonumuz geliyor :(
Zula Ghoster
Zula Ghoster - 4 saatler önce
Trend için beğenin herkes anlamını kavrasın yoksa sonumuz geliyor :(
Zula Ghoster
Zula Ghoster - 4 saatler önce
Trend için beğenin herkes anlamını kavrasın yoksa sonumuz geliyor :(
Melisa
Melisa - 4 saatler önce
YARINIM YOK dan gelenler ( 2020)
YÜREK Yapım MEDYA
YÜREK Yapım MEDYA - 4 saatler önce
Ben kanalde bununla ilgili bir zula montajı yaptım abi lütfen telif atma
Melisa
Melisa - 4 saatler önce
Video *2017* de cekildi *2018* de atildi ben *2020* de izliyorum 2017 de cekildiginin kaniti 8:58 Enes: 2017 biz sarki yapiyoruz
Nezrin İsmayilova
Nezrin İsmayilova - 4 saatler önce
Cok guzel sarki bayildim 😍
Eddie Kaspbrak
Eddie Kaspbrak - 4 saatler önce
mukemmell😍
AMAÇSIZ ERGEN
AMAÇSIZ ERGEN - 4 saatler önce
Çok Hoj😀😀😀 👍👍👍👍
İlkim Sarı
İlkim Sarı - 4 saatler önce
Lütfen tik toka düşemesin
Nehir Ekiz
Nehir Ekiz - 4 saatler önce
Kaç kere dinledim Allah bilir
Muhammet Eminn
Muhammet Eminn - 4 saatler önce
Keşke 100milyon izlense hak ediyo fazlasıyla
KÖROĞL U
KÖROĞL U - 4 saatler önce
Enes Batur kamerayı kırıyor dünyanın sonu.
Orxan Agalarov
Orxan Agalarov - 4 saatler önce
Yarinim yok 😶😶
Mehmet Alkan
Mehmet Alkan - 4 saatler önce
Hala izleyen var mı beee
Ali Haydar Büyükşahin
Ali Haydar Büyükşahin - 4 saatler önce
arap sarksı gıbı olmus ama guzel
Roblox Türkiye
Roblox Türkiye - 4 saatler önce
bende çalcamm ooo lamboyuuu abii kalmıcakkk lambooon :DDDDD
Barış Öztürk
Barış Öztürk - 4 saatler önce
Burda oksijeni satın alıyorlar su için kavga ediyorlar ve Avustralya daki yangını gösteriyorlar çok anlamlı bir şarkı10 üzerinden 10
YasinQing
YasinQing - 4 saatler önce
#YarınımOlsun ❤❤❤
taner arduc
taner arduc - 4 saatler önce
Güzel olmuş
Halil koca
Halil koca - 4 saatler önce
arapça kısım efsane ya
Akın Selim
Akın Selim - 4 saatler önce
2020 ler burdamı gençler (:
Deniz Düzen
Deniz Düzen - 4 saatler önce
Çok güzel olmuuuuuuuş🔥♥️
GAMEPLAY TV
GAMEPLAY TV - 4 saatler önce
Enes abi ne yaptı anlamadım
Fatma Reyhan Aksahin
Fatma Reyhan Aksahin - 4 saatler önce
Şarkıyı dinlerken kaya abinin alta koyduğu yorumları okuyanlar +1
Arda Çekiç
Arda Çekiç - 4 saatler önce
Süper süper süper
Bircan Biçer
Bircan Biçer - 4 saatler önce
Abi E F S A N E olmuş
Ömer Ali Çelik
Ömer Ali Çelik - 4 saatler önce
insanların cogu anlamsız rep dinlerler ama anlamlı olan bu sarkı sadece 2 milyon mu izleniyor
Betül Mir
Betül Mir - 4 saatler önce
👏🏻👌🏻
Muhammed Hamza Aşkin
Muhammed Hamza Aşkin - 4 saatler önce
Abi eskisi gibi gta oynasanıza boşver şarkıyı
cemal ve Mobil oyunlar
cemal ve Mobil oyunlar - 4 saatler önce
Şarkının konusu ne bilen varmi
Aziz can
Aziz can - 4 saatler önce
Şu yorumu beğenin de trendi kaya sokalım
TALHA GÜÇLÜ
TALHA GÜÇLÜ - 4 saatler önce
enes abiye fakirlik yakışmıyo yaw
blue angel
blue angel - 5 saatler önce
Annem her şarkiui her sesi beğenmez bu sese bu şarkıya bayıldı sürekli bunu dinlemek istiyor 😂😂😂
Kerem ali Eren
Kerem ali Eren - 5 saatler önce
1.10 enes baturu fark edenler
MUHAMMED
MUHAMMED - 5 saatler önce
Hep tekrar tekrar dinliyorum
Dilek Maraşlı
Dilek Maraşlı - 5 saatler önce
1:10 Enes Batur ?
Baby Buğra
Baby Buğra - 5 saatler önce
Bu sadece bir şarkı klibi değil,bu Dünyamızın geleceği.
Buğrahan Hüseyinoğlu
Buğrahan Hüseyinoğlu - 5 saatler önce
Abi kusura bakmada biraz suriyeliye benziyon
Damla Yargıç
Damla Yargıç - 5 saatler önce
KAYa abi adının tersi ayak oluyo 😂
Simge U.
Simge U. - 5 saatler önce
Günde 100 kere dinliyorum aşığı oldum efsane sözleri