CEHALET BÜYÜK LÜKS ! HER ŞEYİ BİLİYORSUN...

15 828
2 956
 
Destek Olmak İçin ► bit.ly/cuneytozdemirdestek
-
Prens Harry ve eşi Meghan, İngiliz magazin basının baskısına dayanamadılar MEGXİT olup gittiler. Tahtı bırakmalarının arkasında ne yaşanıyordu, derin İngiliz magazininin en büyük sırrı neydi? Kaçak Prens'in hikayesini ayrıntıları ile anlatıyorum. Türkiye Dinler Tarihi Uzmanı Tuğçe Kazaz hocanın en son Kemalistler ile ilgili fetvası ne anlama geliyor? Cübbeli Hoca, Kazaz'ı hangi konuda kıskanıyor? Arda Turan'ın futbol değil menajer problemi var. Ün ve şöhret yönetilemeyenice neler oluyor? İstanbul'un yeni havalimanının CEO'suna Ekrem İmamoğlu'nun iki havalimanını birbirine bağlayalım teklifini sordum, ne dedi? İran'ın büyük beceriksizliği ve alınamayan kanlı intikamın trajik anlarını da anlattım. Davutoğlu ve Babacan'ın AK partiye verdiği zarar, parti kurmalarının çok ötesinde. Erdoğan'ın eleştirilmez tabusunu nasıl yıkıyorlar? Milli Eğitim Bakanı ile kahve içtik ve neler konuştuk? Ziya Hoca neden doğru tercih olmuş anladım... Gündemi lime lime ettiğim bir videoda daha buluşuyoruz... Atlayın motorlarımızı maviliklere sürüyoruz...
-
Tüm Videolar ► bit.ly/cuneytozdemirvideolar
Yeni Videoları Kaçırmamak İçin ► bit.ly/cuneytozdemiryoutube
-
Sosyal Medya ►
instagram.com/cuneytozdemir
twitter.com/cuneytozdemir
-
#cuneytozdemir
Süre: 29:33

YORUMLAR

Ervin Basaran
Ervin Basaran - Saatler önce
Hava alanımı tanıtıyorsunuz cüneyt bey ardanın reklamını yapıyorsunuz anlamadım bize ne ardadan
sirac hamza
sirac hamza - 4 saatler önce
YA ARKADAŞ SEN DE HERŞEYİ BİLİYOSUN HER KONUDA AHKAM KESİYORSUN FİKRİNİ BEYAN EDİYORSUN BİZ SENİ ELEŞTİRİYORMUYUZ SENDE TUĞÇE HANIMI ELEŞTİREMEZSİN BU UKALALIK BAŞKA BİRŞEY DEĞİL
Y eah
Y eah - 6 saatler önce
İmamoğlunu gazlıyor yanlış insanlar. Atatürk/yeşilköy havalimanı çevre ilçelerde oturanlara sorun gürültü kirliliğindeki azalmayı. Atatürk hava limanı kapatılmalı ve taşıtların sefaköy,beşyol duraklarını bypass edebilmesi için d100 yolu yenibosnadan düz biçimde cennete bağlanmalı. Hatta keşke imkan olsa bir tünel yapılarak cennet de bypass edilebilse.
Y eah
Y eah - 6 saatler önce
Not2: sana kıt kafalı chplilerin kuklası ol diye oy vermedim ekrem abi. Keşke görsen.
Y eah
Y eah - 6 saatler önce
Not: ta yeşilköyden ebesinin şeyine metro mu olur be
Taner Uçar
Taner Uçar - 9 saatler önce
Harikasın...
T CAT
T CAT - 12 saatler önce
Yapanlardan Allah razı olsun. Vizyonu dar geri kafalı ileriyi göremeyen insanların hazmedemeyeceği kadar büyük bir proje.
Onur Gunes
Onur Gunes - 12 saatler önce
Gtisin kaldırım kenarı değnekçilik yapsın bu ceo denen beyefendi
Sedat Candan
Sedat Candan - 13 saatler önce
KRALIK DEDIGIN KOKUSMUSLARLA AYNI IRKA MENSUPSUN KOKUSMUSLAR SIZI!
Sedat Candan
Sedat Candan - 13 saatler önce
NE ZAMAN YALANLARINIZI ORTAYA DOKEN BIRI CIKSA HEMEN ASAGILARSINIZ HELEKI SOZ KONUSU ILAHINIZ KAMAL OLUNCA OZ UN COCUGU CUNEYT EFENDI SENIDE ANLIYORUM AMA INANCININ GEREKLERINI YERINE GETIRIYORSUN.ELBET BIR GUN BU MILLET SIZLERIN HANGI IRKA VE INANCA MENSUP OLDUGUNUZU GORECEKTIR INSAALLAH!
Hava Tuncer
Hava Tuncer - 15 saatler önce
Çok güzel olmuş yapaların eline sağlık küçük düşünen beyinler bu projeleri almaz chp zihniyeti hiç almaz
Arda Baris
Arda Baris - 15 saatler önce
Samimi bir sohbet olmuş , CEO tam bir yönetici , doğru karar olmuş. Adamın eğitimi zaten tartışılmaz. (Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümünden 1991 yılında mezun oldu, işletme yüksek lisansını Missouri Üniversitesinde tamamladı)
Melek Melegim
Melek Melegim - Gün önce
AMA ABARTIN ERUPA'DA GELDE HAVAALANI GÖR! BIZIM PARALARLA YAPILDI FAZLA ÖGMEYIN HAVALARA GIRERLER.....BAŞTAKİLER.....!
Cavit S.
Cavit S. - Gün önce
Cüneyt’i bey
Küçük Prens istifa etmedi ettirildi
Çünkü Babası Ayrı
Bunu iyi araştırın
Annesi Diana ama babası Charles değil
Cavit S.
Cavit S. - Gün önce
Bu havalimanını Eleştiri yapanlar içimizdeki Hainler
4 sefer kulandım Hiç bir eleştirecek bir şey bulamadım
Onur ve Gurur duyuyoruz
Bu Hava limanı Türkiye’nin Anası
Helal olsun
Bi Umut
Bi Umut - Gün önce
CİO nun tarzı çok agresif...Havaalanı 50 yılık proje olabilir fakat kendisi 5 yıl orada kalamaz
Deep Point Türkiye
Deep Point Türkiye - Gün önce
İmamoğluna oy verdim bir daha asla Diyarbakır a koşmanı unutmayacağım
Gökçe ruhsalestetik
Gökçe ruhsalestetik - Gün önce
Bu kutsal lafından gına geldi Cüneyt Bey. Ben de bir eğitimciyim ve öğretmenliğin kutsal olduğuna (hatta hiç bir meslek grubuna mensup insanların kutsiyetine inanmiyorum) inanmıyorum. Çok saçma. Kutsal olan " öğretmen " değil " öğretmek davranışı " dır. Mesela doktorluk da öyle! Orada şifa dağıtımı kutsal olandır. Ya aslında kutsallık kelimesi yerine daha doğru ve güzel davranışlar demeliyiz. Kaldı ki Bakan Selçuk geldiğinde çok sevinmiştim ama bi yandan da korkularım vardı ve gerçekleşti işte. Sayın bakanı bir rahat bıraksalar güzel şeyler yapar diye düşünüyorum ama malesef cahillerin kanun koyduğu ve uyguladığı bir sistemde, bakan olmak !!! Sadece " bakan" pozisyonda bırakıyor insanı. Bizim sorunumuz egitimmis gibi gorunse de , değil. Esas sorunumuz denetimsizlik ve ahlaksızlık!
Fatma Mese
Fatma Mese - 2 gün önce
Şeyma subaşı ismini ağzına aldığından beri seni ciddiye alamıyorum
Dancing bird
Dancing bird - 2 gün önce
Neden bu kadar elestiriyorsunuz gelismis ulkelerin vatandaslari gibi hayatinizi yasamayi ogrenin bırakın bu işletmeleri yapanlar düşünsün nasıl calistiracaklarini.
Rumeli Beylerbeyi
Rumeli Beylerbeyi - 2 gün önce
Len Cüneyt, istedin de vermedi mi hayırdır ?
Merdan Koca
Merdan Koca - 2 gün önce
video başlığı bir öz eleştirimi
Kemal Ayla
Kemal Ayla - 2 gün önce
CEO gözümüze baka baka gerçekleri saptırıyor. Türkiyenin 50-100 yıllık başka vizyonlara ihtiyacı varken, güncellenmemiş navigasyonda göl olarak görünen bir yere havaalanı yapmak vizyonsuzluktur. Yılda 20ye yakın yurtdışı uçuşunu İHL'ndan gerçekleştiriyorum. Pasaport kuyruğu yok sözü doğru değil ki her dönüşüm gece 11 ertesinde... Ben daha 23 dakika taxi ile karşılaşmadım. O da doğru değil. 2019 da en az 3 inişim körüğe değil, otobüse yapıldı. En son geçen pazartesi otobüse bindik. Otobüsten iniyorsunuz pasaport çıkışı 6. Bavul bandının yanından ama bavullar 21. bandta...Algoritma yapma zekası yok! Bavul bandı bölgesinde ve yolcu karşılama alanında telefonu şarj edecek priz yok! Geliş katında tuvaleti kapatıyorlar, en yakın tuvalet alanın öbür ucunda... Bunlar en basitleri. Paris, Milano gibi birçok şehirde 2 havalimanı var CEO Bey.
Mustafa candan
Mustafa candan - 2 gün önce
Cüneyt Özdemir Cübbeli Ahmeti konuk olarak çağır...
Umut 1453
Umut 1453 - 2 gün önce
Helal reis güzel havalimanı olmuş vatanımıza milletimize hayırlı olsun
GReeN ALfa to BlaCK BooM !
Imamus simdi Metro yok der ama Devlet metroyu yapmayii baslarsa karsi çikmayada utanmas.
Turkey Constructionpartner
Alman ve Ingiliz arkadaşlarım havaalanına hayran kaldılar...gurur duyduk.
Kurtuluş Özbay
Kurtuluş Özbay - 2 gün önce
Tuğçe hanımın keMalizm Anlatımları dokundu mu? Gayet bilgili ve sizden iyi anlatım tarzı var. Değişti dinler ile alay etmeniz ise Bel altı çok basit! Sonuçta doğru yolu bulmuş mu, Kendi esprilerine kendin gül yapmacık gibi...
Kubilay Beytas
Kubilay Beytas - 2 gün önce
samsun'lu kardeşimiz sıkıyor. İki hava alanı nasıl metro bağlanır olmaz dedi İETT mümkün mü ? Nasıl CEO oldu diyorsunuz Hemsericilik kontenjanından , bakın bütün üst düzey kamu ve iştiraklerine Trabzon, Rize , Samsun , Artvin inanmıyorsanız İstanbul'daki belediye başkanlarına bakın yada çalışanlarına bakın nereli
brcmtf
brcmtf - 3 gün önce
Pideye ne verdin abiii 😜
Tekin Arvas
Tekin Arvas - 3 gün önce
Ülkeyi saçma algılarla oyalıyacak ahmaklar hep oldu hep olacak siyasi kazanç peşinden koşanlar
Tekin Arvas
Tekin Arvas - 3 gün önce
İmamoğlu metro yapacak hehe
Tekin Arvas
Tekin Arvas - 3 gün önce
Tuçenin dini değilde Kemalizm laf söylemesimi seni rahatsız etti 🤔🤔🤔
Freecoin
Freecoin - 3 gün önce
eleştiren arkadaşlar kendilerinin ne yaptıklarını da yazarsa daha dikkate değer olur. akşama kadar sosyal medyalarda alaycı yorum yazmaktan ileri gidemeyen insanlar, sizler de bir şeyler üretin , bir yerlere gelin de sonrasında şu neden böyle bu neden böyle değil dediğinizde ciddiye alınsın. Taraf olmak güzeldir ancak bu karşı tarafın her yaptığına hayır diyecek boyutta olmamalı. bugün berna laçin denen kadın depremle alay edecek düzeyde duruyorsa bu noktada biraz durup konumumuzu sorgulamak gerekir.
Permütasyon Kombinasyon
Permütasyon Kombinasyon - 3 gün önce
Adam kalın kafalı chp lilerin anlayabilmesi için gayet güzel anlatmış. Yoksa dünyanın en iyi havalimanının ceo su elbette yeterli teknik bilgi ve donanıma sahiptir. Ceo ya boş yorum yapanlar ceo yu kıskanmışlardır kesin.
boksor maykıl
boksor maykıl - 3 gün önce
SEVGİLİ CÜNEYTBEY SEN O HAVALANINDA 1 BARDAK ÇAYIN KAÇ LİRA OLDUĞUNU BİLİYORMUSUN ÇİKOLATAYI GÜRÜNCE YİYEBİLİRMİYİZ DEDİ GÖREVLİ YİYEBİLİRSİN AMA BAĞIŞ YAPMAK ZORUNDASIN DEDİĞİ ZAMANA HEMEN GERİ DURDU İŞTE BÖYLE İNSANLARI TABİRİ CAİZİSE SOYMA GİBİ BİR DÜZEN KURULMUŞ RESMEN 1 KÜÇÜK SUYUN 16 TL OLUDUĞUNU CÜNEYTBEY BİLMİYOR HERHALDE AMA HAVALANINI ÇOK ÖVÜYOR ORDA HERŞEY ATEŞ PAHASI RESMEN.
serdar can
serdar can - 3 gün önce
asrın kapağı sadece bu kanalda :))
ERDOGAN GOK
ERDOGAN GOK - 3 gün önce
Uber gelmeli, ama daha gelismislik seviyemiz Uber i kaldiracak duzeyde degil, hala mafya usulu taksicilik devam ediyor...
ERDOGAN GOK
ERDOGAN GOK - 3 gün önce
Dunyada boyle buyuklukte bir havalimani yok diye ovunuyor CEO, diger taraftan metro ile baglanmasi dunyada bir ornegi yok diyerek elestriyor, olmaz diyor. buyukluk noktasinda Dunyada yok argumani positif etki yaparken iyi bir sey gibi vizyon oluyor ama metro konusu icin negatif etki yapiyor. Hayret dogrusu. Halbuki evet dunyada birbirine bagli havalimani yok bu bir vizyon deyip atlamasi lazim. Bence Ataturk metro ile baglanmali, mesal kargo ucaklari icin olabilir, yada stratejik bir havalimani olarak kalabilir, ama baglanmali mutlaka, Istabul havalimani cok yogun oldugunda sadece international calisir ulke ici aktarimlar ise ataturkten transferler ile saglanir boylece atil kalmamis olur. Erdogan deseydi onu asrin projesi olarak baslamis olurdur coktan, iste beni asil uzen bu, bir kisinin uzmani olmadigi her konuda konusmasi ve etrafindakilerin bunu vizyon sanmasi.
Ismail Cetin
Ismail Cetin - 3 gün önce
Adamım senin bu anlattıgın hamamın üzüm suyunun suyun parasınıda söylesene gerçi tuzun kuru tabii
Daequitas
Daequitas - 3 gün önce
Vizyon projenize sokiim amk.. vizyonunuz yok habire proje yapionuz.. proje yapma demek diil ama sukse olsun luks olsun en buyugu olsun die proje yapilmaz... vizyon projesi diil keyif projesidir bu.. ucus garantisi gecis garantisi hasta garantisi.. itirazlar bunun uzerine.. uc kurusa mal olacak isi 3000tl ye mal etmek..
Turgay Cengil
Turgay Cengil - 3 gün önce
Sevgili Cüneyt Lütfen Dilimizi Koruyalim, Tek taktir ettigim Basinsinci Sen Kaldin Üzme Halki. Hard Talk Nedir?
leva
leva - 3 gün önce
Metro mu yapılmış?.. N'olmuş???
Alican Alioglu
Alican Alioglu - 3 gün önce
Ulan bir kucuk meyva suyu 20 lira cocuğa alamadım Allah kahretsın sızı
Ah K
Ah K - Gün önce
Bu yönetimle alakali değil, bütün dünyada böyledir ama ha hepsine diyorsan ayrı bi konu...
Kızıl Soprano
Kızıl Soprano - 3 gün önce
Tam bir pazarlamacı şuan gerek yok buna gerek yok.ucaktan in otopark katından otobuslere bin sanki otogar konfor kalite 0 sıfıııır
Hakan Dönmez
Hakan Dönmez - 4 gün önce
Harikasın abim
Erhan Akbaba
Erhan Akbaba - 4 gün önce
Yahu burdaki yorulara bakıyorumda çogu osuruktan teyyare ulan insan bir derki vatana millete hayırlı olsun zamanla eksikliklerde giderilir deyin ama demezler derlermi
suer kilic
suer kilic - 4 gün önce
Biri Türkiye’nin en pahalı yapısının genel müdürü diğeri kendini herkesin üstünde gören Amerika’da yaşayan günümüz entellektüel gazetecisi.İşte 2020 Türkiye’si bu sizin eseriniz Türk halkı gurur duyun eserinizle yazıkk
Kanal Fâide
Kanal Fâide - 4 gün önce
Ücretsiz golf arabaları koyulsa yolcu taşımak için çok güzel olur
Kanal Fâide
Kanal Fâide - 4 gün önce
İstanbul havalimanı gerçekten çok güzel gurur verici, ama fiyatlar düşmesi lazım.
Kanal Fâide
Kanal Fâide - 4 gün önce
Hava limanları çok pahalı. Uygun olsa daha çok kazanacak aslında ve daha çok istihdam olacak ama nedense fahiş fiyatlardan vazgeçmiyorlar.
Kanal Fâide
Kanal Fâide - 4 gün önce
Tugçe Kazas canımız ciğerimiz prensesimizdir. Senide seviyoruz Cüneyt Özdemir fakat bir insanın geçmişiyle lütfen itaam etmeyiniz.
Kanal Fâide
Kanal Fâide - 4 gün önce
Cüneyt Özdemir bey sizde dogruları söyledikçe saldırıya ugruyorsunuz, Tugçe Kazaz hanımda dogruları söyledikçe saldırıya ugruyor. Tugçe kazaz hanımın geçmişi bizi ilgilendirmez, dogru yolu bulmuş gerçekleri görmüş bir hanım olarak Tugçe hanım itibarsızlaştırma suikastına ugruyor sizde bu kervana katılmayın lütfen.
fatih
fatih - 4 gün önce
CIO maganda
MASKOM GROUP
MASKOM GROUP - 4 gün önce
Arkadaşım millet dışarıda açlıktan kıvrım kıvrım kıvrılırken , bilmem kaç milyar dolarlara hava alanı yaptırmaya da ne gerek vardı demeyeceğim , zamanı değildi. Senin ideolojilerin den de şüphe duymaya başladım arkadaşım .. kaydadeğer haber yapman dileğiyle ... Birde bu hava alanı ne kadara maal olmuş , dünyanın şuan ki en büyük hava alanı kaça maal olmuş birde onu sorsaydın
Yunus 1905 GS
Yunus 1905 GS - 4 gün önce
Bunların topu çapsız arkadaş
Tayfun P
Tayfun P - 5 gün önce
Koca havaalanını bu arkadaş yönetiyorsa Sabiha Gökçen'i kullanmak daha iyi... İkna oldum mu? Olmadım.
Murat BOSTANCI
Murat BOSTANCI - 5 gün önce
Ceo yu tebrik ederiz. Her şeyi bilen adam. Tarz mahalle kahvesindeki sokak ağzı. Title CEO. !
şener koç
şener koç - 5 gün önce
bu ceo mu yoksa çaycı mı yeni havalanın da ...dersine iyi çalışmış
Freia K
Freia K - 5 gün önce
CEO'da dolmuşcu havası var.
Ğazanfer İmert
Ğazanfer İmert - 5 gün önce
Cüneyt bey harika habercisinix
Hanifler
Hanifler - 5 gün önce
Çüneyit bey masajdan başka bir hizmet varmı
Sonraki